Графики на БТ - коментари

  • 67 883
  • 737
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 125
Моля за коментар по графиката ми! Как ви се струват стойностите до момента?
Стойностите са добре за ФФ, но графиката, все още, не показа да е имало О.
Прави тестове за О.
Колко дни, средно, е МЦ при теб?

27 - 28 дни, рядко по-малко! Този месец не съм правила тестове, но другият ще взема и ще пусна някои изследвания, тъй като през този МЦ не успях!

# 136
  • Мнения: 809
И моята ако може ❤❤❤
Денис може ли да погледнеш графиката ми , след вчерашният преглед ми е малко объркано , според докторкота Ову е била най -много до 5 дни назад . Спрямо изследванията ти каза че има проблем ако вчера е бил седми ден прогестерона е 14.92 . Отписвам ли го този цикъл ? И да продължавам ли да меря бт ? Благодаря ти от сърце за отделеното време ❤
И при теб Прогестерона май рано е изследван - ако О. е била на 23/24 , днес е 6 ден след О.
Повтори утре Прогестерон + Е2
Денис днес прогестерона дори е паднал а естрадиола се е покачил 😟😟😟
Резултатите от 22.02 са
Естрадиол 106.1 при реф 43.80 - 211
Прогестерон 14.92 при реф 1.70 - 27
От днес
Естрадиол 146.3 при реф. 43.80 -211
Прогестерон 12.48 при реф 1.70- 27
Какво значи това ? Че нещо не е наред и си чакам Ц предполагам 😢

# 137
  • София
  • Мнения: 7 645
В една и съща лаборатория ли са?
Ако да, по-скоро бременност няма, съжалявам. Все пак ако не ти дойде пробвай с тестче.
Горе главата, всеки месец е за себе си. Ако ти дойде ще почнеш нова надежда.

# 138
  • Мнения: 809
В една и съща лаборатория ли са?
Ако да, по-скоро бременност няма, съжалявам. Все пак ако не ти дойде пробвай с тестче.
Горе главата, всеки месец е за себе си. Ако ти дойде ще почнеш нова надежда.
В една и съща са Бодимед . Благодаря ти , надявам се чудото да сполети и мен някой ден 😘

# 139
  • София
  • Мнения: 36 053
Скрит текст:
И моята ако може ❤❤❤
Денис може ли да погледнеш графиката ми , след вчерашният преглед ми е малко объркано , според докторкота Ову е била най -много до 5 дни назад . Спрямо изследванията ти каза че има проблем ако вчера е бил седми ден прогестерона е 14.92 . Отписвам ли го този цикъл ? И да продължавам ли да меря бт ? Благодаря ти от сърце за отделеното време ❤
И при теб Прогестерона май рано е изследван - ако О. е била на 23/24 , днес е 6 ден след О.
Повтори утре Прогестерон + Е2
Денис днес прогестерона дори е паднал а естрадиола се е покачил 😟😟😟
Резултатите от 22.02 са
Естрадиол 106.1 при реф 43.80 - 211
Прогестерон 14.92 при реф 1.70 - 27
От днес
Естрадиол 146.3 при реф. 43.80 -211
Прогестерон 12.48 при реф 1.70- 27
Какво значи това ? Че нещо не е наред и си чакам Ц предполагам 😢
Малко си на границата с Прогестерона, което показва, че може и да има проблем с О.
Дано не е ЛУФ. Това, че Е2 се повишава, не е много добре.
След като дойде М., още в началото на МЦ, отиди да те видят на УЗ / 5-6 ден на МЦ/

# 140
  • Мнения: 809
На прегледа на 22 .02 се видя жълто тялов дясно  . Което не изключва ли този луф . Имам уговорка с доки  да отида на 10 ден от новият цикъл късно ли ще бъде . Ако дойде Ц трябва да направя натоварване с глюкоза и с резултата на преглед. А при тези стойности възможно ли да настъпи Б? Благодаря за отделеното време

# 141
  • София
  • Мнения: 36 053
На прегледа на 22 .02 се видя жълто тялов дясно  . Което не изключва ли този луф . Имам уговорка с доки  да отида на 10 ден от новият цикъл късно ли ще бъде . Ако дойде Ц трябва да направя натоварване с глюкоза и с резултата на преглед. А при тези стойности възможно ли да настъпи Б? Благодаря за отделеното време
Не, не го изключва. Много често лекарите бъркат ЖТ с ЛУФ. Покажи на лекаря изследванията и го попитай защо се повишава Е2?! Каква е причината.?
Малко вероятно, да има бременност при тези стойности.

# 142
  • Мнения: 381
Здравей, denis.
Можели да погледнеш графиката ми и този месец и да кажеш дали е минала О, защото трябва да започна прием на дуфастон? Миналия месец при АГ преглед се видя ЗФ 4,5см. На 3 ден от този цикъл бях на преглед и фоликула го нямаше. Бях ти писала в темата за хормоните тогава за да коментираш и хормони пуснати на този ден. Освен това на 8 ден от Ц, бях отново при  АГ-то ми за да гори раничка (правени са ми всички изследвания за нея преди горенето). Тогава АГ видя по два два фоликула, по един във всеки яйчник с еднакви размери, по 16мм всеки. Каза ми, че О предстои. Предполагам заради двата фоликула графиката е толкова странна. Този месец не правим опити за бебе.
Предварително ти благодаря  Hug  

П.П. Предстои ми тази седмица да пускам хормони за щитовидната, защото бях на преглед при ендокринолог. Имам завишен TSH и при прегледа ендокринолога коментираше, че има съмнение за Хашимото.


Последна редакция: пн, 26 фев 2018, 14:54 от mimmmozka

# 143
  • София
  • Мнения: 36 053
Здравей, denis.
Скрит текст:
Можели да погледнеш графиката ми и този месец и да кажеш дали е минала О, защото трябва да започна прием на дуфастон? Миналия месец при АГ преглед се видя ЗФ 4,5см. На 3 ден от този цикъл бях на преглед и фоликула го нямаше. Бях ти писала в темата за хормоните тогава за да коментираш и хормони пуснати на този ден. Освен това на 8 ден от Ц, бях отново при  АГ-то ми за да гори раничка (правени са ми всички изследвания за нея преди горенето). Тогава АГ видя по два два фоликула, по един във всеки яйчник с еднакви размери, по 16мм всеки. Каза ми, че О предстои. Предполагам заради двата фоликула графиката е толкова странна. Този месец не правим опити за бебе.
Предварително ти благодаря  Hug  

П.П. Предстои ми тази седмица да пускам хормони за щитовидната, защото бях на преглед при ендокринолог. Имам завишен TSH и при прегледа ендокринолога коментираше, че има съмнение за Хашимото.
http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=mimmmozka
Здравей!
Графиката е добре, О. може да е била на 12 ден от МЦ.
Изчакай още един ден, поне - за да може БТ да се задържи висока и тогава започни приема на прогестина.

# 144
  • Мнения: 381
Скрит текст:
Здравей, denis.
Скрит текст:
Можели да погледнеш графиката ми и този месец и да кажеш дали е минала О, защото трябва да започна прием на дуфастон? Миналия месец при АГ преглед се видя ЗФ 4,5см. На 3 ден от този цикъл бях на преглед и фоликула го нямаше. Бях ти писала в темата за хормоните тогава за да коментираш и хормони пуснати на този ден. Освен това на 8 ден от Ц, бях отново при  АГ-то ми за да гори раничка (правени са ми всички изследвания за нея преди горенето). Тогава АГ видя по два два фоликула, по един във всеки яйчник с еднакви размери, по 16мм всеки. Каза ми, че О предстои. Предполагам заради двата фоликула графиката е толкова странна. Този месец не правим опити за бебе.
Предварително ти благодаря  Hug  

П.П. Предстои ми тази седмица да пускам хормони за щитовидната, защото бях на преглед при ендокринолог. Имам завишен TSH и при прегледа ендокринолога коментираше, че има съмнение за Хашимото.
http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=mimmmozka
Здравей!
Графиката е добре, О. може да е била на 12 ден от МЦ.
Изчакай още един ден, поне - за да може БТ да се задържи висока и тогава започни приема на прогестина.

Благодаря, denis. Ще изчакам и утре да вида БТ Hug

# 145
  • Мнения: 1 977
Здравей, denis ,би ли могла да погледнеш графиката ми кога ще да е била О, защото този път тестовете нешо малко не ги правих мн мн стриктно, та..?

# 146
  • София
  • Мнения: 36 053
Здравей, denis ,би ли могла да погледнеш графиката ми кога ще да е била О, защото този път тестовете нешо малко не ги правих мн мн стриктно, та..?
Ако БТ се задържи висока, О. може да е била на 15  ден от МЦ Peace

# 147
  • Мнения: 1 977
Благодаря ти Heart

# 148
  • Мнения: 125
Добро утро! Моля някой да погледне графиката ми? Дали може да се каже имало ли е О? Благодаря! Simple Smile

# 149
  • София
  • Мнения: 36 053
Добро утро! Моля някой да погледне графиката ми? Дали може да се каже имало ли е О? Благодаря! Simple Smile
Все още, не съм сигурна дали е имало О. - на 20 ден от МЦ, БТ е доста висока - може да показва О. , но може да показва и проблем, зависи какви ще са следващите стойности.

Общи условия

Активация на акаунт