Графики на БТ - коментари

  • 67 421
  • 737
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 632

Здравейте! Може ли коментар на моята непълна графика до този момент.Не мога да разбера имала ли съм овулация или още не е дошла или минала.Миналия месец цикъла ми беше 29 дни.Вече съм 18 ден от новия цикъл,но все още няма рязко покачване на температурата.Очаквах тази сутрин да е по-висока от 36.5 а тя взе ,че спадна пак на 36.38 този път. На какво се дължи това?
Меря вагинално всяка сутрин по едно и също време. 06:40
От 15 ден на цикъла имам напрегнати и чувствителни гърди.Тогва и на следващия ден имах световъртеж,придърпване в яйчниците,подут ми е стомаха,общо взето ми е отпаднало.
Здравей!
Дотук, графиката не показва да е имало О.
Тя може да е била вчера или да е днес - действайте, все още има шанс.
По БТ се разбира, че е имало О., когато са минали поне 3-4 дни след нея.
Графиката е добре, О. предстои.
Ако е по-късна О., което не е проблем, нито за зачеване, нито за износване и ако няма бременност, МЦ ще е по-дълъг.
Стискам палци  Peace

Много благодаря. Simple Smile И аз така мислех да действаме още ,за да не изпуснем момента ако още  няма О.Днес търсих тестове за нея ,но в нито една аптека нямаше,а аз го направих мойте от 11 до 15 ден и бяха все отрицателни.Прстих ги обаше към 11 часа преди обяд,а четох днес ,че трябвало следобяда.Исках да видя днес или утре какво ще покажат,но уви няма о5 къде да ги взема ,затова по графиката се ориентирам.Изпуснахме два дни без секс,защото приятеля ми беше нощна смяна,но тази вечер ще си е тук и ще сме заедно та да се обичаме отново Simple Smile  Аз съм още нива в меренето,защото го правя от миналия цикъл но тогава от средата.Там си показва ,че има разлика от 0.4 градуса,и в деня който ми падна си знаех,че ще ми дойде и така и стана.
Миналия цикъл не бяхме много активни,но то и тогава беше цикъл след биохимична бременност и не се надявай изобщо .Не се пазихме обаче,защото не е имало нужда от лекарска намеса,а сама си се изчистих.
Затова сега съм обнадеждена,но и не искам да се самонавивам прекалено.Фскт е обаче,че много ми помага меренето на БТ и никак не ми е досадно да го правя ,напротив,нямам търпение да дойде следващата сутрин да видя какво се случва.
Благодаря още веднъж,Денис! Simple Smile

# 436
  • Мнения: 189
Добро утро мили дами, може ли да коментирате моята графика, цикъла ми е нередовен /30-37дни/ днес е 12 ден от МЦ, не мога да засека тази овулация, обяснете ми малко повече. На какво се дължи този спад на 10 ден, покачване на 11ти и сега отново спад? Благодаря ви! Лек ден!

# 437
  • София
  • Мнения: 7 645
Ако ти е 30-37 дни, О се очаква да бъде между 16-ти и 23-ти ден, така че е още рано за каквото и да е.

# 438
  • Мнения: 189
Ако ти е 30-37 дни, О се очаква да бъде между 16-ти и 23-ти ден, така че е още рано за каквото и да е.
Благодаря и аз така смятам, но този спад ме озадачи, затова исках да се консултирам и с вашите мнения. 🤗

# 439
  • Мнения: 140


Здравейте,това е моята графика  от последния мц до днес....питам се дали е имало О.МЦ ми е между 33-36 дни...на 16.03 ми дойде сега очаквам около 18.04...правим опит за бебче и доктора ми каза да следа БТ но неразбирам нищо от графиката

# 440
  • София
  • Мнения: 35 933
Скрит текст:
Здравейте,това е моята графика  от последния мц до днес....питам се дали е имало О.МЦ ми е между 33-36 дни...на 16.03 ми дойде сега очаквам около 18.04...правим опит за бебче и доктора ми каза да следа БТ но неразбирам нищо от графиката
Здравей!
Ако е имало О. - според мен на 20-ти ден от МЦ, БТ трябва да се повиши още и да се задържи висока.
Дано да е станало Peace

# 441
  • Мнения: 140
Забравих да отбележа че е мерена през устата...доки каза че и така може и да слагом по 0.4-0.5 градуса отгоре на тази която измеря

# 442
  • Мнения: 632


Здравей,Денис! Както се бях отчаяла се т оня ден с моята графика,че не се вдига тази температура щом миналия цикъл ми беше 29 дни,то мисля че вероятно вече ми се е нормализирал цикъла и този ще си ми бъде както преди да започна да правя опити за бебче и преди миналата бременност през февруари,която завърши фатално,макар и да беше рано .
Вчера имах много обилно белтъкообразна и разтегливо течението ето ме кара да си мисля,че именно вчера ми е била овулацията,а не както аз очаквах на 16 ден спрямо миналия месец.Дори на приложението като си задам 33 дневен цикъл си ми излиза че съм си била в овулация точно вчера.Сутринта го направихме но не знам дали вече не в било късно ,нали трябва ден два секс да се прави преди овулацията,но си стискам палци да сме успели или поне преди два дни опита да има резултат.Според графиката какво мислите вие? Надявах се още да се вдигнат градусите,макар ,че аз меря вагинално и те май са с по-ниски стойности от аналното мерене.
Как ще изтрая тези 14 дни който представители да не мисли и да не се притеснявам,не знам. Хубава вечер ви желая и успех на всички момичета Simple Smile

# 443
  • Мнения: 189
Положителен тест за овулация на 08.04, днес е 18ти ден от МЦ, цикъла ми е нередовен между 30-37 дни, дали е минала вече овулацията според показателите на температурата, меря я всяка сутрин между 7-7:30-ректално. Благодаря.

# 444
  • Мнения: 702
Здравейте момичета, може ли мнение и по моята графика. Цикъла ми варира от 28 до 31 дни. Меренето е анално с дигитален термометър около 07:10 часа. Правих и тестове за овулация, но за съжаление мисля че пропуснах важния ден Simple Smile на 06.04. На следващия 07.04 направих тест за ову и чертичката беше наситена, но не колкото контролната. Слуз имах на 05+06.04.
🍀Благодаря и успех на всички ни! 🍀

(Надявам се да съм прикачила правилно графиката от зачатие, ако не съм се извинявам, влизам със същото потребителско име.)

# 445
  • София
  • Мнения: 35 933
Скрит текст:

Здравей,Денис!
Скрит текст:
Както се бях отчаяла се т оня ден с моята графика,че не се вдига тази температура щом миналия цикъл ми беше 29 дни,то мисля че вероятно вече ми се е нормализирал цикъла и този ще си ми бъде както преди да започна да правя опити за бебче и преди миналата бременност през февруари,която завърши фатално,макар и да беше рано .
Вчера имах много обилно белтъкообразна и разтегливо течението ето ме кара да си мисля,че именно вчера ми е била овулацията,а не както аз очаквах на 16 ден спрямо миналия месец.Дори на приложението като си задам 33 дневен цикъл си ми излиза че съм си била в овулация точно вчера.Сутринта го направихме но не знам дали вече не в било късно ,нали трябва ден два секс да се прави преди овулацията,но си стискам палци да сме успели или поне преди два дни опита да има резултат.Според графиката какво мислите вие? Надявах се още да се вдигнат градусите,макар ,че аз меря вагинално и те май са с по-ниски стойности от аналното мерене.
Как ще изтрая тези 14 дни който представители да не мисли и да не се притеснявам,не знам. Хубава вечер ви желая и успех на всички момичета Simple Smile
Дай да видя графиката до днес, моля


Здравейте момичета,
Скрит текст:
може ли мнение и по моята графика. Цикъла ми варира от 28 до 31 дни. Меренето е анално с дигитален термометър около 07:10 часа. Правих и тестове за овулация, но за съжаление мисля че пропуснах важния ден Simple Smile на 06.04. На следващия 07.04 направих тест за ову и чертичката беше наситена, но не колкото контролната. Слуз имах на 05+06.04.
🍀Благодаря и успех на всички ни! 🍀
(Надявам се да съм прикачила правилно графиката от зачатие, ако не съм се извинявам, влизам със същото потребителско име.)
Здравей!
О., според мен, е била на 18 ден от МЦ, ако БТ се задържи висока


Положителен тест за овулация на 08.04,
Скрит текст:
днес е 18ти ден от МЦ, цикъла ми е нередовен между 30-37 дни, дали е минала вече овулацията според показателите на температурата, меря я всяка сутрин между 7-7:30-ректално. Благодаря.
Графиката не показва да е имало О.
Направи си графика в Зачатие и показвай нея в темата, защото от това приложение, нищо не се разбира.
За графиката всяка десета е важна.

Последна редакция: чт, 11 апр 2019, 15:46 от denis.

# 446
  • Мнения: 702
Здравей, Денис, дано не е много нахално, но може ли да погледнеш и моята графика☺️ Благодаря предварително

# 447
  • София
  • Мнения: 35 933
Здравей, Денис, дано не е много нахално, но може ли да погледнеш и моята графика☺️ Благодаря предварително
Здравей! Hug
Отговорих ти:
О., според мен, може да е била на 18 ден от МЦ, но БТ трябва да се задържи висока и да не пада.

# 448
  • Мнения: 702
Здравей, Денис, дано не е много нахално, но може ли да погледнеш и моята графика☺️ Благодаря предварително
Здравей! Hug
Отговорих ти:
О., според мен, може да е била на 18 ден от МЦ, но БТ трябва да се задържи висока и да не пада.

Многооо ти благодаря, извинявай не го бях видяла (hug)

# 449
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Здравейте момичета, може ли мнение и по моята графика. Цикъла ми варира от 28 до 31 дни. Меренето е анално с дигитален термометър около 07:10 часа. Правих и тестове за овулация, но за съжаление мисля че пропуснах важния ден Simple Smile на 06.04. На следващия 07.04 направих тест за ову и чертичката беше наситена, но не колкото контролната. Слуз имах на 05+06.04.
🍀Благодаря и успех на всички ни! 🍀

(Надявам се да съм прикачила правилно графиката от зачатие, ако не съм се извинявам, влизам със същото потребителско име.)



Според мен О е била на 07,04 Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт