Център за асистирана репродукция (ЦАР) - тема 28

  • 90 472
  • 718
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 9 111
Всичко е толкова абсурдно и типично "Бай Ганьовско"....,но  ....ще преглътнем и ще почакаме... защото ????? ( сме зависими)...
Какво имаш предвид?

# 16
  • Мнения: 955
Успех на всички и много взети заповеди Simple Smile
39962, знам, че е много относително, но според вас кой месец може да стигнат до нас?

# 17
  • Мнения: 26
Здравейте момичета,

Ако през януари са ни върнали за допълване на документация и съответно сме занесли необходимото, дали е нормално вече трета седмица заявлението да бъде в статус За допълване на документация? Момичета около моя номер виждам, че вече имат одобрение.

Последна редакция: нд, 04 фев 2018, 12:04 от Mim Mim

# 18
  • Мнения: 75
Успех на всички и много взети заповеди Simple Smile
39962, знам, че е много относително, но според вас кой месец може да стигнат до нас?

Аз съм 39925. Според мен, ако раздават по 400 заповеди, както беше преди, може да се класираме за обаждане през май и получаване на заповед през юни. Този месец раздават 800 заповеди, но наваксват и за януари - затова. Но пък от друга страна, явно могат да раздават и по 800 за 1 месец, така че би било добре ако продължат така. Но и по 400 да раздават пак е по-бързо от преди. Успех!

# 19
  • Мнения: 206
Не мисля, че това е наваксване за януари, до сега никога не са наваксвали.
zazy1,  при мен статистиката за 2016 не излиза(може в мен да в проблемът)

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 432
Успех на всички и от мен Hug

# 21
  • Мнения: 75
Не мисля, че това е наваксване за януари, до сега никога не са наваксвали.
zazy1,  при мен статистиката за 2016 не излиза(може в мен да в проблемът)

Надявам се да си права, но съдя по това, че заради промените, през януари имаше застой от към обаждания, раздавания на заповеди и обновяване на информацията в сайта. Иначе, искрено се надявам да продължат да раздават по 800 заповеди на месец, както сега през февруари. 🙂

# 22
  • Мнения: 601
Аз не виждам каква е разликата, ако ти се обадят на 20/01/2018 и да те извикат на 20/02/2018 за взимане на заповед и да ти се обадят на 02/02/2018 и отново да те извикат за заповед на 20/02/2018. Заповедта и в двата варианта ще я вземеш през Февруари. Януари НИКОГА  не са раздавали заповеди. Просто Януари са били натоварени с други дейности. Аз съм сигурна, че нещата ще се случват по-бързо и няма да се чака 12 месеца.
Имайте малко търпение, хубавите неща стават бавно!
Успех момичета!

# 23
  • София
  • Мнения: 9 111
Не мисля, че това е наваксване за януари, до сега никога не са наваксвали.
zazy1,  при мен статистиката за 2016 не излиза(може в мен да в проблемът)
И аз не я виждам. Лошото е, че вече не мога да редактирам. Ще я кача тук в мнение малко по-късно. А в следващата тема ще я добавя.
Сега погледнах през компютъра - вижда си се 2016 година, а през телефона не се виждаше. Много странно. Яно е някакъв моментен бъг.

Последна редакция: нд, 04 фев 2018, 16:55 от zazu1

# 24
  • Мнения: 1 521
Запис, номер 39120.  Чакаме......  Blush

# 25
  • Мнения: 75
Аз не виждам каква е разликата, ако ти се обадят на 20/01/2018 и да те извикат на 20/02/2018 за взимане на заповед и да ти се обадят на 02/02/2018 и отново да те извикат за заповед на 20/02/2018. Заповедта и в двата варианта ще я вземеш през Февруари. Януари НИКОГА  не са раздавали заповеди. Просто Януари са били натоварени с други дейности. Аз съм сигурна, че нещата ще се случват по-бързо и няма да се чака 12 месеца.
Имайте малко търпение, хубавите неща стават бавно!
Успех момичета!

Знам, не съм за първи път на опашката. И определено съм от търпеливите, защото съм чакала и близо година (първият път). Просто се надявах да продължат с по 800 заповеди, както направиха сега, но и на по 400 ще съм доволна. Така или иначе преди април не е желателно да започвам нова процедура, защото направихме евакуацио (изкуствено предизвикано раждане в 6-ти месец) на 2-ри януари. Надявам се всичко да върви по-бързо, защото има двойки, за които времето е от огромно значение. 🙂

# 26
  • Мнения: 142
Здравейте, момичета, и аз се присъединявам към вас с номер 3995*. За първи път се сблъсквам с този трепет и се надявам нещата да се случват по-бързо и успешно. Надявам се до май да успее да мине номерчето ми, ако разбира се, продължат с темпото на този месец. Следя с интерес темичката и желая успех на всички!!!

# 27
  • Мнения: 19 689
Катринчето, а защо се наложи  Sad И естествено ли беше забременяването или ин витро?

# 28
  • Мнения: 601
Катринче много съжалявам! Според мен още май месец ще я вземеш, но сега е по-важно да се възстановиш за да се бориш отново!
Аз си мисля, че сега в първите месеци ще раздават повечко за да наваксат и после ще раздават дефакто заповедите, които са входирани предния или по-предния месец. Аз така си мисля, но отново времето ще покаже.

# 29
  • Мнения: 75
Катринчето, а защо се наложи  Sad И естествено ли беше забременяването или ин витро?

Cristi, забременях с ин витро. Бебчетата бяха две. Едното изгубих в осма седмица. На мястото на отлепеното плодно сакче се появи около 4 см. хематом, заради който курвях около месец и половина, и заради който второто плодно сакче също леко се птлепи. Щом се сформира плацентата уж всичко беше ок, обаче на 20 декември бяхме на фетална морфология и се оказа, че момиченцето ми е развило двустранна тежка Вентрикуломегалия и тежка Хидроцефалия. Заболяванията не се лекуват и водят до много тежки ментални и двигателни увреждания. Вентрикуломегалията, най-просто казано, е въздух в разстоянието м/у мозка и черепа. Този въздух във вентрикулите води до изключително тежки увреждания, като например 80% Д церебрална парализа. Но не 80% шанс, а % на тежестта на заболяването. На БХС нямаше никакви проблеми, но заболяването се появява внезапно и е много донамично. Ако въздушните балончета са до 10 мм се следят и има някаква надежда, че докато бебето расте нещата ще се пооправят, но при нас бяха, 15.6 мм от дясно и 18 мм от ляво - дори се влошиха... Причината не е в ин витрото, а в това, че многоплодната бременност е много рискова. Ние уж бяхме наясно с това, но не знаехме, че става въпрос за цели 25% шанс за неуспешно износване. Затова един съвет от изпатила жена - не връщайте две яйцеклетки. Аз, лично, повече не бих поела този риск. Успех на всички бъдещи мами! 🍀

Общи условия

Активация на акаунт