Графики на БТ - коментари

  • 67 342
  • 737
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 140

Здравейте,може ли мнение за моята графика...последншя Мц беше на 17.04...от 2 дни имам ПМС напрежение в гърдите

# 481
  • Мнения: 5 673
Irina Jolie, ще се опитам и вагинално! Термометрите бяха от забранените😜😉 Добре, че се счупиха в капсулите, че иначе наистина е опасно. При изтръскването ми се изплъзват от ръцете. Вече съм с електронен обаче 😁

# 482
  • Мнения: 5 365
Момичета, моля тези, които мерят температурата орално, да кажат от кой термометър са доволни?
В аптеката днес ми обясниха, че тези със златен накрайник са по-хубави и си взех един на Микролайф, електронен.
Но ще се радвам и вие да дадете мнение

# 483
  • Мнения: 5 673
Rocket , последният ми термометър е на one step, същата фирма, която прави и тестовете за О. Доволна съм✌️
В упътването се препоръчва и оралното измерване на БТ, просто очакваните стойности ще са малко по ниски!

# 484
  • Мнения: 140

Моля за мнение по моята графика...нищо ми се вижда нередно....МЦ беше на 17.04 сега очаквам на 18.05

# 485
  • София
  • Мнения: 35 910
https://cdn.bg-mamma.com/xjSV/VfcWr.jpg
Моля за мнение по моята графика...нищо ми се вижда нередно....МЦ беше на 17.04 сега очаквам на 18.05
Доста играе графиката - къде мериш БТ? И спазваш ли всички правила на измерването?
Ако е имало О. може да е била на 05.05
Дано да е станало. Peace
ПП.
Стойностите на 12 и 13.05 се приемат за инцидент.

# 486
  • Мнения: 140
https://cdn.bg-mamma.com/xjSV/VfcWr.jpg
Моля за мнение по моята графика...нищо ми се вижда нередно....МЦ беше на 17.04 сега очаквам на 18.05
Доста играе графиката - къде мериш БТ? И спазваш ли всички правила на измерването?
Ако е имало О. може да е била на 05.05
Дано да е станало. Peace
ПП.
Стойностите на 12 и 13.05 се приемат за инцидент.
Ако съм пила бира влияе ли на бт,защото като се замисля сутринта след рожденницитехе висока а ако не съм пила е добре.Меря я в устата ...дано да е станало вече че мн се отчаях 😥

# 487
  • София
  • Мнения: 35 910
Скрит текст:
https://cdn.bg-mamma.com/xjSV/VfcWr.jpg
Моля за мнение по моята графика...нищо ми се вижда нередно....МЦ беше на 17.04 сега очаквам на 18.05
Доста играе графиката - къде мериш БТ? И спазваш ли всички правила на измерването?
Ако е имало О. може да е била на 05.05
Дано да е станало. Peace
ПП.
Стойностите на 12 и 13.05 се приемат за инцидент.
Ако съм пила бира влияе ли на бт,защото като се замисля сутринта след рожденницитехе висока а ако не съм пила е добре.Меря я в устата ...дано да е станало вече че мн се отчаях 😥
Зависи какво е кол-во на бирата - ако е 1-2 чаши, малко вероятно.
Мери анално - по-точно е, а и това е правилният начин за измерване на БТ (по Метода на БТ).

# 488
  • Мнения: 632
Здравей,Денис! До коя г.с. трябва да меря температурата? До сега не съм спирала да го правя,вече съм в 8 г.с. и 2 дни.Задържа си се все така висока,което ме успокоява всяка сутрин .Мисля ,че някъде бях чела,че до края на 3 месец ще в така и после се връща в нормалните си градуси,така ли е?

# 489
  • София
  • Мнения: 35 910
Здравей,Денис! До коя г.с. трябва да меря температурата? До сега не съм спирала да го правя,вече съм в 8 г.с. и 2 дни.Задържа си се все така висока,което ме успокоява всяка сутрин .Мисля ,че някъде бях чела,че до края на 3 месец ще в така и после се връща в нормалните си градуси,така ли е?
Здравей! Hug
Може да мериш и до края на бременността.
БТ се поддържа все така висока до раждането.
Лека и спокойна бременност Peace

# 490
  • Мнения: 140
Здравейте имам един въпрос...два три дни бт е 36.6,тази сутрин 36.7...мц очаквах днес най късно утре...правя опити за бебе има ли надежда:blush:

# 491
  • Мнения: 4 087
Здравей,Денис! До коя г.с. трябва да меря температурата? До сега не съм спирала да го правя,вече съм в 8 г.с. и 2 дни.Задържа си се все така висока,което ме успокоява всяка сутрин .Мисля ,че някъде бях чела,че до края на 3 месец ще в така и после се връща в нормалните си градуси,така ли е?
Здравей! Hug
Може да мериш и до края на бременността.
БТ се поддържа все така висока до раждането.
Лека и спокойна бременност Peace


не е верно. Пада някъде към 10г.с.....и си седи по-ниска почти до края/макар че спрях да меря около 15-16

# 492
  • София
  • Мнения: 35 910
БТ се влияе влияе от хормоните, като се повишава от прогестерона, а при бременност той е висок до края на бременността.
И точно по-високите нива на прогестерона я държат висока, но както и да е не ми се спори.








# 493
  • Мнения: 4 087
Аз си направих експеримент да я меря, че даже се и стреснах като тръгна да пада, че и с близнаци бях. От 37,1-2, падна на все едно ще ми идва 36, 7-8 и така си държеше докато не си отпуснах душичката и не спрях да се занимавам с това. Но може да има значение, че бях и ин витро и тогава някъде ми спряха и утрогестана

# 494
  • Мнения: 5 673

Моля за мнение по моята графика. Чакам на 06. 06!

Общи условия

Активация на акаунт