Всичко за перманентния грим на вежди, устни и очи – 6

  • 100 034
  • 749
  •   1
Отговори
# 645
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 474
Мисля, че боите са по-скъпи, но не съм сигурна.

# 646
  • Мнения: 312
Здравейте и простете за нахлуването, имам нужда от съвет и малко информация. Каква е разликата между phibrows микроблейдинг и обикновеният такъв? ( първите работели на принципа на златното сечение, но нима не се спазва и при обикновения?!). Колебая се  между две дами във Варна, едната е phibrow специалист и съответно цената е по- висока.
За Варна препоръчвам Мария Андонова, много съм доволна, phibrow специалист.

# 647
  • Варна
  • Мнения: 917
Да, точно Мария Андонова е phibrow специалистът който имам предвид, а другата е Маргарита Проданова. Опитвам се да разбера разликата в начина им на работа, тъй като разликата в цените им е над 100 лв

# 648
  • Мнения: 312
Да, точно Мария Андонова е phibrow специалистът който имам предвид, а другата е Маргарита Проданова. Опитвам се да разбера разликата в начина им на работа, тъй като разликата в цените им е над 100 лв
Много съм доволна от Мария Андонова, другата не съм я чувала. Правих микроблейдинг на 9 септември, един месец след това направихме и ретуша, много си ги харесвам стоят естествени, това търсех.

Последна редакция: пн, 04 ное 2019, 16:17 от miloto_

# 649
  • София
  • Мнения: 351
Аз съм с phibrows метод, но при Кети Симеонова, София. Препоръчвам, много съм доволна. Почти нищо не падна от пигмента, естествени са, така както ги исках, никой дори не разбра, че нещо съм си правила.

# 650
  • Ловеч
  • Мнения: 782
И аз вече съм с нови вежди, правени събота при Ивет, снимката е нейна.

# 651
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 474
Чудесни и много естествени. Моите пудра вежди за 4-5 месеца леко изсветляха, което е добре, защото както някои си спомнят, станаха много хард тогава. Но не съжалявам, че ги направих и че най-после след два неуспешни и кошмарни опита с микроблейдинг, имам вежди и се свърши с досадното гримиране всеки ден.

# 652
  • Мнения: 5 832
Ив*, приказни са ти веждите!

# 653
  • София
  • Мнения: 1 758
И на мен скоро ми предстои ретуш.
Последно преди 1 година ги правих за втори път.
Сега ще е трети.
Това е процедурата от която никога не бих се отказала.🙂

# 654
  • Мнения: 5 832
Аз се чудя дали вече не съм за ретуш, сякаш бързо изсветляха. Последно ги правих април месец и си имам сериозно изсветляване, дупки, даже не личат косъмчета, а са като правени със сенки за вежди. При някой задържал ли се е ефектът на косъмче, или винаги се разливат след време?

# 655
  • Мнения: 1 725
Забелязвам, че се разлива. Аз съм на повече от година и седят бледи сенки, за косъм чета трябва с лупа да гледам. Но и в началото бяха така.

# 656
  • Мнения: 8 759
А къде сте ги правили ?

# 657
  • Мнения: 13 082
След гледане на безброй снимки и четена май се спрях на Моника Благоева, та да ви питам тук как вървят часовете, като при Цвети Бита, 3-4 седмици напред или става по-бързо? Честно казано се притеснявам да не се разколебая.

# 658
  • Мнения: 1 739
Да , така вървят часовете . На мен ми записа час за след месец . Аз съм много доволна от Моника . Първия път бях при Цвети ,направи ми милроблейдинг , ами станаха различни моите вежди и много бързо изсветляха . Моника ми препоръча микропигментация , направих ги преди 8 месеца . Изсветляха малко , но много по-добре се задържа пигментът при мен .

# 659
  • Мнения: 3 272
Аз днес си направих ретуш. Много е хард днес, но след седмица ще е супер. От четири години съм с този грим на веждите.

Общи условия

Активация на акаунт