Лакове за нокти - 119

  • 71 977
  • 756
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 112
Хайде и аз на червеното Simple Smile

За съжаление няма слънце да я хвана тази красота на снимка. Четките на Джесика не са чак толкова отвратителни, колкото очаквах, приемливи са.
До сега бях с Екстраваганцата, но не успях да я снимам, а и си я знаете Grinning
А това е предният холограм, но матиран. Преди седмица го купих този мат топ и за сега съм доволна.
Скрит текст:


# 61
# 62
  • Мнения: 1 790
Мерси за темата, Agent!
От новите пролетни колекции нищо не ме грабна (както всеки път Grinning). От неделя съм с черен мат & син матиран скейл върху безименните и много ми харесва как се получи, ще покажа другата седмица, ако успея да снимам уикенда.
Напоследък съм голям фен на лаковете на Miss Sporty (откакто взех двата скейла + тъмнолилавият крем, който показах в предната тема) и взех двата цвята от зимната им колекция (бежов и розов нюд с матов завършек), но още не съм ги пробвала - въобще не ми е пролетно/Валентинско настроението и ми се носят само тъмни лакове.

# 63
  • Мнения: 5 478
Лилавке, видя ли, че не е страшно Smile

Далиа, много ми допада комбинацията! И аз като Криси трудно съчетавам червеното с нещо. Представям си го просто изчистено червено...

# 64
  • Мнения: 5 112
Ама Арабескче, аз доста червени съм показвала Grinning Даже се замислих вчера че трябва и аз да си покажа лаковете или поне лилавите, сините и червените Grinning

# 65
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Пак аз, с друга снимка:
Скрит текст:
Почерпете са за рождения ми ден:

# 66
  • Мнения: 446
Честит Рожден Ден!

# 67
# 68
  • Мнения: 2 028
Снощи успях набързо да се намацам с Jessica cinderella red. Не знам защо толкова време го пренебрегвах, много е красив, но вече ми се обели едно ъгълче на показалеца. Не ми се получиха много добре снимките, но..
 https://www.instagram.com/p/Be74_UXhahM/
https://www.instagram.com/p/Be745gMBlZw/
Честит рожден ден !

# 69
# 70
  • Мнения: 2 028
Благодаря, Леми! Blush
Искам да похваля Стар нейлз за отношението им към клиента! Онзи ден реших да си сложа за първи път Прима донна, но ми направи впечатление, че много трудно се отвори. Оказа се, че цялото гърло беше олято в лак, което ме наведе на мисълта, че е ползван или най-малкото отварян. Писах им имейл, обадиха ми се, извиниха се и ще ми го заменят с куриер за тяхна сметка.

# 71
  • Мнения: 17 546
На мен пък чак днес ми се обадиха от бюти козметик, че утре ще си получа поръчката. Забравих кога поръчах... Rolling Eyes

# 72
  • Мнения: 5 478
Мариета, честит празник и от мен! Flowers Cherry Blossom

Лили, преди уикенда беше споменала, че си поръчала Satisfied Аз при последната си поръчка нямам спомен да съм чакала много, може би 2-3 дена.

# 73
  • Мнения: 5 112
Благодаря, Леми! Blush
Искам да похваля Стар нейлз за отношението им към клиента! Онзи ден реших да си сложа за първи път Прима донна, но ми направи впечатление, че много трудно се отвори. Оказа се, че цялото гърло беше олято в лак, което ме наведе на мисълта, че е ползван или най-малкото отварян. Писах им имейл, обадиха ми се, извиниха се и ще ми го заменят с куриер за тяхна сметка.
И с моята Prima donna беше същото! А Phenom-a си личеше още на пръв поглед че е отварян, защото капачката беше завъртяна и не съвпадаше с шишето (нали са ръбати). И аз им писах веднага, за няма и 30 минути ми се обадиха с решение, даже току ще изпратих лаковете да ми ги подменят. Момичето беше ужасно любезно и звучеше супер изумена че се е случило такова нещо. Въпреки че получих отваряни лакове, оставам много доволна от тях, защото отношението е безупречно. Сега като казваш че и с твоят лак е било същото се замислям дали не са оляти по начало фабрично лаковете, но пък завъртяната капачка на Phenom-a си остава казус. Каквото и да е, Стар нейлз създават усещането за много коректен търговец, харесвам си ги и туй то Grinning

Мариета, честит рожден ден! BirthdayBalloonChampagne

# 74
  • Germany
  • Мнения: 919
Мариета, честит рожден ден! Бъди много здрава и щастлива! А тортата е прекрасна, това друго хоби ли ти е или професия?

Благодаря за новата тема, Агент!
Явно сме писали едновременно в старата и не съм видяла изобщо, че има нова, та затова и постнах поредния червен маникюр в старата.

От пролетните колекции ми харесват точно тези лилави, които си споделила, нещо ми се събужда желание за лилаво... Но така или иначе имам достатъчно и нищо не ме впечатлява толкова, че да хукна да купувам в момента, но да видим.

Райна, прекрасни нокти и ръце!

purpletka, прекрасна е тази Джесика! Много й се чудих, но взех Мерилин. Дано да не съм изпуснала много.

Жълтият маникюр от началните страници е прекрасен, направо ми се прииска и на мен да се спретна в жълто, но да видим дали ще наруша червеното правило. Така или иначе тази "отлепваща" база се оказа по-отлепваща, отколкото ми се иска и след като вече сигурно 4 пъти поправях връхчета и веднъж повторих топ лака, реших днес да се прелакирам, но наистина нямам желание за червено. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт