Новите ви книги - 20

  • 106 947
  • 754
  •   1
Отговори
# 270
# 271
  • Някъде там
  • Мнения: 4 827


# 272
# 273
# 274
  • Мнения: 10 691
Моите нови Simple Smile


 








# 275
# 276
# 277
  • Мнения: 765
Хора, кога намирате време да ги четете тези книги? Без лоши чувства, просто питам! Да преценя за себе си Simple Smile

# 278
  • Мнения: 281
Хора, кога намирате време да ги четете тези книги? Без лоши чувства, просто питам! Да преценя за себе си Simple Smile
Аз чета всеки ден, най-често преди лягане, по един час някъде. Също и когато пътувам в градския транспорт или  чакам някъде (лекар, зъболекар). Не разбирам хората, които казват, че нямат време за четене. Всичко зависи от това как си подреждаш времето и приоритетите. Simple Smile

# 279
  • Вестерос
  • Мнения: 38 251
Задължително 30 мин минимум преди да заспя.

# 280
  • Мнения: X
    " Игра на живот " е страхотна. Моята ми изчезна някъде и дълги години не можех да се спомня името на книгата, а и автора бях забравила. Но е от малкото книги , на които помня изцяло съдържанието . И често се присещам за моменти от книгата. Непременно ще си я купя, въпреки , че рядко препрочитам. Но ще се радвам да я имам в библиотеката си отново.

Последна редакция: ср, 31 окт 2018, 20:27 от Анонимен

# 281
  • Някъде там
  • Мнения: 4 827
Хора, кога намирате време да ги четете тези книги? Без лоши чувства, просто питам! Да преценя за себе си Simple Smile
Аз чета всеки ден, най-често преди лягане, по един час някъде. Също и когато пътувам в градския транспорт или  чакам някъде (лекар, зъболекар). Не разбирам хората, които казват, че нямат време за четене. Всичко зависи от това как си подреждаш времето и приоритетите. Simple Smile
И аз вечер преди лягане отделям около 2-3-4 часа .
Сутрин ставам рано към 5 за да правя закуската и до 7 сутринта чета .
За деня ми се събират около 5-6 часа ,зависи .
Седмично чета около три -четири книги .Някои взимам от книжарницата други чета на KINDLE ,който винаги е с мен и ми и под ръка Simple Smile

# 282
  • Пловдив
  • Мнения: 40 789
Здравейте!  Simple Smile
Ако може мнение за


п.п.А от кой роман на Агата Кристи трябва да се почне?

# 283
  • Мнения: 1 529
mystic woman, моят първи роман на Агата Кристи който прочетох беше 10 малки негърчета. Книжката страшно много ми хареса и след това прочетох всичките й романи и разкази.Тези които са ми направили най - силно впечатление са:
1. Десет малки негърчета
2. Алиби
3. Смърт край Нил
4. Предизвестено убийство
5. Убийство на игрището за голф
6. След погребението
7. Аферата в Стайлс
8. 16.50 от Падингтън
9. Три слепи мишлета
Но, според мен с която и да започнеш няма да сгрешиш.

# 284
  • Мнения: 5 358
Всъщност "Пътник за Франкфурт" я водят за най-слабата ѝ от всички, идея си нямам защо newsm78

Общи условия

Активация на акаунт