Алое Вера от Форевър

  • 70 509
  • 761
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 423
Здравейте, от известно време се интересувам от тези продукти.
Искам да давам витамините на 8г. си син, който всеки месец е с ларингит и с усложненията след него. Трябва ми представител.

# 256
  • Варна
  • Мнения: 1 530
Искам да ви попитам при прием на детските витамини трябва ли да се прави почивка на определен период, примерно 3 месеца прием след това 1 месец почивка?

Детските витамини са си плодове и зеленчуци и по принцип от тези неща почивка не правим. Но ако си ги давала 3 месеца, можеш спокойно да разнообразиш с Абсорбент С или Чесън и Мащерка.

Започна се с вирусите и моя съвет е - не оставяй децата без витамини. Simple Smile

# 257
  • Мнения: 28
Искам да ви попитам при прием на детските витамини трябва ли да се прави почивка на определен период, примерно 3 месеца прием след това 1 месец почивка?

Детските витамини са си плодове и зеленчуци и по принцип от тези неща почивка не правим. Но ако си ги давала 3 месеца, можеш спокойно да разнообразиш с Абсорбент С или Чесън и Мащерка.

Започна се с вирусите и моя съвет е - не оставяй децата без витамини. Simple Smile

Благодаря, така и ще направя Simple Smile

# 258
  • Мнения: 31
Здравейте, препоръчвате алое с червена боровинка при цистите. В какво количество е червената боровинка в този гел, защото аз оставам с впечатлението, че е само овкусител? И може ли да ми дадете по-подробна информация за Омега 3 как е добита и в какво количество са  EPA и DHA? Благодаря

# 259
  • Мнения: 3 410
В две капсули Омега на Форевър се съдържат 200 мг ЕРА, 200 мг DHA и 100 мг олеинова киселина - за възрастни се препоръчват поне по 2 капсули на ден
А иначе гела от алое с боровинка наистина е много добър при цистити - боровинката в него е 10%, но останалите 90 % чист гел от алое имат мощно антибактериално и имуномодулиращо действие и допълват полезните свойства на боровинката при проблеми в пикочо-половата система

# 260
  • Варна
  • Мнения: 1 530
Здравейте, препоръчвате алое с червена боровинка при цистите. В какво количество е червената боровинка в този гел, защото аз оставам с впечатлението, че е само овкусител? И може ли да ми дадете по-подробна информация за Омега 3 как е добита и в какво количество са  EPA и DHA? Благодаря

Здравей,

За цистита мога да пиша до утре.... Именно с продуктите на Форевър туширах нещата след 3 години ходене по мъките. Но разбира се, не стана от раз Simple Smile
Както ти е писала Мама Тин боровинката е малко, само че съчетана с алоето действието й се усилва. Последната си криза облекчих с това алое,приемайки го в големи количества. После добавих и други неща и постепенно всичко се нормализира. Но естествено това ми бяха помощните средства, които всъщност до тогава не бях пробвала и накрая дадоха ефект.

Просто съчетанието на алое с боровинка е точно в десятката при подобни проблеми Simple Smile

# 261
  • Мнения: 31
В две капсули Омега на Форевър се съдържат 200 мг ЕРА, 200 мг DHA и 100 мг олеинова киселина - за възрастни се препоръчват поне по 2 капсули на ден
А иначе гела от алое с боровинка наистина е много добър при цистити - боровинката в него е 10%, но останалите 90 % чист гел от алое имат мощно антибактериално и имуномодулиращо действие и допълват полезните свойства на боровинката при проблеми в пикочо-половата система
Може ли линк към омегата ? Благодаря за орговорите Ви

# 262
  • Варна
  • Мнения: 1 530
Ето линк за омегата, заповядай Simple Smile
http://www.flp.bg/bg/P_Arctic-Sea-Omega-3-New_bg.htm

# 263
  • Мнения: 518
Здравейте,имам ечемик на окото с какъв продукт бих облекчила болката.Вкъщи имам спрей за бърза помощ на Форевер и гланца за усни

# 264
  • Варна
  • Мнения: 1 530
Здравейте,имам ечемик на окото с какъв продукт бих облекчила болката.Вкъщи имам спрей за бърза помощ на Форевер и гланца за усни
Здравей, по принцип подходящо е Алое джели. Нооо може да опиташ с балсамчето Simple Smile

# 265
  • София
  • Мнения: 256
Здравейте, видях че това е актуалната тема за продукти на ФОРЕВЪР. Аз използвам някои неща, но все още не познавам всичко в детайли. От един месец с дъщеря ми се въртим в омагьосан кръг - и тя и аз сме болни от някакви бактериални инфекции на горните дих. пътища. При се отключи синузит, който не мога да овладея от месец, излез на ми антибиограма и някаква бактерия Haemophilus influenza, с която не съм се сблъсквала. Утре отново съм на лекар, за да ми изпишат вероятно третия АБ и дано вече има ефект. Слага в носа си какво ли не- от изписани капки от аптеката, през тинктура от прополис, лук в носа (което беше ок като ефект за мен , но много мирише и всички вкъщи реват от изпаренията му) , сребърна вода, тампони с ракия в носа, тесто на челото с ракия по рецепта на Ванга. За съжаление едното ми ухо също се засегна и сега е възпалено с шум. Днес Намерих Фърста вкъщи и почнах да капя и него в носа си. Така се бях настроила да си взема някои неща този месец на ФОРЕВЪР, за да се вдигна и пооправя, но изхарчих грешни пари за изследвания, частни прегледи и лекарства...
Моля, ако някой се е справяш с бактериална инфекция с алоето да сподели. Вече съм отчаяна

# 266
  • Варна
  • Мнения: 1 530
charming87 ,

Здравей, точно с бактериална инфекция не съм се борила, но съм се борила с проблеми с носа....

Та препоръчвам ви и на двете да пиете алое, няма толкова голямо значение от кой вид. Често капане в носа  Фърст - колкото повече, толкова по-добре, щом има сериозен проблем. За синузита горещо препоръчвам таблетките Пчелен прополис!!! Дори смучете и двете.
Не на последно място -Загряващия лосион - масажиране на челото с него и синусите около носа.
Мисля, че това е достатъчно добра комбинация, която и на двете да ви помогне по-бързо да се оправите. Всичките неща ги използвайте и двете.
Бързо възстанояване!

# 267
  • София
  • Мнения: 256
Тъкмо се чудех колко пъти може да се пръска фърст в носа.... Надявам се да не предозирам. Пръска и в гърлото, а за ушите става ли? За момента имам само фърст, другите нещица при първа  възможност ще си взема...

# 268
  • Варна
  • Мнения: 1 530
Можеш да капваш Фърст в ушите.

Една от първите зими, в които започнах да използвам продуктите на Форевър ме лепна много гадна хрема. От онези, в които ти е така запушен носа, че не можеш да дишаш. Тогава си позволявах първите ден-два да си капя през половин час, защото не издържах. Мазах се често със загряващия лосион и бързо оправих положението. Това ми е първия сблъсък с тези продукти при подобни проблеми. Simple Smile

# 269
  • Мнения: 264
Здравейте! Отскоро ползвам някои продукти на Форевър и ми харесват.
Наскоро опитах Алое Фърст в носа за обилна хрема, сложих си го с капкомер. Ужасно щипеше и пареше, дори се замислих дали да не си промия носа след това, но за щастие не го направих и хремата се ликвидира точно за един ден. Чудя се обаче за малко дете колко точно го разреждате - една капка Фърст с една капка физиологичен разтвор ли? Нямам подходящо шишенце за пръскане. Притеснява ме и това, че в състава виждам урея и лимонена киселина, те няма ли да разранят лигавицата на носа, особено на дете?
А алоето за пиене горчиво ли е? Преди години пробвах едно на друга марка и едвам го преглъщах, така и не му свикнах Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт