Джансу Дере и Мехмет А.Алакурт в и след "Завръщане"~Тема 49

  • 122 134
  • 731
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 3 432
Привет!
Момичета, вижте какво прочетох преди малко :
 ""Неверният" прави финала на сезона!
Бурак Серген (Haluk G üçl ü) скоро ще се сбогува със сериала, който ще бъде продуциран от Medyap ım и режисиран от Neslihan Ye şilyurt и с участието на Джансу Дере, Caner Cindoruk, Berkay Ate ş и Мелис Сезен.
От друга страна, няма ли изненадващо развитие, историята на сериала е блокирана и не напредва, говори се зад кулисите, които ще приключат в края на сезона." И според мен така трябва. Много проточиха с един куп гадости. Вече ме е яд на всички.

Всичко добро и бъдете здрави.

# 721
  • София
  • Мнения: 829
Хммм,аз пък не искам да свършва сериала,интересен ми е,просто попрекалиха с лудите и отрицателни герои.  А как е рейтингът ? Ако има добър рейтинг няма да го финишират ,освен при изключителни обстоятелства.
Това инфо за финал е  само предположение на феновете ,заради напускането на някои актьори и уж сценариста бил в криза. Мелис Сезен (Дерин) вероятно ще участва в някакво риалити(Маската,кой си ти?)

# 722
  • sofia
  • Мнения: 417
Здравейте,Джансу Дере във Великолепният век беше уникална Simple Smile

# 723
  • София
  • Мнения: 829
Момичета,преведох резюмето на епизода

Клеветата на Али към Арас довежда Асия на труден кръстопът. С подкрепата на непознатия,който й спаси живота Дерин тръгва по петите на Надир. Докато Халюк е все по притиснат в ъгъла относно миналото на Арас,решението на Бахар и Мелих ще изненада всички.Каква изненада очаква  Асия на рождения ден на Арас,след като Волкан й е показал мистериозно видео,което разкрива истина за миналото на Арас.

Джансу Дере отново се е снимала за Instyle Turkiye ,тези дни сподели снимки в профила си в Инстаграм.

# 724
  • София
  • Мнения: 3 432
Привет!
Слънчогледке, здравей и благодаря за превода на резюмето. Преводачите от Аским са пуснали и  47-ми епизод с бг.субтитри Благодаря
НЕВЕРНИЯТ еп.47 Бг.суб.
https://askim-bg.💙❤com/video/RD8WYHAOGDHA/NEVERNIYaT-sadakatsiz-EP47-BGSUB
https://waaw.to/f/DcuWdycXtkwT
https://www.vbox7.com/play:85a8022b3d 47-1
https://www.vbox7.com/play:38342f96f4 47-2
Вероятно ще гледам 48-ми епизод утре, ако има  превод от падругите. Преди гледах онлайн с озвучка, но престанаха. Хубава вечер, до скоро и бъдете здрави.

# 725
  • София
  • Мнения: 829
Още снощи по малките часове изгледах епизода ,но не ми остана време да пиша. Али е тотално извън контрол,как можа толкова простотии да свърши ,в шок съм чак и така нагло да лъже родителите си,но все пак не задълго. Истината излезе наяве и се разбра ,че Арас е бил прав,но за съжаление пак майка му е наранена психически. Според мен дори Асия слабо наказание му измисли,но май най-печелившата й тактика ще е да го игнорира и да не му се връзва за всичко. Лейля продължава с мизерните си номера,тотално болен мозък  е тази жена,сега действа чрез майката на Арас. Жената разказа на Арас ,че пожара не е инцидент,а предизвикан от чичо му за пари и понеже само това се е говорило тогава,тя от срам си е сменила името,но скри от него,че познава Халюк. Халюк е все по притиснат и скоро цялата истина ще излезе наяве. Бахар и Мелих заминаха за Анкара,той ще работи пак в полицейско управление. Асия и Арас решиха окончатерлно съвсем скоро да се оженят и съответно Али каза,че ще отиде да живее с баща,но майка му се съгласи ,което явно той не очакваше. Селчук се чуди какво да прави,обича Нил,но не иска детето на Джерен да порасне без баща ,както него. Джерен каза на Нил,че ще направи аборт ,но тя и каза ние сме вече разделени с Селчук. На рождения ден на Арас обявиха,че сватбата ще е след две седмици. Спасителят на  Дерин се оказа приятел на Арас и май ще се получи нещо между тях.

# 726
  • Мнения: 10 802
Привет,момичета!🤗
Следя темата ,но много се извинявам ...до сряда няма да имам достъп до компа...живот и здраве в четвъртък ще пусна новата тема.🥰

# 727
  • София
  • Мнения: 3 432
Свет, хиляди благодарности.Flowers Hibiscus Flowers Four Leaf Clover Sparkling Heart
Не се притеснявай разбрах, че и 50 -та страница може да се изпише до край. Ние и без това малко пишем, а и аз се въздаржам да слагам снимки. Още не е излезал и превода на 48-ми епизод с бг. субтитри.
Още веднъж ти благодаря за голямата помощ, желая ти всичко добро и бъди здрава.

# 728
  • Мнения: 10 802
Момичета ,заповядайте в Новата тема ! Hug


https://www.bg-mamma.com/?topic=1411864.new#new

Нинка,можеш да пускаш снимчици вече на воля....Kissing HeartBlush







Последна редакция: вт, 15 фев 2022, 23:24 от Svet_sz

# 729
  • Мнения: 10 802
Малко стари снимчици....малко спомени....за главните герои и за някои пишещи ,които за съжаление вече ги няма....Сетих се за Слънцето и ми стана тъжно.... Disappointed Sob











# 730
  • София
  • Мнения: 3 432
Свет, благодаря за "старите снимчици". Аз какво видях днес ?!? Бързам да го споделя тук в старата тема и дано и нашето "слънце го види".
От доста време момичето с което последно живееше МАА - Селин не се беше появявала. От няколко дни пуска в ИГ нови снимки от Каш.
Аз мислех, че не са вече заедно, защото не се виждаше край него, но какво видях в нейния ИГ. Малко прекрасно момиченце :

Испанките питат това ли е детето на Мехмет Акиф Алакурт?!?  Накой пишат, че детето е на Селин и МАА. Е, тази новина ме ..........ошешави. Ако детето е негово много ще се радвам и ще се надявам това да е ново начало в живота му. Дано!

# 731
  • Мнения: 10 802
Нинка...направо ме шашна....макари ,че това е много ,ама много хубава новинка....Дай боже бебока да е негов....дай боже.... Hands PrayHands PrayHands Pray
Отдавна му е време на Мехметчо ,ама кой да чува.... JoyJoyJoy А и Селин е много хубаво момиче....
То...ще се чуе ...рано или късно.... Hands Plus1

Общи условия

Активация на акаунт