Всичко за перманентния грим на вежди, устни и очи – 6

  • 100 015
  • 749
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 911
Aria много хубави са ти станали веждите.
Моите доста избледняха вече, но ги правих месец май 2018 г. Сега януари ще отида да ги повторя докато е студено времето и няма слънце, че по-лесно да ги опазя докато мине периода на зарастване.

# 691
  • Мнения: 13 082
Много благодаря 🤗 За съжаление нямам снимка преди, защото буквално не съм се снимала без молив никога. Толкова голям комплекс ми бяха. Ще ви покажа пак снимки като поизсветлеят. Моника ми обясни, че вече отричали мазната грижа. Първия ден само обтриване с тампон с вода, чак на след третия ден когато започнат да опъват и да се изсушават може нещо мазно.

# 692
  • София
  • Мнения: 2 934
Къде е снимката на Ариа? Simple Smile

# 693
  • на земята
  • Мнения: 4 094
Къде е снимката на Ариа? Simple Smile
И аз не виждам снимка,а уж надничах често в темата с надежда да видя.

# 694
  • Мнения: 13 082
Махнах я.

Последна редакция: пн, 30 дек 2019, 20:02 от ARIA*

# 695
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 473
Супер форма - пудра са, нали?

Само малко светли ми се виждат, на фона на черната коса. Дебелината е идеална.

# 696
  • Мнения: 13 082
OnDine, да пудра са, в пикселна техника. Аз не исках много тъмни, нямаше да се възприема. Била съм цял живот почти без никакви и сметнах, че новата форма ще бъде достатъчен шок. Но се възприемам де, даже много добре.

# 697
  • Мнения: 3 272
Aria, много идеални са станали. Сигурно стоиш с огледалото нон стоп. Наистина супер.

# 698
  • Мнения: 13 082
Неви, и аз така мислех, че ще съм, но не 😁 По-скоро преди това бях с огледалото и се чудех къде да скубна или да нарисувам за да станат поне малко еднакви. Единствено на детето му е малко странно и ме пита защо ставам с молив 😁

# 699
  • Мнения: 8 759
На мен пудра ефект не ми харесва, защото си личи че са правени.
Важно е да се харесваш:)

Аз догодина ще отида при Ивета Костадинова - от снимките които качва много ми харесват.

# 700
  • Мнения: 13 082
Аз обратното, не харесвам микроблейдинга. Много са ми рехави, а аз ходя с грим и пак щяха да се нуждаят от попълване.

# 701
  • Мнения: 3 272
Моят микроблейдинг беше уау. Толкова красиви вежди почти не бях виждала. Не пазя снимка, но в предишни теми съм публикувала. Повтарям се, но за 10 дни нямаше и помен.

# 702
  • на земята
  • Мнения: 4 094
Много са хубави ,да си ти честити ARIA*

# 703
  • Мнения: 1 331
Здравейте,
Ще се включа по темата за микроблейдинга. В събота ходих на трета процедура. Първия път беше миналата година септември, после ретуш октомври. Между другото се оказах най-светлата клиентка посещавала салона 😂. Та аз пък съм от много доволните. Не знам как съм се справяла досега. Рехави вежди, светли. Всеки ден с молитва. Мъка. Но пък някъде 6 месеца и почна да поосветява доста микроблейдинга. Въпреки че част от щрихите се бяха позапазили. Сега лекичко се престраших на малко, съвсем малко по-дебели и тъмни от предния път.

# 704
  • Мнения: 1
Здравейте,
Моля за мнения за салон Anglel Face в София!
Някой правил ли си перманентна очна линия там?

Като цяло колко издържа този вид перманентен грим и дали има значение дали е кафява или черна (за трайността).

Много ли се подува след процедурата и ако някоя си е правила за колко време й минава това подуване?

Имам записан час за другата седмица и малко се притеснявам.
Благодаря предварително

Общи условия

Активация на акаунт