90-дневна диета - килцата стопи и фиданка стани - Тема 367

  • 85 887
  • 726
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 5 682
Благодаря за мнението!

# 346
  • Мнения: 291
На мен днес ми е последният воден ден, започнах на 08.01. Дотук съм -11, целта ми беше -10. След Великден продължавам с режим почивка. Успех на всички!

# 347
  • Мнения: 368
Здравейте, момичета Simple Smile Преди 2 години правих диетата и останах много доволна. От днес започвам пак, само водните дни няма да правя.
Имам следните въпроси: може ли хумус в бобовия ден или не? Или някаква импровизация без тахан е позволено?
Кус кус в кой ден може?
Авокадо може ли в първи и втори ден в салатите?
Благодаря Ви Simple Smile

# 348
  • Мнения: 8
Здравейте,
Днес ми е 30 ден от 90дневната диета.
Искам да попитам тъй като днес ми е плодов но се изкуших и хапнах др въглехидрати .. какво да правя сега?
Четох в сайт че не е мн фатално само да е 1 път не редовно и от утре да продължа с пропуснатия ден??

# 349
  • Мнения: 8
Alma Rodrigez
Здравей, аз хапвам често авокадо и още от началото на диетата започнах. За кус кус аз го използвам за въглехидратния ден като вид спагети си го приготвям. Simple Smile

# 350
  • Мнения: 368
Anelia, много ти благодаря-значи кус кус във въглехидратния ще правя.
На твоя въпрос-по спомен знам, че се преминава на следващия ден по режима( в твоя случай - протеинов), тоест не се повтаря, но нека и другите момичета да кажат, за да не те подведа Simple Smile

# 351
  • Мнения: 5 682
Точно така е - прегрешил, не прегрешил, на другия ден си продължаваш по план 😉

# 352
  • София
  • Мнения: 61
Да, продължава се по план, не се повтаря! Grinning

# 353
  • Мнения: 368
Вчера понаруших правилата, но днес продължавам с варива Simple Smile
З: банан
Късна закуска: ябълка
О: ориз със зеленчуци
В: същото като обяда + салата
Успешен ден на всички Simple Smile

# 354
  • София
  • Мнения: 3 833
На тоя режим има и късна закуска ли? Rolling Eyes

# 355
  • Мнения: 2 695
Допустима е и втора закуска, която също е плод.

# 356
  • София
  • Мнения: 3 833
Уплаших се, че съм правила всичко грешно ooooh! Аз нямам такава и ми стана лошо, че съм си прецакала режима. Мерси bouquet

# 357
  • Мнения: 5 682
Допустима е и втора закуска плод, стига да се спазват и часовете между храненията, т.е. между двата плода 2 часа и между втория плод и режимното хранене също 2 часа.

# 358
  • Мнения: 418
Здравейте на всички. Аз отново съм тук, макар и с малко (малко голямо) закъснение. Миналата година правих диетата и трябваше в началото на тази да я започна пак, ама малко нещата се отложиха. Успях да запазя постигнатите килограми до някаква степен. Честно казано не спазвах режима почивка (хапвах каквото си искам), но пък спазвах стриктно Лунната диета (правех пълнолуние и новолуние по 24 часа), което ми помогна за запазване на постигнатото. След това имах малко здравословни проблеми (оказа се, че имам проблеми с ЩЖ) и малко ми се пообъркаха плановете. Зимата тренирах всяка седмица ски. И после пак за мое голямо нещастие останах вкъщи болна (на легло) за около 20 дни. Така без диети и режими качих няколко килограма. По време на тези празници се случи нещо странно - някак си усещах, че организма ми не искаше храната, ставаше ми тежко от най-малкото нещо, което хапна. И така.... с малко качени килограми, тези странни неща и голямо желание за отслабване се включвам отново. Надявам се и този път да сме си полезни и да се подкрепяме взаимно!
Днес ден 1:
З - Банан
О - Пържола със салата
В - като обяда

Хубав след обяд и много минуси.

П.П. - Нещо, което на правих в следствие с проблемите с ЩЖ беше, че почти изцяло замених кафето с Цикория. Пише, че тя е полезна и за отслабване. Та ако някой иска може да опита или да прочете може да му е от полза.

# 359
  • Мнения: 8
А вярно ли е да не се смесват плодовете? Примерно банан и след два часа ябълка?
Моята закуска е обилно с плод 3 банана някъде..
Ставам мн рано и ми е физически труда.... едвам изчаквам обяда .. но вече свиквам

Общи условия

Активация на акаунт