Модни консултации -32

  • 103 370
  • 743
  •   1
Отговори
# 705
  • Canada
  • Мнения: 3 358
А какво носят момиченцата по сватби? Офис облекло ли?  Joy



Защо пък офис ? Аз съм на мнение ,че човек трябва да излиза от рамките/ стереотипите. Много е важно как ще представиш дрехата ...ако се чувстваш като сервитьорка или чиновничка - така и ще изглеждаш.
Визията ,която постнах (по мое виждане) представя една силна ,смела и стилна жена.
Много харесвам и широки панталони

ММ каза,че съм приличала на лелка с такива,но какво пък НА МЕН МИ ХАРЕСВА Simple Smile

Панталонът е супер, но аз бих го облякла в ежедневието си, не на официално събитие. Смела жена, разчупваща стеротипи също се облича според събитието. Simple Smile Не мога да си позволя на среща с доставици да облека къси раздърпани дънки, тениска и джапанки, като в същия момент всички са с костюми. Пък и дрескода на фирмата изисква подходящо облекло.

Аз съм 176, 65 кг. Малко по-пълна от Амал Simple Smile. Агент, втората рокля много ми харесва, като стил. Heart

Предлагам, когато се търсят съвети да се дават и малко ориентири - възраст, височина, кг, предпочитан стил и т.н.  Peace

# 706
  • Мнения: 7 848
Ето тук на прима виста набелязах няколко "лелински" топа. подходящи за тържоството, даже си ги представих и със съответните им аксесоари:

https://www.fashiondays.bg/g/%D0%96%D0%B5%D0%BD%D0%B8-/%D0%94%D1 … 0%B7%D0%B8?page=3
Също и Фб ми попадна някакъв аутлет, но сега трябва да го търся....

# 707
  • Бостън
  • Мнения: 13 617
Mersi, Polar Simple Smile DAY BIRGER ET MIKKELSEN

Бих отишла и със широк панталон на сватба, абсолютно, с ефектен топ... само че за да докарам пропорциите панталонът трябва да е до земята и токът поне 10 см и ми отидоха на кино хората и ръчениците Simple Smile На ток мога, но ще го настъпвам!

И с черен костюм и бяла риза бих отишла... но ще си сложа извратена мъжка вратовръзка, френски кок и очила на руска даскалица! И тънък висок ток!
(навремето така ходех на корпоративни партита)
Абе няма ли някой да се зажени Simple Smile))
     

Последна редакция: сб, 21 апр 2018, 19:47 от Agent Provocateur

# 708
  • Canada
  • Мнения: 3 358
Mersi, Polar Simple Smile DAY BIRGER ET MIKKELSEN

Скрит текст:
Бих отишла и със широк панталон на сватба, абсолютно, с ефектен топ... само че за да докарам пропорциите панталонът трябва да е до земята и токът поне 10 см и ми отидоха на кино хората и ръчениците Simple Smile На ток мога, но ще го настъпвам!

И с черен костюм и бяла риза бих отишла... но ще си сложа извратена мъжка вратовръзка, френски кок и очила на руска даскалица! И тънък висок ток! Ако и обувките са с червени подметки съвсем ще го вържа стила Wink
(навремето така ходех на корпоративни партита)

Абе няма ли някой да се зажени Simple Smile))
   


Уау! Цените им са убийствени  Laughing

На Шарлийз стилът повече ми харесва.

# 709
  • Мнения: 2 184
Пусто много ги харесвам тия костюми....искаше ми се на абитуриентския бал да бях отишла така ,а не да се пъна с дълга рокля Grinning

# 710
  • Бостън
  • Мнения: 13 617
Уау! Цените им са убийствени  Laughing

На Шарлийз стилът повече ми харесва.
На разпродажба, естествено!
Мадам Терон е убийствена жена, както не си падам по блондинки Simple Smile

# 711
  • Мнения: 133
В този панталон на DAY ми останаха очите. Иначе моето предложение за топ към панталон, нещо с ефект

# 712
  • Canada
  • Мнения: 3 358
Уау! Цените им са убийствени  Laughing

На Шарлийз стилът повече ми харесва.
На разпродажба, естествено!
Мадам Терон е убийствена жена, както не си падам по блондинки Simple Smile

Ето една сладурана, която следя в ютюб. Носи широки панталони и й стоят страхотно! Със сигурност си по-висока от нея Simple Smile От 4:41 нататък



# 713
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 531
В този панталон на DAY ми останаха очите. Иначе моето предложение за топ към панталон, нещо с ефект



красота!

# 714
  • Мнения: 133
Първата снимка не е излязла, този панталон сега ще го мисля

# 715
  • София
  • Мнения: 2 382
Какво мислите за тези кецове? Цветята са ми симпатични, но не знам не са ли малко инфантилни с тези лепенки Smiley Последно обувки с лепки съм носила 90-те години Smile

# 716
  • Мнения: 13 407
От мен :
Да за червения панталон- сам по себе си е ефектен и с нещо семпло отгоре винаги ще седи добре и ще е лесно да се съчетае.
Не за белите маратонки с китки.
Топа с фльонгата е страхотен.

# 717
  • Мнения: 5 011
Аз бих ги носила, лепенките са много разпространени тази година, и в мъжките и в дамските обувки.

# 718
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 531
Не ми харесват кецовете, освен това изглеждат широки и груби.

# 719
  • Мнения: 11 747
Ето костюм за сватба, изобщо не става за офис.
https://www.zara.com/bg/bg/%D0%BF%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%BB% … 006&v2=719022

Панталон за сватба, и горната част ми харесва като за сватба, двете са добре
https://www.zara.com/bg/bg/%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D0%BE-%D0%BF%D0%B0 … 042&v2=719022

Белите маратонки с цветята са симпатични, може би бих ги носила. Ако се замислям, за цветята бих мислила, не и за лепката. Аз нося кецове с лепки, а съм на 41, не съм си давала сметка, че минава за младежко.

Общи условия

Активация на акаунт