Последна майска седмица - 22/28.05.06

  • 3 552
  • 111
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 017
Мамо В , няма да се връщат , аз ще си ходя след около 2-3 седмици  Cry
Ама вече искам да си тръгвам  ooooh!
Направо ти се чудя как издържаш  Sad . А таткото при теб ли е?


Не, не е при мен. Винаги си е бил в Бг. Затова и Гого сега е там  Hug А аз само стискам зъби, и си мисля, чЕ е за негово добро...Ами така издържам, с много работа, разходки...Сред приятелите ми тук почти няма такива, с деца...ТА не биха ме разбрали какво ми е. Ама се опитват Simple Smile

А няма ли да се връЩАте обратно тук?? Завинаги ли се прибирате...май съм изпуснала неЩо аз...

# 16
  • Мнения: 2 195
Не,ще се връщаме.Просто имам да свърша една много важна работа и си отивам и аз на почивка.Ще стоим там около месец.

# 17
  • Мнения: 7 914
Уф блазя ти... Rolling Eyes Аз таз година май, чааак към август ще си ходя....С какво ще пътуваш? newsm78

# 18
  • Мнения: 2 959
Слънчеви привети и от мен!

Мимката, видя ли че мъжете са се справили великолепно, без женска намеса?! Hug А ти снощи притеснения, телефон. Hug И ти ли си от красивото Търново или само половинката? Стъчката обича ли да си ходи в БГ? Hug

Звездичка, страхотно начало за тази седмичка си ни направила с този разкошен букет- настроение и красота лъхат от него. Hug

Майка, как ти е днес Томи със оставянето, плачка ли когато го остави? Heart Eyes
...Тук има толкова красиви места за обикаляне, а ние не смеем, защото става голямо мазало. Позеленявая, прибледнява и докато се усетим - тя станала белята. ...
Майка, а как си се оправяла сама по самолетите с Томи, Ти си герой, а се плашиш от пътуване с дребосъчко с кола?! Hug

Мамо Б, а ти защо си на черен чай, заради кофейна ли? Какъв Ти е зеленият чай, аз в момента съм на китайски- Фуджи, японският ми е малко силничък за на гладно, но пък е със страшен аромат. HugИ Ти не си скучала тез почивни дни, а каква е ролята на "опонента" при защитата на дисертацията? Thinking
...А аз само стискам зъби, и си мисля, чЕ е за негово добро...
И разбира се, че е така. Мамо Б, майчинският инстинкт никога не лъже, я по ведро, след 1 мес детенце си е при теб.

Джорджа, снимките са невероятни. Много са красиви, май ти е харесало пътуването- подарък, защото изглеждаш доста щастлива на тях. Но чакаме разказа Ти, моля! Hug Как беше пътуването, хотела, романтичната вечеря? Борянката как е изкарала сама? Има доста да разказваш, само намери малко време и за нас. Hug

Мамите от Кралският Остров- Маймунка, Елл, днес къде сте?  newsm78 Дано вече дъждът Ви е отминал и да се радвате на хубавото време че и Иваната и Алексчето, сигурно им е писнало дъждовното време. Hug Ние днес тук празнуваме Кралският Рожден Ден- Виктория Day, нали и ние се водим верни суверени на Кралицата. Peace

Мамо Щтрумпф, къде си? Ти май откакто преоткри красотата на готварството и посвещаваш вече доста време? Стана ли добре крем- карамела? Как е малкият Смърф, извежда ли ги на разходка с Ваний? Hug

Татянката, как си днес, бе мила? Оправиха ли ти се гърдите от "мастита" или ходи на лекар? Как Ти е малката сладурка, продължава ли да спинка така добре? Heart Eyes

Елито, а ти къде се загуби? Откакто се завърна по чешките земи и ни забрави, само да не се оправдаваш пак с нета?! Heart Eyes

Дидката, как е в Монтреал? Оправили Ви се времето, ще ходите ли някъде на празника днес? Как е коремчето, погали го от нас с Даничка и цунки за малкият Замислителчо. Heart Eyes

Зайченце, и ти се загуби откакто Ви се прибра Татито. Да не го изгоните пак някъде далеч от вкъщи таз седмица? Как е Крис? Hug

Тедсан, до къде се разходи днес? Hug

Лека и успешна нова майска седмичка Ви желая! Hug

# 19
  • UK
  • Мнения: 1 334
Ами вали си още, както вали сняг- навява, навява  Sad А вчера падна гръм някъде наблизо, така изтрещя. Тук по принцип не вали силно като в БГ и гръмотевици аз почти не съм чувала. Обикновено проръмява набързо. Сега го дават до края на седмицата дъжд. А аз не карам кола и съм като затворник   Grinning
Майка, аз повръщах много като малка в колата. От само себе си мина. Но ако има нещо хомеопатично ще е супер. Томи на каква възраст започна да му става лошо?

# 20
  • Мнения: 368
Здравейте мамета и кандидат-мамета от близки и далечни земи!
Дано да е успешна седмичката за всички!
При мен е по "сиатълски" дъждовно, но в душата ми е ведро.   umbrella
Обичам топлите дни, но след тези от предната седмица, дъждът определено си е на място. Много присъства Б-я в горните постинги и не мога да не спомена, че с нетърпение чакам август и българското Черно море! newsm10  grinning039 newsm10

# 21
  • Мнения: 7 605
Привет, банда,

първо, на патерици, 4естит рожден ден на Джорджа, да си жива, zдрава, оби4ана и винаги много Щастлива  Hug
И пак на патерици, 4естит имен ден на вси4ко, които го праzнуваха в4ера (вклю4ително татко ми  Wink )

Днес при нас бе денят на кенгуруто  Mr. Green  малката не бе на кеф и искаШе саааамо на ръце цял ден. На обяд легнах с нея на дивана и тя zаспа в ръцете ми, но понякога иzплака пак но все едно на сън, не се събуждаШе  Thinking  И така, спа до 18.30 и покрай нея и аz си по4инах хубави4ко  Wink  Сега тати си е вкъЩи и я лулее  Mr. Green  Дано да спи и преz ноЩта, след толкова дълъг дневен сън  Praynig

Калидка, беШе мастит което имах, в сряда беШе zа4ервено и имах лееееко Т°, но бърzо вzех мерки и zа това не се влоШи много. Сега бих каzала 4е е отминало, и zърното е по добре, от както спрях да полzвам помпата  Peace  Та вси4ко си дойде на място, слава богу  Wink

Маймунке, и при нас е мноооого лоШо времето, големи дъждове, бурии, 4ак един убит има от бурята тук в наШия окръг  Sad  И темпрературите много паднаха. Времето е много объркано таzи година.
А Щях да те питам, но все zабравям, какво стана с Триваго, ЩеШе да се регистрираШ но така и не те видях там, какъв ти е ника?

Мимка, Мамо Б, горе главата. Представям си как се 4увствате, но ето, скоро Ще сте при де4ицата  Hug

Звеzди4ке, да ядеШ една пица в Годzилата и zаради мен преz август  Wink

Хайде мили мои, аz отивам да кърмя, желая ви лека ве4ер  Hug

# 22
  • UK
  • Мнения: 1 334
Ей Татяна, откога се каня и аз да те питам  smile3555 Ми аз се регистрирах тогава, обаче се оказа, че всъщност не съм, защото така и не ми пратиха парола. Казаха скоро,ама парола не дойде, после аз се заплеснах по други работи и накрая фейвъритс ми бяха изтрити по погрешка от мъжа ми и им забравих и името. И все си викам ще я питам и все забравям. Обаче сега като ме подсети ще пробвам пак.

# 23
  • UK
  • Мнения: 1 334
пробвах значи и ми казва има потребител с този и-мейл адрес. Ама аз не си помня ника и за по-лесно се регистрирах с на мъжа ми мейла и неговото име. Та сега съм мункамаймунка  Grinning

# 24
  • Мнения: 6 390
Привет банда
кредора нещо липсва...
Всичко мина добре, пътувахме цудесно, кацвам снимки да пускам...

Днес извадих кърлеж от коремцето на Емката,мен ме е много шубе от тях... прилича на въшка ама по малка, и викам си я някаква буболечица се закачила... да го махна.. ами не мърда, пак... нищо.. и се светнах че това се е вкопчило там.. кърлеж... и като задзрпах аз... Емката малко я поощипах ама не ставаше иначе... незнам дали не съм го откъснала или сам го извадила преди да е влезал навърте...
Малко в паника изпадаш... ама всъщност няма какво да направиш... тя добре че се беше насрала де, та жи сменях пампа... да видя.. иначе чак вечерта или кой знае кога щях да забележа...
 
Свекито каза тампон със спирт да държа по дълго време там, и да я следя дали няма да се зацерви мястото, Т. и тн... утре сте се обадя и на педито...

Мерси много за поздравленията, аз съм от именяцките  Grinning

Последна редакция: пн, 22 май 2006, 23:57 от Eli cz

# 25
  • Мнения: 2 959
...с нетърпение чакам август и българското Черно море! ...
Etka, и Вие ли ще скокнете август до БГ черноморие, ще зарадвате бабите. Hug Ти май напоследък доста на учене си се отдала, как е Ники? Heart Eyes

Татянка, къде си изгонихте хубавото време? Миленката как е с коликите, май още не са се появили при Вас? А как са баба и дядо, започна ли вече да им липсват грижите по бебка? Heart Eyes

Ели, къде го намерихте тоз кърлеж и то на коремчето? Милата Бадемка, колко ли й е некомфортно сега! Дано няма нищо притеснително утре! Hug А за снимките, ще ги чакаме! Hug

# 26
  • Мнения: 6 390
Ели, къде го намерихте тоз кърлеж и то на коремчето? Милата Бадемка, колко ли й е некомфортно сега! Дано няма нищо притеснително утре! Hug А за снимките, ще ги чакаме! Hug
ами ... де да знам как стигнал чак до там...
Тук днес яка жега беше, по каси гъсти и ръкави се развявахме цял ден...

Джорджа
снимките са супер душа... добре че си там да подпираш кулата... много готина снимка... и морето... и вие ... ехееее супер

Бобсан
ама ти си опасна работа... много ми хареса пак твоя разказ за купона


# 27
  • Мнения: 2 959
...Джорджа, снимките са супер душа...
Страхотни са, нали?!  Hug Май си заслужава мускулната треска от изкачването на 300-те стъпала на кулата, заради изгледа от "птичи" поглед. Разкошни са! А Джорджа е много хубава на фона на морето, такова спокойствие и синева, и красота лъха от тази снимка. Heart Eyes

Ели, а ти не се размотавай, ами качвай снимките на Емката с баба, дядо и вуйчо и от последният купон.  Heart Eyes А какво стана с черно- бялите от Зоото? Thinking

# 28
  • Мнения: 6 390
hehehehehhe
opasna si  Laughing
eto ot Zoo srestata
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=38857

# 29
  • Мнения: 2 959
Благодаря, Ели! Много са хубави и весели. Емката е голяма сладурка в тоз гащеризон и с такива сладки бузки.  Hug Добре сте изкарали, само Ти където се оплакваше че доста тичане е паднало. Hug Явно престоят в БГ ти се отразил добре. Изглеждаш страхотно в пола, а може би Тае Бо-то да е помогнало донякъде, какво мисли Татито Ви?! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт