Всичко за перманентния грим на вежди, устни и очи – 6

  • 99 802
  • 749
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 11
Здравейте,
моля някой да сподели инфо за Варна.
Студия/салони, хора, имена. Кои са добри? Впечатления и мнения. Предстои ми подновяване на перманентен грим на вежди по метода косъм по косъм.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Много сме писали за гр.Варна. Диляна Лазарова препоръчвам винаги аз...по-добре се върни  назад в старата тема за мнения Simple Smile

# 47
  • Мнения: 128
Веждите са правени вчера, при Златина Андонова. Немски пигмент, не се мокрят 7 дни, почистват се с добре изстискано
тампонче вода и се мажат с кремче, което ми даде.
Tanya.d,  Какво обезболяващо използва Златина Андонова и има ли ефект?

# 48
  • Мнения: 573
Много сме писали за гр.Варна. Диляна Лазарова препоръчвам винаги аз...по-добре се върни  назад в старата тема за мнения Simple Smile


Още един глас за нея ...невероятна е !!!!

# 49
  • Мнения: 1 395
Момичета, в ежедневната си рутина слагате ли някакъв крем върху веждите?Аз до сега избягвах, но кожата ми е много дехидратирана в тази зона и това май не е добре.

# 50
  • Мнения: 1 180
Веждите са правени вчера, при Златина Андонова. Немски пигмент, не се мокрят 7 дни, почистват се с добре изстискано
тампонче вода и се мажат с кремче, което ми даде.
Tanya.d,  Какво обезболяващо използва Златина Андонова и има ли ефект?


При мен само кремче някакво в началото, но болката е минимална. Предложи ми лидокаин /не знам под каква форма е/, но не беше необходимо.

# 51
  • Мнения: 393
Здравейте!
Някой правил ли е вежди при Мария Петровалиева, MS Art Studio?
Благодаря

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 194
Здравейте днес си направих устните във Варна.Излючително съм доволна от резултата.Прави ме Ирина Калашникова.
Скрит текст:
Скрит текст:

# 53
  • Мнения: 7
Здравейте, прекрасни момичета. Много се извинявам , че ще се повторя с някоя друга понеже нямах време да прочета всички коментари. Та Ви моля да ме насочите към  добри студия в Варна за прерманентен грим ( очна линия) , понеже специално за това намирам много малко материали или снимки , а се навих много, от една колежка но тя е полякиня и няма как ... та Ви моля за малко съдействие и се извинявам  , ако някоя дама съм изнервила с въпроса си.Благодаря Ви предварително.

# 54
  • София
  • Мнения: 1 754
Здравейте днес си направих устните във Варна.Излючително съм доволна от резултата.Прави ме Ирина Калашникова.
Скрит текст:
Скрит текст:
Страхотен резултат!Честито! Peace
Каква е цената и колко време издържа?Като си без червило стои ли добре?Препоръчително ли е за дами с филър в устните?

# 55
  • Мнения: 13
Здравейте,

Изчетох доста за микроблейдинг и вече даже си направих първата процедура, но не мога да намеря отговор на един въпрос. Вече минаха 5 дни от процедурата и веждите ми образуваха корички, които започнаха да падат, но за съжаление с тях пада и част от пигмента. Това разбрах, че е нормално и не ме притеснява, но това което остава отдолу е доста по - бледо от моите вежди и сега изглеждат все едно имат празнини. Въпроса ми е след колко време мога да почна да ги оформям с грим ( молив, сенки за вежди), за да изглеждат добре докато дойде време за ретуша?

Предварително ви благодаря Simple Smile

Няма общо с въпроса, но ви пращам линк със снимка преди и веднага след, за да се похваля Smile - https://www.facebook.com/Varna.Microblading/photos/pcb.160758454 … ype=3&theater

Последна редакция: чт, 22 мар 2018, 10:39 от Monie

# 56
  • Варна
  • Мнения: 4 918
Мажеш ли ги?

# 57
  • Мнения: 13
Да, на всеки 2-3 часа мажа с Бепантен, като първо с бебшка мокра кърпичка ги почиствам

# 58
  • Мнения: 663
Извинете, но може ли някой да снима тези корички, да видим как изглеждат?

# 59
  • Мнения: 41
Здравейте, аз вчера си направих микроблейдинг в Шумен . Козметичката ми каза да се мажа с бепантен крем 2 пъти на ден. Обаче аз си чуствам кожата много изсъхнала и ми се опъва. Дали да не ги мажа по-често? Иначе съм доволна от резултатата, но все пак не е минали много време Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт