С кожа като кадифе!

  • 10 245
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Аз съм си купивала Юсерин няколко пъти и много ми харесваше. Не съм пробвала други марки обаче. Страшно е икономично и прави огромна пяна, една помпичка ми стигаше за тялото тяло.

Ползвала съм душ олио на Юсерин, на Клоран и Палмърс. Може би, защото съм свикнала душ продукта да се пени, а олиата -  не се  Wink, не бях твърде икономична, и някак оставах с усещането, че не съм се измила. За лице обаче употребявам редовно Peace

Два вида олио на Юсерин ли има или...? newsm78

То май е най-харесвано,но ако не прави пяна ,няма да ми хареса. Thinking

# 16
  • Мнения: X
От къде го купувате?

# 17
  • Мнения: 13 282
От аптеките, от време на време го пускат на промоция или с лосиан за тяло или 2 на цената на едно.
Другите също от аптеките купувам

# 18
  • Мнения: 4 290
Бадемовото на Л'окситан ми е фаворит от всички които съм ползвала.  Приятно измива, деликатен аромат и много икономично.

# 19
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Бадемовото на Л'оситан и на мен много ми харесва, но хич не ми е икономично. Аз обичам много пяна и май слагах по много.....

Както и предполагах олиото на Юсерин не мога да го намеря в Торонто. Има го в амазон. Цената на една оферта е $101.
Някой продавачи направо се забравят.  Joy

Момичета (и момчета), само да вметна, че темата е за всякакви продукти за тяло - лосиони, млека, кремове, скрабс и какво ли още не.  😉

# 20
  • Мнения: 1 129
Аз получих като комплимент преди няколко месеца олиото за душ на Ла рош-позе. Не е ароматизирано и не се пени, което малко ме озадачаваше, и аз като Бисквитка съм свикнала да се пенят иначе чисто психологически не се чувствам чиста. Иначе е много, много хубав продукт. Не ми изсушава кожата изобщо, не я опъва, мека е като на бебе - доволна съм много. Имам още много в тубичката и ми е добре дошло, защото съм бременна отскоро.

# 21
  • София
  • Мнения: 22 735
Ползвам един крем душ за тяло на Tesori d' Oriente Ayurveda. Мирише много хубаво. Кожата ми се чувства добре.



След баня нанасям какаовото масло на Ейвън.  Оказа се много добро.

Последна редакция: нд, 04 фев 2018, 21:25 от Amiamo

# 22
  • Мнения: X
Заради незабавния лифтинг ефект върху кожата,препоръчвам антицелулитния изстудяващ гел на COLLISTAR,наистина става супер гладка Simple Smile Но сега в студеното е по-труден за ползване Grinning
Препоръчвала съм го много пъти,и няма да спирам,защото си заслужава Simple Smile

# 23
  • Мнения: 1 131
Аз от много време ползвам мляко за тяло за под душа на Нивеа. Доста предимства му намирам. Кожата става мека, прилага се под душа и не е досадно да се мажеш след баня. И нещото, което много му харесвам - не е тежък, но сякаш се получава едно покритие на кожата и като изляза не ми е много студено. Допада ми особено в зимните месеци Grin

# 24
  • Мнения: 2 487
Олиото 1л на Юсерин е намалено в Момента в Ремедиум .

Ще го пробвам , благодаря !

# 25
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Заради незабавния лифтинг ефект върху кожата,препоръчвам антицелулитния изстудяващ гел на COLLISTAR,наистина става супер гладка Simple Smile Но сега в студеното е по-труден за ползване Grinning
Препоръчвала съм го много пъти,и няма да спирам,защото си заслужава Simple Smile

Събуди ми любопитството определено.  😉 За този ли става въпрос:

# 26
  • Мнения: X
Да! Simple Smile
И да добавя-има ароматерапевтичен ефект заради етеричните масла в него.

# 27
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Откъде го купуваш? Нямат доставка до Канада, естествено.  Sad
Аз ползвам сега нещо подобно на Sol de Janeiro - Brazilian bum bum. 😀:



Обаче съм много нередовна, тъй като имам и други кремове отворени и ги редувам, та за ефект не мога да говоря. Ревютата му са отлични, обаче.

# 28
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Л-и-я, при мен нито едно от олиата не прави пяна, може би малко съм слагала, но смятам, че самият продукт е такъв.
Каква е цената на Колистар?

# 29
  • Мнения: 25 610
Това на Роже Кавайе, което показах по-нагоре, прави обилна пяна само с няколко капки и е доста икономично.
То и с део ролката без алуминиеви соли са ми топ откритията за миналата година.

Общи условия

Активация на акаунт