Графики на БТ - коментари

  • 67 574
  • 737
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 297
Здравей Денис, според теб кога е била О.?
Благодаря!
http://imagizer.imageshack.us/v2/1125x698q90/924/hbelSW.png
Здравей!
Според мен, О. е била на 20/21 ден от МЦ.
Стискам палци Peace


Благодаря ти!!!

# 271
  • София
  • Мнения: 398
Здравей Денис, според теб кога е била О.?
Ако е била на 16-17 ден, на 23 или на 24 ден е добре да пусна прогестерон и Е2?
http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=titipur

# 272
  • София
  • Мнения: 35 955
Здравей Денис, според теб кога е била О.?
Ако е била на 16-17 ден, на 23 или на 24 ден е добре да пусна прогестерон и Е2?
http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=titipur
Здравей!
О. според мен, е била на 16 ден от МЦ.
Прогестерон + Е2, на 23 ден от МЦ.

# 273
  • София
  • Мнения: 398
Много благодаря!!!

# 274
  • Мнения: 4 087
Премахни
Може ли да погледнете графиката и да ме посъветвате дали утре да пусна хормони-  прогестерон и естрадиол. След обяд съм на гинеколог за цито и ехо и ще мога да говоря за стойностите и с него евентуално. Където е стойността 37,10 бях болна през денят, та предполагам е не коректно завишена. Благодаря предварително!

Скрит текст:

# 275
  • София
  • Мнения: 35 955
Премахни
Може ли да погледнете графиката и да ме посъветвате дали утре да пусна хормони-  прогестерон и естрадиол. След обяд съм на гинеколог за цито и ехо и ще мога да говоря за стойностите и с него евентуално. Където е стойността 37,10 бях болна през денят, та предполагам е не коректно завишена. Благодаря предварително!

Скрит текст:
Според мен, О. е била на 14 ден от МЦ.
Прогестерон + Е2, на 21 ден от МЦ

# 276
  • Мнения: 4 087


Графиката ми продължава да е възможно най-откачената този месец.....точни преди да се моля да ме пуснат на опит. Чакам цикъл на 13ти по принцип, днес очаквах да тръгне да спада, тя скокна още повече, не съм болна, наспана съм......не знам вече какво да очаквам, ще настоявам да ме гледат днес на УЗ, не само изследванията. Но за какво да питам, киста ли какво ли търсим.....откачена работа. Всякакъв коментар ми е в помощ, поне да се успокоя.....

Денис, днес дали ще се види ако е ЛУФ? А може ли да са били два фоликула......ех как ме е яд че не ме проследиха тоя месец, до сега винаги ме гледат на УЗ и е нямало проблем, пука си се фоликула, вижда се течността, тоя месец решиха да ме карат само на изследвания и то какво стана.....

# 277
  • София
  • Мнения: 35 955


Графиката ми продължава да е възможно най-откачената този месец.....точни преди да се моля да ме пуснат на опит. Чакам цикъл на 13ти по принцип, днес очаквах да тръгне да спада, тя скокна още повече, не съм болна, наспана съм......не знам вече какво да очаквам, ще настоявам да ме гледат днес на УЗ, не само изследванията. Но за какво да питам, киста ли какво ли търсим.....откачена работа. Всякакъв коментар ми е в помощ, поне да се успокоя.....

Денис, днес дали ще се види ако е ЛУФ? А може ли да са били два фоликула......ех как ме е яд че не ме проследиха тоя месец, до сега винаги ме гледат на УЗ и е нямало проблем, пука си се фоликула, вижда се течността, тоя месец решиха да ме карат само на изследвания и то какво стана.....
Графиката е супер дотук, не показва проблем. Ако О. е била на 14 ден, според мен - днес е 11 ден след О. и е рано за М. - БТ не трябва да се понижава, все още. Peace

# 278
  • Мнения: 4 087
т.е изключваме ЛУФ или?Странно е това понижение, до сега такова чудо не съм виждала, че държа ниска , държа, ама да спада и да скача.... Аз ще помоля да ме погледнат все пак, дано ме пуснат и на опит и да няма засечки точно сега!

Благодаря за коментара, една идея ми олекна, макар че до един и половина, ще полудея, да отида и да ме видят, само киста да няма и да си ми дойде на време.....другото....

# 279
  • София
  • Мнения: 35 955
т.е изключваме ЛУФ или?Странно е това понижение, до сега такова чудо не съм виждала, че държа ниска , държа, ама да спада и да скача.... Аз ще помоля да ме погледнат все пак, дано ме пуснат и на опит и да няма засечки точно сега!

Благодаря за коментара, една идея ми олекна, макар че до един и половина, ще полудея, да отида и да ме видят, само киста да няма и да си ми дойде на време.....другото....
ЛУФ може да се установи само с изследване на Прогестерон + Е2, на 7 ден след О.

Лек спад на БТ има около 7 ден след О. - дължи се на втория пик на естрогените и е нещо нормално.

# 280
  • Мнения: 4 087
Ами аз имам изследване, в другата тема бях го пуснала ето го и тук, беше ми направила уточнения, че най-вероятно за това се касае? Дали ще може да се види нещо днес.....напрегната съм.....може не може, ще ги карам да ме видят, каквото видят, това.

Направено е на 21 ден.

Progesterone¹      31.99   nmol/L   
Estradiol²      828.70   pmol/L

А дали е възможно да са били два фоликула, доста ме придърпваше яйчника вчера и миналият ден, днес всичко е спокойно. Тази графика и резултати мноого ме тревожат.

# 281
  • София
  • Мнения: 35 955
Ами аз имам изследване, в другата тема бях го пуснала ето го и тук, беше ми направила уточнения, че най-вероятно за това се касае? Дали ще може да се види нещо днес.....напрегната съм.....може не може, ще ги карам да ме видят, каквото видят, това.

Направено е на 21 ден.

Progesterone¹      31.99   nmol/L   
Estradiol²      828.70   pmol/L

А дали е възможно да са били два фоликула, доста ме придърпваше яйчника вчера и миналият ден, днес всичко е спокойно. Тази графика и резултати мноого ме тревожат.
Сега си спомних - извинявай.
Отиди с изследванията да те видят на УЗ.   Peace   Ако лекарят е добър в образната диагностика, ще може да прецени, дали е ЛУФ или не.
Графиките на БТ, много рядко показват ЛУФ, на УЗ понякога също трудно се разбира, но изследванията много помагат с такива случаи.
Ще чакам да пишеш.

# 282
  • Мнения: 4 087
Претупаха ме и този път.....каза ми, че на този етап вече няма значение. Чакам цикъл и отивам да ме гледа тогава на УЗ,  мъжът пусна МБ и ако всичко е ок, стартираме на 13-ч14ти.....та така, нищо не се разбра пак.

А да и ми смени Достинекса с бромокриптин, а хич не ми се искаше на мен, много добре си се чувствах с достинекса, пие се веднъж на седмица и ми държи стабилни нивата на хормона, чудя се изобщо дали да не се правя на ударена. Изкарах цяла бременност без Бромокриптин и достинекс, спрях си го в деня на теста, а сега ми го даде за 3м.....което ми е странно, при все че уж ще почваме, абе изобщо......

# 283
  • Мнения: 151
Здравейте! Този месец следих и с тестове за О. Имах положителен на 15 ден от МЦ. Предполагам че О е била 16-17. Този месец съвсем се обърках , ФФ счита 16 за първи ден след О. Може ли мнение ? Предните месеци е почти същата графиката, само дето след О има и ниски т 36.8 или 36. Меря вагинално всяка сутрин в 7.30.

# 284
  • София
  • Мнения: 35 955
Здравейте! Този месец следих и с тестове за О. Имах положителен на 15 ден от МЦ. Предполагам че О е била 16-17. Този месец съвсем се обърках , ФФ счита 16 за първи ден след О. Може ли мнение ? Предните месеци е почти същата графиката, само дето след О има и ниски т 36.8 или 36. Меря вагинално всяка сутрин в 7.30.
http://imagizer.imageshack.us/v2/720x1280q90/921/Y9sQ0Z.jpg
Здравей!
Графиката е супер - О. може да е била на 16 ден от МЦ.
Дано да е станало  Peace

Общи условия

Активация на акаунт