Малко помощ за годежен пръстен

  • 9 363
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 107
Здравейте, дами,
извинявам се, ако не съм нацелил правилната категория, но за първи път влизам тук Simple Smile
Накратко- решил съм да предлолажа брак на дългогодишната ми приятелка и НЯМАМ на идея от къде и какъв пръстен да купя... не съм много по тези неща. Ще съм много благодарен на всеки съвет, като цяло тя харесва среброто и никога не носи злато. Предвидил съм между 500-1500, е ако харесам нещо по-скъпо, него ще взема.
Благодаря предварително !

# 1
  • Враца
  • Мнения: 2 666
http://altinbas.bg/%D0%B4%D0%B8%D0%B0%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0 … D0%BC%D1%8A%D0%BA

http://diamonds-forever.com/jewellery.php

Има прекрасни пръстени от бяло злато с диамант.
Не си представям годежен пръстен от сребро..

# 2
  • Мнения: 7 325
И аз харесвам сребро. Халката ми е от бяло злато. Има страхотни бижута от бяло злато. Отиваш с магазина и казваш какво търсиш, консултантите ще ти помогнат. Искай и сертификат да не се окаже, че си купил сребро или кой знае какво друго на цената на злато.

# 3
  • София
  • Мнения: 22 948
Моят годежен пръстен си беше сребърен, но не помня вече от кой магазин беше.

# 4
  • Мнения: 9 662
Какъв пръстен да купиш - виж другите ѝ пръстени какъв стил са и избери нещо подобно като дизайн. Да питаш чужди жени, няма смисъл. Може нашият стил да не съвпада с нейния. Злато, сребро, диаманти - отново според нейния вкус и твоите възможности.
Взимаш един от пръстените й и отиваш в бижутериен магазин(или в няколко). Избираш нещо и казваш, че искаш размер като пръстена, който носиш.

Simple Smile

# 5
  • Мнения: 10 379
Аз пък мисля, че за годежен пръстен е важен вкуса на мъжа. Тя вероятно има всякакви пръстени и винаги може да си купи сребърен пръстен какъвто харесва, но годежният пръстен е специален. Моят съвет е да минеш по златарските магазини и да избереш нещо по твой вкус, сигурна съм че приятелката ти ще го носи с удоволствие, това е израз на любовта ти

# 6
  • Мнения: 9 196
Ти с един пръстен, ако не може да се оправиш, не те знам първата брачна /или предбрачна/ нощ, как ще я преживееш.

# 7
  • Мнения: 516
Здравейте, дами,
извинявам се, ако не съм нацелил правилната категория, но за първи път влизам тук Simple Smile
Накратко- решил съм да предлолажа брак на дългогодишната ми приятелка и НЯМАМ на идея от къде и какъв пръстен да купя... не съм много по тези неща. Ще съм много благодарен на всеки съвет, като цяло тя харесва среброто и никога не носи злато. Предвидил съм между 500-1500, е ако харесам нещо по-скъпо, него ще взема.
Благодаря предварително !


Първо може би знаеш.Всяка жена има предпочитание с камък без камък,голям,среден или малък размер на бижута.Едни харесват нежни изработки други по-груби.Разходи се из магазини най добре някой с повече артикули.Аз също харесвам и нося сребро но моята половинка ми взе нежен пръстен с камък и малки камъчета е приех го но е трябвало да разбере моето предпочитание .След това за рд пак ми купи с малко камъче и накрая му казах,следващият беше както трябва по мой вкус Simple Smile .Среброто е евтино.Много добре постъпи че писа тема тук,дано да избереш който да и хареса.
Poni69 Мисленето ти е грешно,жената трябва да харесва иначе се чувства кофти.Познатите ще зяпат да го покаже,трябва на нея да и хареса така дори някой да каже че не е хубав или направи физиономия тя ще се чувства уверена и няма да и повлияе.

Последна редакция: сб, 03 фев 2018, 02:07 от Small :) Smurfieta

# 8
  • Мнения: 107
Благодаря на всички за мненията и съветите. Аз като цяло съм забелязъл какво харесва, подарявал съм и бижута не веднъж и смятам, че доста са и харесвали. Просто поводът е такъв, че трябва да бъде нещо по-специално,защото тя го заслужава и исках да разбера, дали има някой как да го кажа... по-качествени и заслужаващи си магазини, защото не искам годежният пръстен да е най-обикновен пръстен. А иначе е ясно, че ще трябва аз да го избера, не съм се и надявал някой тук да ми каже "ето това е пръстена" Simple Smile

# 9
  • Мнения: 10 379
Аз харесвам едни магазини на Валентин, има ги май в повечето молове и на Витошка, има красиви модели, не знам дали цената не е излишно завишена. Също и Алтънбаш, мисля, че те са сериозни магазини, струва ми се, че моделите им са доста класически, ако търсиш такова нещо. Поне мисля, че не мамят в каратите и грамажа. Вече няколко години не съм си купувала нищо златно, че все едно не смея да ги нося и гледам, че са закрили много от любимите ми магазини.

http://rubijou.blogspot.bg/2011/03/blog-post_25.html
Виж този келтски годежен пръстен, интересен модел е и има история в него. Аз имам такъв пръстен и чак, когато прочетох тази публикация си дадох сметка какво представлява.

Последна редакция: сб, 03 фев 2018, 15:27 от Poni69

# 10
  • Мнения: 2 721
Щом харесва сребро виж пръстените от бяло злато. 
Моят годежен е от бяло злато с диамант. От Kirkorian Diamonds, но магазина го има само във Варна .
Има огромен избор от модели, съветвам те ако искаш да е с диамант или някакъв скъпоценен камък да е “вграден” в пръстена , а не от онези стърчащите камъни.  Много по удобно е! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт