Розово за момче ...

  • 2 806
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Да, и червено!
Моя юнак се научи да се катери по стълба и пързалки много малък и понеже беше мъниче в червено яке и оранжево червени гащи повечето време, все ми казваха колко е силна момата, била изморена и т.н.
Скоро спрях да обяснявам. Като съдят само по дрехите и по разни остарели стереотипи....
Оранжевото и червеното и сега са ни любими, заедно със зеленото и нежно синьото. Розово няма само защото нищо хубаво нв съм видяла иначе стои много хубаво и на мъж дори. Ако чака цвета да го направи мъж....
То в последно време има само разни тийнеджърски неща в умален размер, а ние не сме им фенове!

# 16
  • Мнения: 2 784
Доста дрехи имаме в синьо, почти колкото в розово. Синьото е любимият ми цвят, а и Калина изглежда добре в спортни дрехи, защо да я ограничавам само в "момичешки" цветове?!

# 17
  • Мнения: 3 743
И аз съм против разделянето на цветовете на мъжки и женски Naughty Много харесвам мъж облечен в розаво Rolling Eyes миналата година купих на сина ми риза в цвят "пепел от рози", която много му отиваше bowuu. Но такъв цирк направихме в магазина докато я купим, че още ни помнят Laughing, синът ми каза, че ще му се подиграват в училище с тая женска риза..., а ризата си беше мъжка Wink. Но наистина е имало коментари в училище и я носи само през ваканцията Confused

# 18
  • Мнения: 2 792
 Момчил е износвал розови дрешки от сестра си, разбира се лишени от цветчета и други подобни атрибути, всъщност определящото е не цвета, а кройката. Има си чисто момичешки кройки, които са непригодими към  момчешка снажна (разбирайте "гюле" Mr. Green) фигура, винаги съм залагала на дрехи, които им стоят добре, а не на цветовия избор.

# 19
  • Мнения: 1 077
мъжът ми има розови ризи. Страхотно му отиват.  Grinning Rolling Eyes

# 20
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Сега са най-готини и всичко им ходи, кога друг път ще мога да го обличам с най-шарени цветове без да получа възмутен поглед на "голям" мъж. Много му харесвам една връхна дрешка в розово и редовно му я слагам. Няма да споделям обаче как съм премълчавала пола му, когато баби са се впускали да хвалят "хубавото момиченце", защо да се впускам в разяснения  Mr. Green, пък и така хем си имам момченце, хем за 5 минути си представям, че е момиченце

# 21
  • sofia
  • Мнения: 8 938
Розови няма, ама оранжеви...много му отиват.
Панталона гледам да е по-тъмен, ама блузите му са ярки в по-голямата си част.

# 22
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Розово не бих му облякла. Аз самата не го харесвам този цвят, а и винаги го асоциирам с момиченцата. Иво и без това е с малко по-дълга руса, къдрава коса и все ме питат дали е момченце или момиченце. Ако му сложа и розово изобщо няма да ме питат. Ще си знаят, че е девойка Laughing
Обаче червени дрешки има доста. Харесва ми. (Нали и червеното било цвят за момиченца...)
Няма гаранция че няма пак да те питат- дъщеря ми е била облечена от главата до петите с розово и на всичко отгоре с рокля и пак са ме питали дали е момиченце или момченце.  Mr. GreenПреди това ме вбесяваше, но свикнах:)

# 23
  • Мнения: 7 821
Нямам предразсъдъци относно цветовете, носят много червено и оранжево, но нямат розово. Бих им купила и нещо в този цвят, но по магазините никъде не съм видяла нещо, което да е за момче и да ми хареса!

# 24
  • Мнения: 120
Розово не бих му облякла. Аз самата не го харесвам този цвят, а и винаги го асоциирам с момиченцата. Иво и без това е с малко по-дълга руса, къдрава коса и все ме питат дали е момченце или момиченце. Ако му сложа и розово изобщо няма да ме питат. Ще си знаят, че е девойка Laughing
Обаче червени дрешки има доста. Харесва ми. (Нали и червеното било цвят за момиченца...)
И при нас е горе-долу така. Сина ми е много нежен, светъл и със светла коса, обаче червено много му отива и му купувам /въпреки, че аз не харесвам червеното/. Но розово не бих му сложила, а и той има собствено мнение за дрехите и розовото не му е любим цвят.

# 25
  • на североизток
  • Мнения: 285
Имаме и розови дрешки - особено сега за летния сезон.Купувам предимно розови блузки.Синът ми е светъл, със сини очи и руса коса и на мен много ми харесва така. Laughing
Друг е въпросът за баща му -  #Crazy #Cussing out, но пък поне като е облечен в розово не се ядосва като му кажат какво хубаво момиченце има Joy

# 26
  • Bristol
  • Мнения: 9 364
yosarian, и аз това шях да кажа. Моята щерка миналата година и бях сложила нежно синя рокличка и същия цвят чорапки  Grinning Няколко пъти я объркаха за момче  Rolling Eyes
Иначе синчето с розовата тениска няма как да го объркат, той си има момчешки черти, пък и прическата си му е такава Wink
s_vasseva, при нас също беше цирк докато се сдобием с тази тениска. Накрая отидох и я купих тайно. Продавачката каза, че майките често купували за синчетата си розово, но обикновено момчетата не искали и да чуят за този цвят  Laughing Значи не сме нито първите, нито последните.
Мисля че му повлиях на мнението, като започнах да му показвам други момчета и мъже облечени в розово по улиците, пък и съвсем скоро един от любимите му водещи, в едно детско, беше с подобна тениска Wink
Калина, правилно! Сега го обличай, докато още не може да говори и няма мнение  Twisted Evil

# 27
  • София
  • Мнения: 625
Розово не бих му облякла. Аз самата не го харесвам този цвят, а и винаги го асоциирам с момиченцата. Иво и без това е с малко по-дълга руса, къдрава коса и все ме питат дали е момченце или момиченце. Ако му сложа и розово изобщо няма да ме питат. Ще си знаят, че е девойка Laughing
Същия случай.........../само дето вече го подстригах Wink/
А иначе съм виждала наистина хубави мъжки ризи в розово а и стана  модерен цвят за мъжете Crazy
За възрастен мъж май по приемам розова риза ама за дете що не newsm78незнам ooooh!

# 28
  • Мнения: 1 645
Ние само розова дреха си нямаме още  Wink

Но бих го облякла в много бледо розава блузка,стига да ми хареса
В по наситен цвят - едва ли.

# 29
  • Мнения: 14 654
според мен - може розово на момче!особено ако е модерен цвят за сезона и има избор на различни нюанси.а иначе редовно разни бабки си мислят че цецо е момиче,понеже имал дълги мигли,така че с каквото и да го облечеш-все ще има много знаещи дето ще си кажат компетентното мнение

Общи условия

Активация на акаунт