Къде да отседнем в Трявна? - тема 3

  • 58 905
  • 476
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 1 249
Казвам само че е топъл. Факт ( щом за мен е топъл, за повечето хора ще е). Иначе няма плитка част за деца. За хотела нищо не съм писала.

# 436
  • Мнения: 13 589
Заблуждаваш четящите темата. Факт е за теб. Остава само да тропнеш по масата. Водата в басейна е судена и далеч от обявените градуси, няма спасител и къпането в него е на отговорност на посетителиге.

# 437
  • Мнения: 1 249
Всъщност ти тропаш. Няма спасител. Не е подходящ за малки деца.
И добре -за мен е топъл ( а аз съм доста зиморничава).
Доволна ли си вече.

# 438
  • Мнения: 13 589
Напротив спасител има, ама не си гледа задължението и виси по цял ден в спато.
Целта на подобни теми е вярна информация.
Бях провокирана от препоръката ти за басейна.

# 439
  • Варна
  • Мнения: 3 956
един мнооого стар спор за басейните . Според мен в планината басейн с чешмяна вода да се стопли достатъчно е абсурд , спомням си един мн.луксозен хотел в Банско с температура 16 градуса средата на август. Стотици красиви снимки в нета с хотели с басейни ама никой не казва че са с чешмяна вода и студени - миналата седмица в най големите жеги в Елена едва наближи 20 градуса. Винаги търсим басейни в места с  горещи минерални извори - примерно Чифлик винаги ни харесва Simple Smile

# 440
  • Мнения: 1 144
Какъв им е проблемът на хотелите, както имат гореща вода в баните, така да затоплят и водата в басейна?
Или вие си мислите, че доливат топла минерална вода в басейна постоянно. Да, ама не. В Чифлик водата няма такъв дебит да захранва постоянно всички хотели. Друг е въпросът, че хотелът трябва да плати допълнително за минерална вода.

# 441
  • Варна
  • Мнения: 3 956
Какъв им е проблемът на хотелите, както имат гореща вода в баните, така да затоплят и водата в басейна?
Или вие си мислите, че доливат топла минерална вода в басейна постоянно. Да, ама не. В Чифлик водата няма такъв дебит да захранва постоянно всички хотели. Друг е въпросът, че хотелът трябва да плати допълнително за минерална вода.

Не  знам как го правят , но мога да посоча ПОНЕ 10 - 15 хотела в които се влива ГОРЕЩА  минерална вода в басейна постоянно и температурата в басейните е НАД 30 градуса .Впредвид огромното количество вода в басейните в сравнение  горещата вода минаваща през баните тока който би трябвало да заплатят САМО за топлене на басейна моментално би фалирало хотела . Април в една от къщите за гости в Чифлик бяхме само двамата . Питах хазайката откъде да си налея вода за пиене и тя ми посочи тръбата откъдето се вливаше  в басейна - каза ми че  е директно от извора Simple Smile

# 442
  • Мнения: 1 295
peterky2002, може ли името на къщата за гости в Чифлик?

# 443
  • Мнения: 1 144
peterky2002,посочете, моля, някои от тези 10-15 хотела с постоянно вливаща се гореща минерална вода в басейна. Благодаря.

# 444
  • Мнения: 1 002
Малко е извън темата,но да попитам.В Трявна сме от събота.Някой знае ли къде има магазинчета за детски дрехи?Видях едно точно до мостчето,но е малко и сякаш скъпичко.

# 445
  • Sofia
  • Мнения: 1 197
В уличката, която почва от пицария Антик и минава край паркчето има едно

# 446
  • Варна
  • Мнения: 448
Здравейте ,
Преди седмица се върнах от Трявна ,но нямах време да пиша .
Бяхме в Калина Палас , исках на друго място но нямаше места …изкарах си чудесно . В хотела само закусвахме , басейна беше топъл .
Била съм в хотела и преди ,но този път найстина
беше топъл ,а аз в студена вода грам не влизам .
3 дни минаха като три часа , обичам това градче и в момента завиждам благородно на всички които сте там .

# 447
  • Мнения: 2 756
Здравейте, следващата седмица заминаваме за Трявна  за няколко  дни
Майка  ми има рожден ден тогава  и искаме да я изненадаме с торта.
Може ли препоръка  за сладкарница, работеща евентуално  с хубави продукти?
Благодаря  предварително и се извинявам, че питам в темата, но не намирам подходяща.

# 448
  • Мнения: 6 797
Имаше, надявам се още да я има, много хубава сладкарница срещу хотел Комплимент.
Бяхме в Трявна през 2017г, много вкусни торти имаше в тази сладкарница.

# 449
  • Мнения: 2 756
Благодаря много. Ще проверя. Точно  в този хотел  сме запазили.

Общи условия

Активация на акаунт