Лакове за нокти - 119

  • 72 090
  • 756
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 013
Може ли пак твоя сайт Praynig A Picture polish, откъде и при какви условия поръчваш?
Всички лакове при еднакви условия поръчвам Simple Smile

1. /тук няма ПП, но има а-england и Опи:), над  £15 доставката е безплатна до английски адрес /
 2. /€8 доставка до Бг, толкова е и до англ.адрес, над €100 е безплатна/
 3. / £3.20 доставка  до £30 и безплатна над тази сума/
4. Оттук  не съм поръчвала все още, но доставката до Бг е €8 и безплатна над €80, сайтът е унгарски./
Във всичките има кодове за отстъпки, абонирате се за новини или при първа поръчка:)

# 271
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Catalano, кой превозвач ползвате при поръчка на Picture Polish от посочения холандски сайт? Там има цветове, които липсват в Rainbow connection (оттам поръчах с ggbg и съм много доволна) и “трябва” да си пусна поръчка.  Rolling Eyes
P.P  Писала съм заедно с Вас. Благодаря!

# 272
  • Мнения: 2 013
Каталано, ще ме изгонят от къщи вече, барабар с лаковете....като видят какви пари са  newsm43 Mr. Green
Ообаче, ще споделиш ли колко излиза един или там няколко Пикчъра, заедно с доставката?  Sunglasses
Е ти с твоя маникюр...това си е хладно оръжие, смеят ли да те пипнат? Grinning

От Рейнбоу ми излизат по  £10.50 , от Притиполиш - €13.00, но съм ползвала отстъпки някакви, беше преди Коледа.



Blue Turquoise, Лерон ползвам като превозвач. Поръчвам с куриер до дома ми, защото се намират в Младост и не ми е удобно, но може и от офиса им да се взимат пратките.

Последна редакция: ср, 14 фев 2018, 14:52 от Catalano

# 273
  • Мнения: 9 579
Каталано, благодаря много Hug Виждам, че във втория сайт ги има и двете марки, което е супер. Simple Smile

# 274
  • Мнения: 20 253
И аз благодаря, отивам да мисля  Mr. Green

# 275
  • Мнения: 2 013
Осмичка, Леми за мен е удоволствие да съм полезна Hug Само да натъртя, да си следите за кодове, на мен понякога за регистрация само ми дава  намаление. И ползвайте превозвач - по-сигурно е от директната доставка, дори да е по-изгодна /което е рядкост де, но все пак../ Имаше една чудесна дама тук преди време, мисля Pump17 й беше ника, имаше красиви ръце и лакове, от нея научих зa  Picture Polish , за сайтовете, поръчките, доставките и пр. , за което съм й много благодарна.

Последно, че вербувах темата днес No Mouth  Още един сайт пропуснах да споделя.Simple Smile
Ааа, а-еngland могат и директно от сайта им да се поръчат, ето и сайтовете в различните страни, които ги предлагат.

# 276
  • Мнения: 797
За Picture Polish и откъде се поръчва е писано толкова много, включително и от мен поне 3 пъти. Най- много лакове/след официалният им сайт/, както и някои от спрените, има в Color4Nails. Мацката, която е собственик, предоставя страхотен customer service. И особено напоследък сайта се разшири, много нови марки, и от март ще продава Colors by Llarowe екслузивно вместо Llarowe, което значи много. Pump17 и аз бяхме от първите, показали Picture Polish, и сме големи фенове,за нас това е марката с главно М.
Например Alice е уникално красив лак, един от най- големите ми любимци:
https://instagram.com/p/BJhp8VCBpZs/
Orchid- лилавата версия на Alice:
https://instagram.com/p/BKENo3NhVQi/

# 277
  • Мнения: 14 520
За Picture Polish и откъде се поръчва е писано толкова много, включително и от мен поне 3 пъти. Най- много лакове/след официалният им сайт/, както и някои от спрените, има в Color4Nails. Мацката, която е собственик, предоставя страхотен customer service. И особено напоследък сайта се разшири, много нови марки, и от март ще продава Colors by Llarowe екслузивно вместо Llarowe, което значи много. Pump17 и аз бяхме от първите, показали Picture Polish, и сме големи фенове,за нас това е марката с главно М.

Точно този сайта щях да пиша аз, от там съм поръчвала и доставката не е скъпа, но проблемът е, че е американски и ако се поръчат няколко лака пратката може да отиде на митница.

# 278
  • Мнения: 20 253
Наде, вярно е, че сте писали, но поне аз, не съм се замисляла да поръчвам, и не съм обръщала голямо внимание, пък сега нещо взех да се замислям.  Simple Smile
Пъмпчето е сладурка, да.
Ех, защо ли ми трябваше да отварям, лепнах се сега за:
https://www.hypnoticpolish.com/collections/f-u-n-lacquer
https://www.hypnoticpolish.com/collections/ilnp/products/ilnp-after-party

Последна редакция: ср, 14 фев 2018, 13:41 от Lemy

# 279
  • Мнения: 2 013
Pump17 и аз бяхме от първите, показали Picture Polish, и сме големи фенове,за нас това е марката с главно М.
Така е, истина. Нямах време за писане преди години и не съм се включвала, не следях и редовно темата -явно избирателно помня Sad  Извинявам се, че не те споменах, не бях сигурна в ника. Научила съм много и от теб. Прекрасни маникюри Heart

# 280
  • Мнения: 2 036
И голдън роуз-а ще погледна, Aria.
Благодаря, Gerinceto, жалко, изглеждаха интересни.

# 281
  • София
  • Мнения: 723
И голдън роуз-а ще погледна, Aria.
Благодаря, Gerinceto, жалко, изглеждаха интересни.
Аз имам един. Не ми става на балончета.
Снимката е от декември Simple Smile Снимам се за тук и не ги слагам после. До вашите интересни маникюри, моите стоят смешно 😊

# 282
  • Мнения: 2 124
Аз пък днес съм по голи нокти. Simple Smile Налегна ме нещо, вирус ли настинах ли, обаче използвам момента да си починат малко. Само с SOS грижа съм.
Скрит текст:

# 283
  • Germany
  • Мнения: 919
Леле, момичета, 70 нови отговора от вчера!

Арабеск, много ми харесва и този маникюр! Ноктите ти и без лак са супер.

Агент, както винаги перфектни нокти! Ти май единствена не изневери на червеното.

Много ми харесват и всички "голи" нокти, които сте показали. Аз ще ви се снимам тези дни, че съм лакирана.

Иначе отдавна се каня да поръчам и аз Picture Polish, трябва да разуча как са доставките до Германия. Ама почна ли един път, край няма да има....

Аз минавам да покажа един лак, който години наред ми беше любимец, но с който не съм се лакирала от поне 3-4 години:



https://www.instagram.com/p/BfLNnXPjPEm/?taken-by=chrissie_nails

Лакът е от холограмите на Catherine Arley, изключително лесно се нанася, макар че е старичък и разреждан, а и е един от най-издръжливите ми лакове е, вече трети ден не е мръднал, а за красотата му няма да говоря. На слънце е истинско съкровище. Purple Heart
Имам още няколко холограма на марката и не мога да повярвам, че толкова рядко се сещам за тях. Много жалко, че ги спряха, сигурно всички бих си купила.

# 284
  • Мнения: 5 478
Криси, може ли линк с ваденките, ако са от Китай? Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт