Препоръчайте ми хубав турски сериал

  • 256 311
  • 395
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 109
Едно запитване от мен: От къде мога да гледам " Любов на показ"?

Кати, има превод на бг само на 1 еп и част от 2 в вибкс не знам дали можеш да гледаш так където живееш, с руски суб не съм го търсила, следя го на турски Crazy
Ооо, много жалко. Търсех си някое леко, любовно сериалче. Скоро приключих "Ранобудна птичка" ми се иска нещо такова. Благодаря ти за отговора, Славена! 😘

Тук има всички епизоди до момента на руски
http://1plus1tv.ru/series/tureckie_serialy_na_russkom_jazyke/204 … sskom-yazyke.html

# 196
  • Мнения: 18
Черно бяла любов. Препоръчвам го горещо. На мен ми хареса. Сега и завинаги също.

# 197
  • Мнения: 18
Здравейте, откакто гледах "ЧЕРНО БЯЛА ЛЮБОВ"   и "ЧЕРНА ЛЮБОВ", нищо друго не намирам подобно. Пепоръчайте ми подобни сериали. Благодаря!

# 198
  • Sofia
  • Мнения: 26 381
"Черна роза"гледала ли си?

# 199
  • Мнения: 667
"Дъщеря ми" - излъчва се от 22:30 по Диема Фемили. Разказва се за неизлечимо болно момиченце, което всички изоставят заради заболяването му, което намира след години баща си.

# 200
  • Мнения: 14 571
"Дъщеря ми" - излъчва се от 22:30 по Диема Фемили. Разказва се за неизлечимо болно момиченце, което всички изоставят заради заболяването му, което намира след години баща си.


Повторението на "Дъщеря ми" е на следващия ден в 18 ч..По- удобно за рано заспиващите !!! Hearts

# 201
  • Мнения: 6
Благодаря.." Моята сладка лъжа,  "Ще ти разкажа една тайна" тези не съм ги гледала може ли на турски имената ?  Любовта на живота ми. А този не мога да намеря цял епизод всички други съм ги гледала сега ми е фаворит ЛЮБОВ НА ПОКАЗ😘

# 202
  • Мнения: 6
Извинявайте  знаете  ли  къде  мога  да  намеря  сериала "Любов на показ " с български субтитри?

# 203
  • гр. София
  • Мнения: 114
Здравейте, сега гледам Любов от втори опит много е приятен и забавен. Препоръчвам.

# 204
  • Мнения: 18
Здравейте, моля да ми препоръчвате хубави турски сериали , които да грабват, но само с БГ АУДИО

# 205
  • софия
  • Мнения: 4 180
Здравейте, моля да ми препоръчвате хубави турски сериали , които да грабват, но само с БГ АУДИО

Аз ти препоръчвам Черната перла, Черна роза и Слънчеви момичета.

# 206
  • Мнения: 18
Здравейте отново откакто  гледах " Черна любов" друг сериал не може да ме грабне. Гледам ги до някъде и спирам да гледам. Моля ви препоръчвате  ми нещичко, но само С БГ АУДИО.  Благодаря!

# 207
  • Мнения: 319
"Завинаги".В момента върви по btv. Филма е много хубав.

# 208
  • Мнения: 18
Благодаря,гледах и " ЧЕРНА перла" и "Черна роза"

# 209
  • Мнения: 287
Atiye Дар (2019) - мини сериал

Общи условия

Активация на акаунт