ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 491

  • 51 393
  • 737
  •   1
Отговори
# 75
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 402
Марги, то трябва много внимателно да си го гледала че да видиш Чаатай hahaha Май се появяваше колкото за едно "здрасти" Аз се опитах да го гледам но не ми хареса, а Ча го бях видяла още навремето  като се напускаха откъси с момента с кратката му роля tooth

# 76
  • Мнения: 21 201
Права си Наде- не знам турското заглавие, на бг беше Опасна красота и го даваха вечер Laughing Бях чела из нета, че започва нов сериал с Чаатай, та загледах въпросния сериал чаках чаках да се появи, мина време и се появи за около минута в същото уни със същото име и толкова hahaha

Аз с лекота помня турски имена, както и всякакви други Blush
Хи, хи, познато ми е.
Като се понесе мълвата и ние зяпахме тук в темата въпросния епизод и накрая наш Чаги се появи за около минута, нооооо им направи реклама.
Абе открай време наш Ча все мъкне някой/и/я на гърба си за негова сметка.

# 77
  • Мнения: 6 108
Здравейтеееееее  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Чета, чета всичко което Ети разказва за НИ и всичко разбирам, но явно нещо пропускам. Филизката се бракува с Пинокио защото Саваш беше зачезнал и нямаше друг под ръка. Сега обаче е наличен. Какво пречи да се разведе с Пинокио и да се ожени за Саваш на минутата. Фера се разведе с Емко по телефона от хиляди километри, какво пречи на Филиз. Децата и да ги вземат ще е временно, докато представи новото брачно свидетелство пред съда. Че за тях има и подготвен дом, Джепето хем ще настоява Филиз да си изпълни съпружеските задължения, хем няма да прибере останалите пет.

Сега да ви разкажа един виц. Попаднах на нещо като статия в Теленовелас, в която някакъв уж известен артист и режисьор одумва Ча и Бурак Йозчевич като некадърници. До тук ясно - завист му се вика на такова изказване от колега, обаче имаше и няколко коментара под материала, които го подкрепяха. Бурак не съм го гледала и лично мнение нямам, но за Ча .... Само с един поглед ме закова за екрана. И ако това е лош актьор спасете ме от добрите, моля  Mr. Green

# 78
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Рори, Hug Hug Hug Ча за някои може и да е лош актьор, но пък за нас не е. Mr. Green Никак даже.Mr. Green Как се бях зарибила в началото, ти да видиш....  Mr. Green Е, ако не знаех, че Ча има и други роли освен Аман може би щях да говоря друго.

Марги, то трябва много внимателно да си го гледала че да видиш Чаатай hahaha Май се появяваше колкото за едно "здрасти" Аз се опитах да го гледам но не ми хареса, а Ча го бях видяла още навремето  като се напускаха откъси с момента с кратката му роля tooth
Ами като чух, че ще участва Чаатай започнах да го следя въпросния сериал Mr. Green По бтв даваха ОС, по ДФ Опасната красота на Гизем, сигурно втория е бил от 9 до 10 (вечерта), нещо такова беше. Помня, че много доволно потривах ръце, че ще гледам Ча в сериали един след друг, но като чух, че в този главните са други и Ча го няма никакъв се усъмних, че има нещо гнило, но продължих да гледам hahaha И да- точно за около минута се появи в унито, Пинокио демек Саит нещо се сдърпаха с една русокоска дето го преследваше, появи се нашия за едно здрасти, представи се на каката, че е Емко и си замина hahaha и ме остави сама да си говоря hahaha

# 79
  • I Love You 3000
  • Мнения: 1 518
Здравей Рори bouquet

Да, Филизка се омъжи за Пинокио, защото Саваш беше забегнал, понеже беше заплашен от Пинокио, че ще вкара децата в затвора, ако не изчезне завинаги. Когато разбра Саваш се върна за децата, но Филиз беше твърде обидена от това, че я е оставил точно сега. А и първоначално мислеха , че само ще кажат , че са годеници и ще им върнат децата. Т.е. нямаше да се налага брак, защото Филиз имаше нова уредена работа, а и Пинокио имал уважавана професия. Но съдията каза докато не се омъжи няма да й ги даде. Тогава се случи и смешният кютек м/у П-о и Саваш и Саваш си призна, че е крадец. Даже се извика на целият квартал т.е. всички вече го знаят какъв е. Та това беше поредния пирон в ковчега и Филиз не знаеше какво да мисли. А и му каза , че дори и да се омъжи за него той е крадец, няма законна работа и няма да могат да й върнат децата. След това се случиха двете серии, в които уж си възвърна доверието към него, но сега ще трябва да стой вързана за Пинокио. Може би ако се разведе и се ожени за друг , социалките няма да харесат това и няма да й върнат децата. А и Саваш все още е без работа, уж се върна в Уни, но общо взето няма как да докаже , че е по - годен за настойник от Пинокио на този етап.

Пък и нали филм трябва да става. Нямаше да е, ако беше толкова лесно Simple Smile Утре ще видим какъв е проблема точно?

Бел, Нюансите не филм, ами сериал, така ли?  ooooh! Как ще го променят бе, то самият филм е коренно различен от книгите? Тези като го докопат, не знам как повече ще го окепазят ooooh!

# 80
  • Мнения: 21 201
Привет. Simple Smile
Погледнах рейтинга за да видя дали за втори път Карадениз е изместил Възкръсналия титан и да, отново първия сериал е лидер в Тотала.
Докато разглеждах рейтинга видях, че са излъчвали и Делибал с наш Ча.
И в трите групи едва е хванал 1% и нещо.
Справка.
http://www.ranini.tv/reyting
Марал с Хазал жъне успех в Мексико.
Скрит текст:
#Teammy_News
⚡Достаточно неожиданные результаты пришли к нам из Мексики, где начался показ сериала Запретная любовь. Сериал привлек внимание зрителей и его премьерный показ оказался выше чем завершающая часть суперхита Великолепный век (кстати, телеканал уже начал рекламу Кесем). Однако легенда турдизи не смогла обогнать Марал, который является шестым по популярности сериалом Мексики. Латиноамериканцы умеют преподнести сюрпризы
1. Марал - 7,7%
2. Запретная любовь - 5,7%
3. Великолепный век - 4,6%

# 81
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 402


Сега да ви разкажа един виц. Попаднах на нещо като статия в Теленовелас, в която някакъв уж известен артист и режисьор одумва Ча и Бурак Йозчевич като некадърници. До тук ясно - завист му се вика на такова изказване от колега, обаче имаше и няколко коментара под материала, които го подкрепяха. Бурак не съм го гледала и лично мнение нямам, но за Ча .... Само с един поглед ме закова за екрана. И ако това е лош актьор спасете ме от добрите, моля  Mr. Green
Рори смея се на болднатия текст Joy Joy Joy  Но да, имаше такъв случай наскоро  Joy Някакъв чичо цял живот играл в пълнежа беше полял здраво трима актьора- Ча, Кенан Им. и Бурак Й. Били просто красиви но никакви актьори не били.
Още помня как масовово ревнахме тук  на една сцена от Езел когато майката на героя на Кенан с липсващо и основно сетиво, почти позна "умрелия" си преди години син... Играта му там- аз не просто се просълзих а плаках...... Знаем че и най- слабия актьор може да се разплаче пред камера, но слаб актьор не може да разплаче зрителя. Та чичото с изводите си да ходи да се гръмнИ Trollface
А Ча...Ча си е Ча Heart Eyes Помня твоя и на Зиза челен сблъсък със сериала защото бяха описани много колоритно.
Между другото има 2 сцени от АФК които не мога да гледам - едната е от твоя сблъсък. Абсолютно безмълвна игра само с очи, но каква игра, човек настръхва от тези очи. От гнева и обидата в тях, както и от умоляващите зелени очи, как мина през нея и почти я събори...  А към онзи момент Ча дори още не беше станал добър както в сериите започващи с цифра 40... Другия момент който съм гледала само веднъж и повече не могга да си го причиня е когато колегите от университета пристигат да полеят новото жилище на Емко и последвалите на етажа събития... Отново играта на Ча и Хазал с очи.
А Зиза разказваше как дълго време все и се мяркал сериала, Тера преди това докато се излъчвал в Турция също я карала да го загледа но тя упорито отказвала, не харесвала Хазал и решила че няма с какво да я впечатли в сериал с нейно участие.  Докато една вечер прецъквала бг телевизиите попаднала на сцената с Емко, Фера и Чепика и предложението за измиването на колата... На другия ден цъфна при нас Kissing Heart  Гледайки сериала нататък писа нещо от сорта "абе хора, какъв е тоя сериал, Зизка вече е тотал щета"  Joy Joy Joy

ПП Леле какъв рейтинг на Карадениз

ПП Вие виждате ли емотиконите от старата версия?

Последна редакция: чт, 08 фев 2018, 11:17 от Беллора

# 82
  • Мнения: 21 201
Виждам и използвам емотиконите на старата версия Ивче, защото съм с нея.
Ти явно имаш обаче някакъв проблем с тях(в темата за Ибовия сериал в която писах преди малко една съфорумка има проблем с емотиконите).
И аз четох преди дни инфото относно изказването на този пишман чичак Sick с епизодични роли Stop за Ча, Бурак и Кенан.
Смешник, на който гроздето му е кисело, защото е високо.

# 83
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 402
Мдам, явно проблемът е при мен- През Операта която основно ползвам старите емотикони не ги виждам, сега минах на Мозила и всичко е наред... Аман вече ooooh!

Аз даже много не го разбрах чичака newsm78 За какво беше тази критика - очаква да съберат от улиците малко средностатистически турци - не високи шкембелии с големи задници и в главите като ритнати зелки и  някой да ги гледа на екран че и да ги харесва ли? Какво против имаше красотата на тези които беше изредил? А един такъв среден ако ще и целия актьорски талант на света да се е вселил у него, няма да впечатли никого 33uu

# 84
  • Мнения: 21 201
Мдам, явно проблемът е при мен- През Операта която основно ползвам старите емотикони не ги виждам, сега минах на Мозила и всичко е наред... Аман вече ooooh!

Аз даже много не го разбрах чичака newsm78 За какво беше тази критика - очаква да съберат от улиците малко средностатистически турци - не високи шкембелии с големи задници и в главите като ритнати зелки и  някой да ги гледа на екран че и да ги харесва ли? Какво против имаше красотата на тези които беше изредил? А един такъв среден ако ще и целия актьорски талант на света да се е вселил у него, няма да впечатли никого 33uu
Ами ако изглежда като средностатистическите турци, които си описала сто на сто, ще има против красотата на тримата.

# 85
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
И аз от вчера виждам само част от емотиконите.
Бел, моментите от АФК, които си посочила стискат за гърлото, но аз много ги харесвам и май съм ги гледала многократно Laughing



Една от най-тежките за мен е сцената, в която Емко зашлеви Фера. В спора се ражда истината, но той не успя да я понесе и после се чуди как да се извинява.ooooh! Заслужи си цялото сърдене, че и малко му беше Naughty

И аз влязох да прочета там, където и Рори. Брей, чичото дали е използвал същите думи, че са посредствени актьори newsm78 или някой си поукрасил Laughing Доста нападателен. Героите им ги намира за нереалистични. Ми всеки с вкуса си....

# 86
  • Мнения: 21 201
Мен ме разби момента, в който чакаха в болницата да им съобщят дали бебето е на Емир или не.
Е те такава игра направиха Ча и Хазал, чеееееее и от този момент плътно застанах зад образа на Ферка.

# 87
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 402
Същите е използвал Марги. Аз преди десетина дни го четох при рускините.

Такъв си е Наде, достоен за пълнеж на турски сериал Peace

Марги, на мен плесницата не ми предизвиква толкова неприятно усещане, защото там още докато косата на Фера летеше във въздуха изражението му се промени, разбра на секундата и съжали, идваше му да си бие една и на него си. Там не ми е конфузно, не усещам чувство на срам,  а по-скоро яд заради драченето на двама незрели, импулсивни млади, които безумно се обичат и ревнуват, но типично за възрастта им просто не умеят да се изслушват и разбират правилно.
Докато в споменатите две сцени конфузът е ужасен, освен гневът и обидата, основно се усеща чувство на срам и неудобство, така както Фера искаше да се отвори земята под краката и в първата сцена, и както Емко искаше да се отвори под неговите когато колегите му дойдоха. И двамата във въпросните две сцени попаднаха в много неловка ситуация да бъдат разкрити и унижени в очите на други хора.... Ох ужасно ми е там, ужасно, особено втората сцена просто само веднъж съм си я причинявала Rolling Eyes
Но пък сцената с шамара също е много силна и ако бях се сблъскала със сериала там в онзи момент, щях да искам да видя и всичко останало. Блестящо го изиграха блестящо  smile3501
Оо да Наде, как го забравих това с резултатите от ДНК- ужас просто, направо усещах техните чувства под моята лъжичка, беше ми трудно за гледане newsm09

Айбукето най-накрая я изловили с любимия и който оказва се е син на врага на Джелю от Ичердето (забравих му името, онзи който отвлече Мелек и Мустафа) Peace  Та Айбуке им казва на жълтурите поне няколко пъти че не е с колегата си от сериала Толга, ама жълтурите не та не,  с него била   Joy Joy Joy  Ама снимали ги били в една кола и в едно такси hahaha Ми явно е трябвало да се подминават че иначе работата е ясна- само гаджета може да са нищо друго  hahaha Ох че идиоти smile3537

Това бил Чачун. Нямам спомен да съм я виждала, но аз май много не съм се заглеждала по детските му снимки Laughing

Последна редакция: чт, 08 фев 2018, 13:43 от Беллора

# 88
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Тази сцена с шамара я взех някак си навътре. Joy Той, нейния любим, който се възмущаваше от отношението на баща ѝ и брат ѝ направи същото. Е, не я преби, но ѝ посегна. Заради няколко по-остри думи. Прекали Peace Но, да. Факт е, че на секундата съжали и повече беше ясно, че няма да посмее да го направи, колкото и да го нервира Фера, а както знаем тя беше специалист в това.
Добре направена сцена, но ми е кофти за гледане, и да искам не мога да погледна от този ъгъл, че са млади и импулсивни, а от другия, че не е малка обида и Фера беше в правото си да се сърди, докато забрави, причината за това Twisted Evil

Заслужено и за двамата беше попадането в неловките ситуации, затова онези сцени ги приемам някак по-леко и обичам да ги гледам. Mr. Green

Онази с резултатите от ДНК-теста съм я позабравила, но и при самото раждане, когато Емко остана в болницата, а Фера се прибра някак съкрушена в апартамента Rolling Eyes
Голяма работа бяха нашите хора, май такъв ток в петите с двойка от турски сериал повече няма да усетя Whistling

# 89
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 402
Отделно че и всяка жена би се съобразила с думите му да млъкне, не заради друго, а заради придружаващия ги  поглед. Гледаш, не вярваш на очите си и си казваш "ама тоя наистина я удари" ooooh!
С право са се отвяли латините... Ние сега не можем да го усетим със същата сила, само си припомняме, ама на тях им е прясно прясно даже и бясно tooth Обикновено в сериалите главния герой никога не изневерява на главната, камо ли пък да я удря, не стига това ами и да му умира в ръцете.... Не са свикнали завалийките с такива неща, нищо че все пак официално им спестиха последната драма tooth

Общи условия

Активация на акаунт