Алое Вера от Форевър

  • 70 489
  • 761
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 3 410
Задавала съм този въпрос при посещението си във фабриката в Далас и отговора е следния:
Тъй като самото алое е много много висок процент и на практика унищожава всички бактерии, Форевър използва не повече от 1/10 част от количеството консерванти, които биха  вложили други производители . Количеството е по скоро символично и е за презастраховка.

# 136
  • Мнения: 9
Зравейте искам да попитам за дебелото черво какво трябва да се пие ?

# 137
  • Варна
  • Мнения: 1 529
Зравейте искам да попитам за дебелото черво какво трябва да се пие ?
Здравей, чистият гел е на първо място. Но би било добре да споделиш какъв точно е проблема, за да дадем най-адекватен съвет. Simple Smile

# 138
  • Мнения: 9


А може ли да добавя и Вит♀лайз дали ще ми помогне при нисък прогестерион Simple Smile

# 139
  • Мнения: 3 410


А може ли да добавя и Вит♀лайз дали ще ми помогне при нисък прогестерион Simple Smile

Според мен по-добре е Мулти Мака,тя стимулира организма да си произвежда необбходимите хормони

# 140
  • Мнения: 9
Благодаря ще опитам с тази добавка 😊

# 141
  • Мнения: X
Моля, дайте съвет за лечение на венозни язви на долните крайници с продукти на Форевър?

# 142
  • Варна
  • Мнения: 1 529
Моля, дайте съвет за лечение на венозни язви на долните крайници с продукти на Форевър?

Доста неприятен проблем, доколкото прочетох. Би било добре да се действа локално и вътрешно. И това, което прочетох обикновено има някаква друга причина за проблема и е добре да се работи и върху нейното оправяне.

Локално - първо Фърст и докато е още влажно мястото да се намаже с Алое вера джели, защото по този начин джелито попива по-добре. Отделно прополисът и билките във Фърста ще се отразят добре.

Вътрешно - на първо място да се приема Алое за пиене. От добавките като противовъзпалителни и добри за кръвоносната система - Арктическо море. Хубаво е да се добави и витамин С, който спомага за образуването на колаген и еластин и ще подпомогне стените на вените да станат по-устойчиви.

# 143
  • Мнения: X
Благодаря!

# 144
  • Варна
  • Мнения: 1 529
Няма за какво. Дано се оправи бързо!

# 145
  • Мнения: 829
Искам да попитам хиалурновата киселина на ФЛ подходяща ли е за подобряване на състоянието на кожата или е само за стави?

Последна редакция: пн, 13 авг 2018, 12:25 от kalina_pehlivanova

# 146
  • Варна
  • Мнения: 1 529
Здравей Калина,
Таблетките хиалуронова киселина са подходящи и за кожата. Организма си я усвоява и действа там, където му е нужна.

# 147
  • Мнения: 829
Благодаря за бързия отговор. Трябва ли да се правят почивки или може да се приема непрекъснато. Една опаковка за колко време стига?

# 148
  • Варна
  • Мнения: 1 529
Таблетките в опаковката са предназначени за 1 месец.  Имай предвид, че това са добавки и си действат с натрупване. Всъщност какво търсиш като резултат за кожата?

Хубавао е да приемаш сутрин на гладно алое. А щом търсиш нещо за кожа препоръчвам това с червената боровинка. Да си направиш един курс от двете неща 2-3 месеца. После хиалуроновата можеш да я смениш с друга добавка, тъй като е добре да се редуват.  Simple Smile

# 149
  • Мнения: 518
Здравейте от мен,от скоро ползвам продукти на ФЛ,имам проблем с изпотяване и лоша миризма на тялото и си поръчах  стика с Алое.В началото бях доволна,но в последствие имах дни с раздразнена кожа която много ме сърби и миризмата беше ужасна.Дайте съвет какво мога да мажа мишниците

Общи условия

Активация на акаунт