90-дневна диета - килцата стопи и фиданка стани - Тема 367

  • 86 022
  • 726
  •   2
Отговори
# 495
  • Мнения: 12 909
Здравейте,с три врътки+почивки свалих 36 килограма.Задържах успешно,къде със зъби,къде с нокти,до третата ми бременност,която завърши неуспешно.Сега съм с 10 кила в плюс и ще ги боря с нова врътка.Стартирах на 2 ри юни
Успех на всички  Hug

Милена, три врътки, имаш предвид 3х90 дена?
Както и да е, е супер впечатляващо!!!

Моите резултати от първата седмица са -2 кг, колкото и с други диети бих свалила, например с Дюкан. Обаче с тази диета си ям разнообразно, така че съм доволна.

# 496
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Аз така го разбрах 3х 90 диета и 3х90 почивки след всяка врътка ,което си е година и половина

# 497
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Здравейте, аз май все с питания ще се включвам, но сега тръгнах да чета инструкциите за грамажите и установявам, че не мога да консумирам плодове между обяда и вечерята. Това обаче ми е абсолютно невъзможно, бих се побъркала от глад. Много ли ще е фатално, ако си позволявам следобедна закуска с плод?

# 498
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Ами пробвай с плод ,ако не се доближаваш до желаното тегло се опитай да го махнеш

# 499
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
Да,момичета,3 врътки по 90 дни+почивките.Започнах октомври 2015 година и завърших пролетта на 2017 година.Първата врътка свалих най-много-17 кг,но това си е нормално да е така.

# 500
  • Плевен
  • Мнения: 1 222
Здравейте, аз май все с питания ще се включвам, но сега тръгнах да чета инструкциите за грамажите и установявам, че не мога да консумирам плодове между обяда и вечерята. Това обаче ми е абсолютно невъзможно, бих се побъркала от глад. Много ли ще е фатално, ако си позволявам следобедна закуска с плод?
Освен, ако не кърмиш не е редно, но всеки си решава. Пробвай на обяд да хапваш повече, следобед си направи кафе или чай. Може да изместиш обяда към 14 часа, така няма да огладняваш до вечеря. А сутрин прави 2-3 закуски през два часа, ако ставаш по рано

# 501
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
Утре се готвя за Бобов-сготвих зелен фасул с картофи яхния+салатка и ще изкарам деня.

Лимонадената Джо,кой знае какъв глад няма между храненията.Ти започна ли режима?Започни и виж как ще си.Разбира се първите две седмици има напасване и са най-трудни.След това се свиква

# 502
  • Мнения: 12 909
Да ви се оплача от мене. Wink
Значи, ако диетата не действа, се демотивирам, защото няма смисъл.
Ооообаче ако диетата действа, се демотивирам, понеже е прекалено лесно и винаги мога да го направя.
Е как да живея с такъв човек! Развод!!!

# 503
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Лимонадената Джо,кой знае какъв глад няма между храненията.Ти започна ли режима?Започни и виж как ще си.Разбира се първите две седмици има напасване и са най-трудни.След това се свиква
Започнах я, вчера ми беше първият плодов ден, който изкарах с големи мъки и (грях!) салата със зехтин. И през всички четири дни прихапвах плодове или зеленчуцио между обяда и вечерята (обядвам в 12, вечерям в 8 и няма начин да нямам междинно хранене).
Още не съм се теглила и не знам докъде съм и дали съм свалила нещо.

# 504
  • Мнения: 12 909

Още не съм се теглила и не знам докъде съм и дали съм свалила нещо.
По-добре правиш, че не се теглиш. Тия тегления само разстройват хората.

# 505
  • София
  • Мнения: 3 833

Още не съм се теглила и не знам докъде съм и дали съм свалила нещо.
По-добре правиш, че не се теглиш. Тия тегления само разстройват хората.
Мммм дааам. Аз първия месец щях да се сбия с моя кантар направо. Още малко му оставаше да излери през джама Laughing Laughing Laughing

# 506
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
Започнах я, вчера ми беше първият плодов ден, който изкарах с големи мъки и (грях!) салата със зехтин. И през всички четири дни прихапвах плодове или зеленчуцио между обяда и вечерята (обядвам в 12, вечерям в 8 и няма начин да нямам междинно хранене).
Още не съм се теглила и не знам докъде съм и дали съм свалила нещо.

В началото си,нормално да се чувстваш така.Първите две седмици на първата ми врътка направо виех и броях минутите да храненето.Виж как ще се чувсваш нататък.Ако сваляш,дори с междинните хранения,си е супер
Аз се тегля след Въглехидратен.Тогава при мен е най-реално.Някои се теглят след Плодов,но може да се случи да е фалшив минус

# 507
  • Плевен
  • Мнения: 1 222
Това с фалшивия минус ми хареса. Аз се тегля всеки ден. На плодов свалям 600 700 800 грама и след протеини качвам поне 500 грама, много е гадно така. Вчера бях на протеини и тази сутрин оооо чудо все още съм си на килата от плодовия ден( може би заради луната). Чак ми идваше да се възнаградя с нещо сладко, но за сега удържам фронта. Макар че очевидно няма да сваля колкото ми се искаше. Тва шкембе неще да мърда и това е

# 508
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
Да споделяме менюта за идеи?

Утре съм Протеинов и сега готвя  месо със зеленчуци /лук,моркови,чушки и тиквички/ в йена

Последна редакция: нд, 10 юни 2018, 11:50 от Milena___

# 509
  • Плевен
  • Мнения: 1 222
Аз днес съм на въглехидрати. Месих питка с пшенично пълнозърнесто брашно, домашен кетчуп и зелена салата. Вечеря сладолед о нещо друго

Общи условия

Активация на акаунт