Алое Вера от Форевър

  • 70 453
  • 761
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 6
Аз супергрийнс го пия с шейка разтворен в шейкъра. Идва ми малко по-сладко от желаното, но пък действа много добре.

# 616
  • Мнения: 2 461
Аз супергрийнс го пия с шейка разтворен в шейкъра. Идва ми малко по-сладко от желаното, но пък действа много добре.
А шейка само с вода ли го разтваряте, защото на мен не ми е приятен само с вода?

# 617
  • Мнения: 6
Само с вода
Но аз не обичам сладко да ям.
Така ми е супер

# 618
  • Мнения: 3 410
Аз нарязвам в блендера една обелена круша или селари една пръчка, или няколко боровинки, вишни замразени, наливам 350 мл вода, мерителна лъжичка шейк и добре разбивам. Става чудесен пухкав шейк. Но ако правя Клийн 9, правя шейка само с вода.

# 619
  • Варна
  • Мнения: 1 529
И двата вида шейк съм опитвала. И двата само с вода разтварям и са ми супер на вкус. Просто е въпрос на лично предпочитание, наистина. Имам приятелка, която по същия начин като mama Tin си добавя разни екстри - плодове, мляко и ми е споделяла, че даже е имало случаи, в които й идва много.

Нооо шоколадовия шейк с вишни ще е разкошен!

# 620
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 331
Аз ги разтварям шейковете с мляко.Не съм пробвала само с вода.Това за шоколадовия шейк с вишни ще е нещо много мммм.

# 621
  • Мнения: 1 221
Скоро едни колега ме попита какъв е срокът на годност на Алое Фирст, защото си е сериозно количество, а не е нещо, което се използва всекидневно.
Та има ли срок на годност?

# 622
  • Варна
  • Мнения: 1 529
Срокът му на годност е дълъг, все пак не е като напитките. Аз една опаковка я използвам понякога и за 4-5 месеца, ако сведа използването само като капки или спрей.
Моята колежка на работа го ползва за децата и една бутилка я беше ползвала повече от 6 месеца и не се беше развалило.  Беше ми странно как толкова много време го е използвала като знам аз как го моря...ахахах
Но според нуждите Simple Smile

# 623
  • Мнения: 2 461
Моят Фърст е с годност до 2023. Не мисля, че може да се развали, не се бях замислила. Вече го ползваме 5 месеца за какво ли не и дори раздадох две спрейчета и има още.

# 624
  • Мнения: 3 410
Е той е стабилизиран, как да се развали, има си срок на годност изписан на дъното на бутилката и дотогава му е годността. Аз пък го ползвам за всичко и един не ми стига за 2 месеца

# 625
  • Мнения: 2 461
Е той е стабилизиран, как да се развали, има си срок на годност изписан на дъното на бутилката и дотогава му е годността. Аз пък го ползвам за всичко и един не ми стига за 2 месеца
Може ли да споделиш как успяваш ☺️

# 626
  • Мнения: 3 410
Почиствам си всяка вечер лицето с него, пръскам си краката сутрин и вечер , че имам тук там разширени вени наследство от мама Simple Smile, чудесно ми успокояват краката, ако много съм вървяла през деня имам си шишенце в хладилника и с него пръскам да ми се охладят, използвам го след баня да си пръскам скалпа, така ми спря косопада и ми се заздрави косъма, ползвам след епилация, лятото след плаж и изобщо ако съм била повече на слънце, пръскам си гърлото сега зимата профилактично, вечер след като си измия зъбите си пръскам венците, използвам за капки за нос, вместо лак за коса, понеже пека хляб в чугунена тенджера все се горя та си пръскам изгореното с фърст и за всякакво възпаление , раничка и тн по кожата

# 627
  • Мнения: 2 461
Благодаря ти мама Тийн, ще си открадна няколко идеи 🤗
Бих искала и да попитам нещо
Как ползвате активатора?

Последна редакция: вт, 25 фев 2020, 20:21 от Зизу

# 628
  • Мнения: 3 410
Активатор ползвам за капки в носа, ушите, правя си маската с пудра с нея, преди да си сложа крем вечер слагам първо активатор за да усиля ефекта на крема, лекуваме гъбички с активатора , при натъртване правя компрес с активатор и джели или мсм изобщо ако нямам Фърст използвам активатор

# 629
  • Варна
  • Мнения: 1 529
Охх, Фърста лятото след плаж така хубаво охлажда и успокоява! И на къдравите коси се отразява много добре - аз съм с къдрава коса и лятото след баня си пръсках косата с него с малко добавена лавандула вътре - косата ми ставаше много хубава и сякаш къдриците ставаха по-добре оформени.

Общи условия

Активация на акаунт