Седмицата 22-28 май - нека радостните новини да нямат край!

  • 4 746
  • 116
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 415
Здравейте и от мен  Simple Smile Много хубава седмица на всички и много добри новини да споделите  Peace
blueeyes, стискам палци за изпита!
Лекси, съжалявам за неприятностите  Sad но след всяко зло идва добро  Grinning Ще ститискам палци всичко да е ок и браво за оптимизма  Peace само така!!  Grinning
Тини, стискам палци и на тебе!  Grinning
Аз от тази сутрин съм с лелка, но като се имао предвид обстоятелствата, чак и се зарадвах  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 1 951
Усмихната седмичка и от мен момичета.

Лекси и Тини, дано се опраят при вас нещата и всичко си тръгне по план.

Blueeyes, я разкажи нещо за този изпит че ми стана интересно. Иначе и аз стискам палци.  Laughing

# 17
  • Мнения: 1 441
Весела седмичка и от мен, момичета! Hug
Блогадаря на всички, които ми разясниха фазите от изследването ми и ми честитиха добрите резултати. Дано тази седмица всички новини тук да са добри. Grinning
Аз днес заминавам за Бургас на бал на една моя братовчедка. Взех си отпуска в четвъртък и петък, но ме сюрзпризираха с едни курс и ще трябва да идвам на работа и в петък, че и в събата следобед.  #Cussing out
Дано в събота сутринта свършим по-бързо при Стаменов, че в 2 часа трябва да съм на работа... и дано да свършим нещо де .... Praynig
Хайде чао от мен - най-вероятно ще се вясна тук чак другата седмица.

# 18
  • Мнения: 1 612
Здравейте всички!
Лекси интересна работа с този фоликул. Аз не бих правила коремни преси. Все пак нищо не се знае.
blueeyes успех на изпита! Ще ти стискаме палци!

А сега да се оплача пак. След добрите новини винаги следват лоши.
Бях Ви казала, че яйчниковия ми резерв е добър. Каква ли ползва от това, като вчера пак ми откриха киста. Този път на левия яйчник. Не е много голяма - 2 см, но я има.
Много ми стана гадно. Не знам защо непрекъснато образувам кисти.  Thinking
Уж ендокриноложката ми каза, че като почна лечението на щитовидната ще спрат да се появяват, ама явно не е точно така.
Добре, че поне мъжа ми ме подкрепя напълно. Вече не се и надявам, че ще успеем. Просто си вървя по избрания път на лечението и каквото ще да става.
Ако не стане със замразените ембриони ще пробвам пак инвитро. До тогава трябва да събера парички обаче.
И ако и тогава не стане ще мислим за осиновяване.
Никога не съм си представяла, че ще се замисля по този въпрос, но сега ми минава и тази мисъл през главата. Съпругът ми е на същото мнение, което много ме радва.
За съжаление в България не е решен въпроса със сурогатната майка или поне мен не ме устройва - нито имам сестра, нито майак ми може да ми износи детето (не, че няма желание, но отдавна няма цикъл).
Ох много дълго стана. Дано не съм Ви отегчила. Исках да споделя с Вас.
 Cry

# 19
  • Мнения: 4 324
Лилинка съжалявам за кистата Sad Не губи надежда! Ти си силен човек и вярвам ще намериш още мъничко сили за да продължиш напред.

Що се отнася до осиновяването, според мен не е толкова страшно. Аз съм на мнение, че е по важно да съм майка, а не на всяка цена да съм бременна. Ако се наложи, ще минем и към този вариант.

# 20
  • София
  • Мнения: 7 242
lilia_n_s, съжалявам за кистата Sad. Но вярвам, че това е едно от последните изпитания за теб и скоро ще успееш. Важното е, че имаш план, и че си разбрала, че това да бъдем майки, все пак зависи от нас.
Преди да започна сериозно лечение и с мъжът ми да решим да опитаме до край /с всички възможни средства/ бяхме решили да осиновим. Но все пак по-лесния път ми се видя този. Ако обаче не мога да го извървя, знам, че има и още един, който, макар и по-труден, ще ме отведе до целта. Убедена съм, че имаме ли децата си, ще ни е безразлично от къде са се появили.

# 21
  • Мнения: 1 612
Така е Верити, но много ме е яд, че все нещо при мен се обърква.
Никога на мога да се зарадвам на добрите новини, з-о винаги след тях веднага следват лоши.
Чудя се до кога ще продължавам с операциите на кисти. Няма и година от какато махнах предишната.
Благодаря за топлите думи и подкрепата!  bouquet
Не мисля, че осиновяването е страшно. Просто много искам да съм бременна и т.н.
Понякога си мисля, че Бог ме наказва, но какъв е този голям грях, който изкупвам.
Не знам какво да мисля.
Лекси и ние така сме си решили. Ще пробваме всичко и тогава ако не стане ще си осиновим.
Благодаря Ви още веднъж момичета!

# 22
  • Мнения: 415
ilia_n_s, съжалявам за лошите новини, но не се отчайвай! И си избий от главата тия въпроси за греховете , не че не сме си ги задавали всички  Embarassed, но няма да ти помогнат с нищо.
Радвай се на подкрепата на мъжа си и се зареди с положителна енергия. След лошото винаги идва и добро. Вярвам, че и при теб ще е така.
Успех и не се предавай!   bouquet

# 23
  • Мнения: 1 320
Лили, съжалявам. Но не губи кураж-щом вървиш по верния път няма начин да не успееш!

Късмет и стиснати палци за всички!

# 24
  • Мнения: 3 376
Лили, съжалявам много за кистата Hug Но вярвам, че и това ще мине и замине! Може би тези кисти са реакция на организма от стимулацията с лекарства? А това, че Бог те наказвал за греховете... това е абсурдно, не се самонаказвай допълнително с такива мисли! Просто, за съжаление, нашият път към родителството, е труден, но може би един ден като погледнем назад ще оценим колко много сме научили от тези трудности и колко сме порастнали от това.

# 25
  • София
  • Мнения: 7 242
На мен ми дойде Sad. Само зацапване е, но то е ясно. Притеснява ме, че днес е 25-ти ден, а уж цикълът ми е 28 дни. Миналия път ми дойде още по-рано, поради недостиг на прогестерон. Някъде четох, че така ставало /скъсяване на цикъла/ при изчерпване на яйчниковия резерв. До преди септември 05 г., когато не ходех сериозно по лекари, не бях взимала клостил, утрогестан и мервалон, бях като часовник, но сега нещо се обърках.
Няма ли някой с добра новина?

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
Лилка съжалявам за кистата, но не се отчайвай мила. Тази може и сама да се спука. Господ изпращал изпитания само на силните. Сугурна съм, че един ден и ние ще станем майки, но пък какви страхотни майчета ще бъдем, нали.
Лекси и моя цикъл е 28 дни, но миналия месец след инсето /или може би заради стимулацията/ беше 26 дни. Не бързай да се притесняваш. Може би е временна реакция от лекарствата  newsm78

# 27
  • Мнения: 195
До преди септември 05 г., когато не ходех сериозно по лекари, не бях взимала клостил, утрогестан и мервалон, бях като часовник, но сега нещо се обърках.
Няма ли някой с добра новина?

Лекси, а ти този месец взимала ли си прогестерон? И според тез колко ти е лутеалната фаза сега?

# 28
  • София
  • Мнения: 4 272
Лекси, и ана мен след втората инсеминация цикълът ми беше 29 дни, вместо 30 или 32. моля те, не си внушавай нищо. Може да е само временно. А и тия стимулации кой знае как са ни объркали хормонките Rolling Eyes А ти щом имаш само зацапване, нищо не се знае Wink
Лили, каква е сега тая киста? И сигурно ли е, че е киста щом е само 2 см? А и защо непременно с операция трябва да се маха? Не може ли по друг начин? Щади си организма. Питай за някакво лекарство. Не е хубаво толкова често да те режат Sad Гушкам те Hug

# 29
  • София
  • Мнения: 7 242
Нищо не съм взимала. Най-вероятно пак ми е нисък прогестерона, но док. не каза нищо, а и аз реших, че щом искам да правя инвитро следващия месец, е по-добре да не взимам лекарства. Овуто ми е било на 11 -12 ден и съответно лут. фаза  е около 13 дни т.е. в норам. Просто наистина май тези лекарства ни разбъркват хормоните, но имаме ли избор Hug

Общи условия

Активация на акаунт