Алое Вера от Форевър

  • 70 485
  • 761
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 14
Gaburata,
Благодаря за съветите!
Започнах от вчера (25.10) с 30 мл сутрин от алоето + вит. за деца. Вечерта дадох чесън и мащерка + арктическото море.
Четейки инфото за отделен продукт разбирам, че мога да давам по две от аркт. море.
Да, целта ми е профилактика предвид вирусите и гриповете.

Съгласна съм, че трябва да давам алое почти непрекъснато. И с 1 литър от него ще изкараме малко повече от месец. Въпросът ми е след това какво да правя? Колко време мога да давам и колко да прекъсвам? И да прекъсвам ли въобще?

Мащерката и часъна прочетох някъде из вашите постове, че се дава вечер? Така ли е?

Относно ехинацеята, видях я под номер 071 в заявката.

Благодаря още веднъж, както за разясненията, така и за бързата реакция!   

# 211
  • Варна
  • Мнения: 1 529
За чесъна и мащерката няма значение дали сутрин или вечер. Важното е да се дава с храната, за да се усвои. Алоето, след като се отвори е годно до 30 дни при съхранение в хладилник.
Моето мнение е да не го прекъсваш. Не е нещо, от което трябва да се прави почивка. Все едно да си почиваме от храната 😁
Да, Арктическо море може и по 2 Simple Smile

# 212
  • Мнения: 310
...
Относно ехинацеята, видях я под номер 071 в заявката.
...

Код 071 от 1978г. до днес е на Гарциния плюс Nerd

# 213
  • Мнения: 34
Здравейте момичета,
За 15 годишен юнак, който има често проблеми със сливиците какво бихте ми препоръчали?
Благодаря предватително!
Привет,
Бих препоръчала да пие алое, пръскане в гърлото с Алое Фърст и нека смуче Пчелен прополис.  Прополиса при подобни проблеми действа много добре - един път Фърста ще защитава лигавицата, а таблетките допълнително ще подсилят имунитета.

Благодаря!

# 214
  • Мнения: 922
Здравейте, поръчах си три кутии Алое с боровинка. Първите 2-3 месеца какво количество дневно се приема?

# 215
  • Варна
  • Мнения: 1 529
Здравейте, поръчах си три кутии Алое с боровинка. Първите 2-3 месеца какво количество дневно се приема?
Здравей,
Зависи дали имаш някакъв проблем или профилактика.
По принцип алоето няма нужда от прекъсване. Все едно 1 месец да се храним, а после да почиваме Simple Smile
За профилактика поне едни 50-60мл сутрин на гладно. Но и тук важи правилото колкото повече, толкова повече Simple Smile

# 216
  • Мнения: 922
По скоро за профилактика, но целта е цялостно укрепване и по-здравословно излъчване.
Последният момент промених поръчката на пакет Vital 5 с Алое с боровинки. Има два продукта които не съм ползвала.

# 217
  • Варна
  • Мнения: 1 529
Витал 5 е прекрасен пакет!!!! 5 базови продукта за цялостна грижа. Вътре има книжка, просто спазвай съветите вътре Simple Smile
Чудесен избор за Витала Simple Smile

# 218
  • Мнения: 15
Здравейте, отскоро се запознах с продуктите на ФЛП. Получих старт пакета тази седмица и вече започнах да използвам продуктите с половинката си.
Нямаме конкретна здравословна причина, но ще наблюдаваме и споделяме преживяното. Дотук след д4 дни миене на зъбите с пастата венците ми са розови, а не червени както обикновено. Освен това май са по- бели зъбите ни.

# 219
  • Варна
  • Мнения: 1 529
Здравейте, отскоро се запознах с продуктите на ФЛП. Получих старт пакета тази седмица и вече започнах да използвам продуктите с половинката си.
Нямаме конкретна здравословна причина, но ще наблюдаваме и споделяме преживяното. Дотук след д4 дни миене на зъбите с пастата венците ми са розови, а не червени както обикновено. Освен това май са по- бели зъбите ни.
Привет и браво за решението за пакета - може би най-добрият начин, човек да се включи и докосне наистина до продуктите на Форевър и да придобие цялостна представа за тях.
Ефектът от пастата е съвсем нормален поради простата причина, че алоето действа противовъзпалително и антибактериално, а прополисът действа стягащо. Ензимите и сапонините в алоето по естествен начин почистват плаката от зъбите и е възможно да са по-бели.

Продължавайте да си ползвате всичко и от скромния ми опит знам, че ще сте все по-доволни Simple Smile

# 220
  • Мнения: 15
Благодаря. Ще споделям. Лека вечер

# 221
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
И аз да похваля пастата за зъби - изхвърлих всички налични у дома, и се мием само с тази на Алое. Поръчала съм за мен и дъщеря ми стикове против изпотяване също.
Иначе, пием си Алое гел, но с боровинка ни харесва повече Simple Smile не съм много точна с количествата, приемаме по-малко от 50-60 гр само сутрин.,защото сме трима у дома и бързо върви, а не мога да купувам през 10 дни, ще ми дойде твърде много финансово...

# 222
  • Мнения: 15
Здравейте,
Може ли да ползвам нещо за напукани устни от старт пакета?
И още нещо днес ме докопа едно куче - има ли нещо, което да ползвам вместо ваксина тетанус. Кожата не е пробита

# 223
  • Варна
  • Мнения: 1 529
Здравейте,
Може ли да ползвам нещо за напукани устни от старт пакета?
И още нещо днес ме докопа едно куче - има ли нещо, което да ползвам вместо ваксина тетанус. Кожата не е пробита

Здравей,

Би могла да опиташ да намажеш тънък слой джели върху устните. Относно ваксината за тетанус - хубаво е все пак да се консултираш с лекар. С тези неща шега не бива!
Иначе при рани, натъртвания, охлузвания и такива подобни, спокойно можеш да напръскаш мястото с Фърст и отгоре да намажеш пак с тънък слой джели или пък с овлажняващия лосион. Тези неща ги има в пакета Simple Smile

# 224
  • Мнения: 15
Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт