Нова седмичка (22-28май) - нова срещичка?!?!?!?!?! Хайдееее!

  • 5 906
  • 149
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 116
Хубави и успешни слънчеви и топли дни!  Heart Eyes Дано и при нас във вторник, при невроложката, всичко се подреди така, както на мен ми се иска!  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover  Hands Thumbsup Късмет на всички!  newsm51

# 16
  • София
  • Мнения: 2 262
Хммммммммммммммм, само чакате да ни видите гърба и се започнаха едни срещи, това на какво прилича! И като си дойда съм сигурна, че пак ще се умълчим! ....да бе, дааааааа ....както казва моя син, оправдавайте си се вие.............Ние или е много вероятно само аз си идваме на 3-4 юни, най-лошото е, че трябва да отида пак в болницата за 3-4 дена и няма кой да гледа Мишлето през деня, баща му е претрупан с работа и няма да му дадат отпуска, а това означава че малкия остава пак тука, а да не ви разправям как всеки ден ме кара да му се кълна, че няма да го "изоставям" вече и направя се виждам в ролята на една излъгала мама, а той от това става агресивен, много тежко го дава! И аз нали много го обичам, чак болезнено, се терзая от положението! Ще мислим сега какво да правим........дано измислим нещо!
Да си прекарате много весело на срещата и дано и ние успеем да се видим скоро с всички вас!

# 17
  • Мнения: 480
Привет на всички и от нас!
Аз бях цели три дни в отпуска-ходихме до Габрово с голямата да й поръчаме обувки за лятото,че е с гоооолям номер крак.Тати се е справил чудесно с малката ,а аз прекарах много хубаво макар че на моменти ми беше мъчно за Ади.
Жалко че не научих по-рано за срещата.Можеше направо в София да долетя...Хайде следващия път!
На всички успешна и щастлива седмица !

# 18
  • Мнения: 3 743
Ето ни и нас Hug нямахме интернет до сега Confused
Успях да свърша всичко в Здравната каса, но....както си вървяхме  и изведнъж усетих, че вдигам температура, краката ми направо омекнаха, всичко ме болеше и Марти започна да се оплаква от същите симптоми - едва се прибрахме Tired. Като измерихме температурата и двамата сме с 38.8 Sad. Сега отиваме на лекар и дано се оправим до петък, че нали сме на Зелено училище Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 3 698
Хубава и успешна седмица   bouquet !
Бързо да оздравяват болничките дечица и мами  Praynig !

# 20
  • Мнения: 1 710
Привет и от нас, несериозните - ама не ме хокайте надявам се да ви видя тази събота с малчуганите. Някаква алергия ни е хванала - ама слава Богу вече сме малко по-добре - и аз и децата едни кашлици едно чудо....
Иги, ще го изгледаме Мишо бе - хайде идвайте си!
Силве, дано оздравеете, и да си се порадвате на зеленото училище.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 333
Здравейте и от нас !!!
Прекрасна и успешна седмица на всички !!!
Дано успеем и тази събота да се срешнем Simple Smile

Силве, оздравявайте скоро с Марти, че забавления ви чакат на Зеленото - ти си обещала почивка  Hug

Бим_бам , успешно завръщане на работа и нека малакат принцеса бъде най-послушното дете и да не се притесняваш като е сама с баба!

Габи, очаквам от теб помощ за снимките от срещата Simple Smile Може ли да ти ги изпратя и ти да ги направиш формат за Нета и да ги качиш на някой сайт. А също и да ходим заедно в събота на среща Simple Smile Имате една шапка в нас - Вени на Ели Акманова ми я даде да ви я предам с благодарности Simple Smile

Айдичка, прекрасно е че тати се е справил сам с момиченцето си , а ти си успяла да си починеш и разнообразиш с каката. Ами ако можете елате тази събота в София - има къде да спите в нас Simple Smile

Мамо Иги, моля се да намерите идеалното решение за Вас четиримата  Hug

ТедиВас, весел и слънчев празник на каката!

# 22
  • Мнения: 3 743
Сега се връщаме от лекарката, Марти е с бронхит, гърдите му "хриптят" Sad изписа му антибиотик Цефаклор. Сега пак е с висока температура и аз също, ще трябва и да готвя, а едва гледам Tired

# 23
  • Мнения: 3 743
Лекарката ни изписа антибиотик, който се оказа, че не същаствува #Crazy, в смисъл, че няма такива таблетки от 250мл, а е сироп. Като пишеше рецептата ми каза, че Марти е голям и ще му изпише таблетки. Обиколих сигурно 10 аптеки и навсякъде ми казват, че го няма, а не че не съществува изобщо #Cussing out  Добре, че най-накрая отидох в една аптека където ме познават, че търсиха в справочници, компютри, складове и т. н. докато всъщност разберем, че такова чудо няма Naughty Е, взех сиропа, защото таблетките от 500мг не могат да се делят. Чета сега, че трябва да прибавя 34мл Shocked пречистена вода, как да ги измеря Thinking няма чертичка на шишето докъде да сипя вода, а след като са написали, че трябва да е 34мл, значи има значение Crazy

# 24
  • Мнения: 446
Силве, опитай със спринцовка /има мерителни в някои сиропи или обикновена с повече кубици/.
Пожелавам на всички болни оздравяване, на здравите - хубави преживявания под слънчицето.

# 25
  • Мнения: 3 743
Силве, опитай със спринцовка /има мерителни в някои сиропи или обикновена с повече кубици/.
Пожелавам на всички болни оздравяване, на здравите - хубави преживявания под слънчицето.
smile3555ами да, как не се сетих!
Мерси  bouquet

# 26
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
s_vasseva , нямаш ли някаква мерителна чашка или канче? Или кухненкщи робот, капачката е разграфена в мерителни еденици... Трябва да е точно да да се спази концентрацията, но по принцип на самите шишета има една черта (като удебелено стъкло) и до там се сипва водата, прочети хубаво листовката и външната опаковка, би трябвало и вашето шише да е такова.

agneshka, съжалявам, че Ния е болничка пак и сигурно сте на антибиотик  Sad То и аз се притеснявам, че Яни все си кашля и няма подобрение, днес ще го водя, да му чуят пак гърдичките, дано не е слязло надолу... Да оздравява бързо малката сладурана!

bim_bam , само искам да ти кажа, че децата на тази възраст са страшно адаптивни. Яни също беше свикнал постоянно да е с мен, при нас даже и баби не помагат, бях сигурна, че яслата ще е провал, но свикна точно за 3 дни, както бяха истеричните писъци и ревове, така на третия ден хукна вътре с усмивка и дори не се обърна да го целуна... Мисълта ми е, че Боянка е почти на 2, не е толкова мъничка и лесно ще свикне да я гледа баба и, пък и сега е лято, навън, разходки, разнообразие... Истината е, че сигурно ти ще понесеш по-тежко тази "раздяла" отколкото тя, поне по собствен опит съдя  Crazy Успех в работата!

# 27
  • София
  • Мнения: 9 860
Здравейте!Вече съм шофьор,взех си изпита от раз.Така че ходете по улиците с повишено внимание. LaughingОх,вече съм спокойна,че тия листовки цяла вечер в продължение на месец ме мъчат.Да не говорим,че мъжа ми се правеше на регулировчик всяка вечер...

Последна редакция: вт, 23 май 2006, 15:57 от gele73

# 28
  • Мнения: 3 743
Здравейте!Вече съм шофьор,взех си изпита от раз.Така че ходете по улиците с повишено внимание. LaughingОх,вече съм спокойна,че тия листовки цяла вечер в продължение на месец ме мзъчат.Да не говорим,че мъжа ми се правеше на регулировчик всяка вечер...
ЧЕСТИТО  bouquet
Като не си онлайн във форума и ще трябва да ходим с повишено внимание, нали Laughing

# 29
  • Мнения: 1 271
Честито Валеееее!
Браво!
Тъкмо ще идваш от Плевен и без тате ако се налага.
А ние ще си внимаваме...

  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт