КРУИЗИ /Тема 11/

  • 93 562
  • 759
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 267
Moмичета, някой ползвал ли е младежка отстъпка на корабите на Коста. Изобщо има ли такова нещо при тях? На някои други компании сме ползвали, при условие, че пътниците в една каюта са под 25 год. Обикновено е 10%, но дали при Коста има такова нещо?

# 361
  • Мнения: 38
От 16.06 до 21.06 Генуа - Валенсия в каюта с балкон за 375 Е. Не знам дали е крайна цена обаче. Бих се възползвала, но имаме други планове за тогава. Дано да  съм от полза за някого.
kreuzfahrten.de

# 362
  • Мнения: 943
От 16.06 до 21.06 Генуа - Валенсия в каюта с балкон за 375 Е. Не знам дали е крайна цена обаче. Бих се възползвала, но имаме други планове за тогава. Дано да  съм от полза за някого.
kreuzfahrten.de
Дай линк че това не са 7 дни и цената идва нормална

# 363
  • Мнения: 289
От 16.06 до 21.06 Генуа - Валенсия в каюта с балкон за 375 Е. Не знам дали е крайна цена обаче. Бих се възползвала, но имаме други планове за тогава. Дано да  съм от полза за някого.
kreuzfahrten.de
Същият круиз, но с една нощувка повече от 15.06 с тръгване от Марсилия излиза около 329 евро с таксите на  човек във Vivavoyage.

# 364
  • Мнения: 38
Ами цената ми се стори добра, особено за сезона и за каютата с балкон. Затова ви я изпращам

# 365
  • Мнения: 943
Ами цената ми се стори добра, особено за сезона и за каютата с балкон. Затова ви я изпращам
Добре правиш.За балкон е добре

# 366
  • Мнения: 289
Няма лошо! Споделяме кой какво е видял. Това е едно от ценните неща в темата. Аз даже бях забравила за тази оферта, но от поста се присетих и я изрових.

# 367
  • Мнения: 4 738
Гледам Коста и те са пуснали да продават круиз през 2019 с най-новия си кораб Costa Smeralda, който в момента се строи и догодина ще бъде пуснат на вода... Но не знам защо отново ще върти същия 7- дневен маршрут в Средиземно море като предшественика си Costa Diadema?!?
Не им ли писна от този маршрут? Искаме да посетим новия кораб, но по маршрута сме били... Не знам после къде ще пратят Диадема, не вярвам и двата кораба да правят един и същи маршрут... Thinking

# 368
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Не знам защо, ама понеже обичам нови кораби, така правят всички - първия сезон въртят Средиземно море. Според мен това явно е най-предпочитания маршрут и макар да има много кораби на него, успяват да генерират интерес и да го напълнят. След това наесен си отиват, където са решили. Изчакай да видиш зимата къде ще позиционират кораба и ако те устройва... Аз заради това за 4 път вече ще съм в Средиземно море. Обаче, винаги намираме да ходим на нови места и реално не ни е скучно. Например в Неапол един път сме били в града, втория  път бяхме на Помпей, третия път ходихме на Капри, сега ще ходим на амалфийското крайбрежие. Така покрай круиз посетихме и чинкуе тере и разни други кътчета. Единствено но се опря Марсилия, която два пъти разглеждах. Например на Месина единия път ходихме на Етна, сега ще ходим на Таормина. А отделно бяхме в Сицилия преди месец и видяхме други места. Та, стига да искаш, винаги можеш да направиш нещо различно, макар и на същия маршрут. А като ти е познато,го няма и стреса как ще се оправяш по пристанищета.

# 369
  • Бургас
  • Мнения: 422
Въртят в Средиземно море за да са близо до Италия, ако възникне проблем да го оправят.

# 370
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Въртят в Средиземно море за да са близо до Италия, ако възникне проблем да го оправят.
Само че големите кораби ги строят във Франция /Германия обикновено. Така или иначе, има резон, имат време за реакция тук

# 371
  • Мнения: 943
Въртят в Средиземно море за да са близо до Италия, ако възникне проблем да го оправят.
Проблемите ги оправят на много места по света А ако са дни наред в окена?Пак ги оправят Средиземно море е като реклама и кръщавка

# 372
  • Мнения: 943
Нали търсехте евтина Гърция хайде 99 евра и такси
https://www.logitravel.pt/cruisesshowcase/Cruise/Index/209698?za … m_id=&gclsrc=

# 373
  • Мнения: 307
Ох не разбирам сайта а и къде видя 99евра? Мъж ми има 30год юбилей на есен и ми се вижда екстра за подарък..

# 374
  • Мнения: 943
Ох не разбирам сайта а и къде видя 99евра? Мъж ми има 30год юбилей на есен и ми се вижда екстра за подарък..
Зареди всички дати с детайл и виж дата 9 юни.Тя е 99,има и 200 евро такси разбира се

Общи условия

Активация на акаунт