Къде в Пловдив??? - 75

  • 85 848
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 547
Селото е Радиново..доста близо е , но уви не се съгласяват.

# 721
  • Мнения: 10 428
Селото е Радиново..доста близо е , но уви не се съгласяват.
Вкъщи е идвал нотариус, но живееха над нас Simple Smile

Намерих 2 варианта за работещи в събота и с уговорка, пробвайте:

http://notarius-rvuleva.add.bg/za-kantorata/notarius-rosica-vuleva.html

http://---shortener7---/edYr8

Може би ако ги вземете и върнете биха се съгласили? Но си искат цифра за всякакви такива странични действия Sad

# 722
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 765
Кмет на населено място не може ли да свърши работа или работата си е само за нотариус?

# 723
  • Мнения: 547
Кмета отказа,а колкото до транспорта,ние на всички казваме,че транспорта е от нас.Имаме два нови варианта,ще говорим днес.Много благодаря на всички Simple Smile

# 724
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 765
Кмета отказа,а колкото до транспорта,ние на всички казваме,че транспорта е от нас.Имаме два нови варианта,ще говорим днес.Много благодаря на всички Simple Smile
Писах ти на лично.

# 725
  • Пловдив
  • Мнения: 1 306
 Ние сме ползвали нотариус Лиляна Тинкова. Има помощник нотариус, който дойде у дома с личен автомобил, но беше в рамките на града.

# 726
  • Мнения: 258
Здравейте, ако може да ми препоръчате тренировки по плуване в Пловдив за 7г. дете. Без Матевски ако може.

# 727
  • Мнения: 5 598
Здравейте, ако може да ми препоръчате тренировки по плуване в Пловдив за 7г. дете. Без Матевски ако може.
Тримонциум,Сила,ВСИ...

# 728
  • Мнения: 10 428
Здравейте, ако може да ми препоръчате тренировки по плуване в Пловдив за 7г. дете. Без Матевски ако може.
Младост и Новотела

# 729
  • Мнения: 1 980
Търся мнение за ховърборд, за синът ми който е на 11 год. какво да гледам като характеристики,
а също така и откъде мога да го купя.В интернет има много информация,но ми се иска мнение
от първа ръка  Peace

# 730
  • Мнения: 110
Здравейте,
канени сме на бал и искаме да купим дамски часовник за подарък -  моля  кажете от къде?

# 731
  • Мнения: 42
Привет,  дами Simple Smile

Предстои ремонт на къщата и искаме да разделим хола от кухнята с плъзгаща врата. Бихте ли ми препоръчали фирма, която изработва такива по поръчка в Пловдив? Иска ми се да си вземем нещо красиво и различно. Някакви идеи и съвети?

Благодаря ^_^

# 732
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Доскоро щях да препоръчам Диадоорс, но се наложи да обслужат рекламация и постъпиха изключително некоректно.

# 733
  • Мнения: 42
Неприятно... Значи да си имам едно наум за тях

# 734
  • Мнения: X
НБ, в Халите, на втория етаж има магазин за часовници с голям избор, след Кукления театър на Хр.Г.Данов, в някои златарски магазини по Отец Паисий също.

Общи условия

Активация на акаунт