Алое Вера от Форевър

  • 70 342
  • 761
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 5 674
Благодаря. Изкарах вирусче и синузитът се възпламени. През два часа но по колко капки , аз по три капя? Бях забравила за синузита година, две. Към прополис съм алергична.

# 646
  • Мнения: 248
Аз имам въпрос - има ли продукт с голямо съдържание на витамин Д? Намерих го само в Forever daily, но е само 5 mg,а на мен ми трябват 400.Да съм пропуснала нещо?

# 647
  • Варна
  • Мнения: 1 529
NOVA NADEJDA
ох, неприятно, че си алергична към прополиса....
Иначе от активатора можеш по 3-4 каплки да си капеш, но и да изтървеш някоя в повече няма да навредиш, щом и синузита сега се обажда.
Виж съставките на загряващия лосион, ако не си алергична към някоя, можеш да мажеш синусите.
Бързо оздравяване!

sladuranata_f,

много вит.Д ти трябва, защо е толкова голямо количеството, което ти е нужно? В добавките на Форевър толкова много няма да можеш да намериш, защото те са съчетани и с други неща и са балансирани и състава е според определени изисквания. В Имубленд има, но и там е 5мг, както и във Форевър Калций има вит.Д, но и там не е толкова много, колкото ти трябва.

# 648
  • Мнения: 248
Четох, че за корона вируса помага витамин Д по 400 мг на ден, но по аптеките отдавна го няма.
Сега пия алое, Форевер дейли, Абсорбент Ц и смуча прополис.
Чесън с мащерка все още няма и Абсорбента се изчерпа, Имубленд също.
Не знам с какво ще се предпазваме, моя имунитет още го няма, а не спирам с добавките от октомври.Имам алергичен ринит/ хроничен синузит, задна хрема, главоболие. Всеки вирус ме хваща и сега особено ме е страх.

# 649
  • Варна
  • Мнения: 1 529
sladuranata_f
само недей да се паникьосваш, че подлудиха хората.

Стабилни мерки си взела. Според мен са достатъчни. Simple Smile Пръскай си Фърст в носа и гърлото да предпазва лигавицата. Пий, повече алое и това е Simple Smile Имаш си и антиоксидант в лицето на вит.С, в Дейлито също има такива антиоксидантни витамини. Абсорбент можеш по 4-5 да дъвчеш сега.
Знам, че камион с липсващите добавки пътува насам, така че скоро ги чакаме.

И спокойно хора, това нещо ще мине. Simple Smile

# 650
  • Мнения: 2 461
Сладуранке, гледай да не предозирам с витамин Д. Лошо е ако е в дефицит, така че си взимай нормални дневни дози според мен. Към това което пиеш може да добавиш омега и абетакеър. Казаха че витамин А, е и селен също помагат с ситуацията. Може и пробиотик, щом толкова те хваща всяка настинка. Алое 100-120 мл на ден.

# 651
  • Мнения: 248
Щастлива съм, чесъна с мащерка се появи най-накрая! Запасих се с 2 опаковки и Абсорбент Ц има вече и от него взех. Аз Абетакеър си имах, но не го пия често. Сега засилвам пак добавките.

# 652
  • Варна
  • Мнения: 1 529
sladuranata_f ,

Щом пиеш Дейли, няма нужда от Абетакеър. Дейлито съдържа съставките, които ги има в Абетакеър . С витамините А и Е не трябва да се прекалява, защото са мастноразтворими и организма си трупа някакви запаси от тях. Simple Smile
Да, днес дойдоха липсващите добавки и всички сме щастливи и доволни.

# 653
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 331
Здравейте,
имам едно питане. Абосрбент Ц,  дейлито и пчелния прашец преди или след ядене се вземат ?

# 654
  • Варна
  • Мнения: 1 529
Здравей, maksimka,

Прашецът се приема на гладно.
Дейлито можеш и преди и след храна, но да е около яденето, защото в него има мастноразтворими витамини, които се усвояват от тялото при храносмилане.

Абсорбент-С не мисля, че има някакво особено значение. Аз лично винаги съм го взимала между храненията. Той е водноразтворим и не е обвързан пряко с храносмилателния процес.

# 655
  • Мнения: 2 461
Знам, че и Абсорбен С се приема преди хранене заради овес.трици.
За пчелния прашец не знаех, ще се поправя.
Дейлито е след хранене.

# 656
  • Мнения: 1 221
Включвам се да споделя колко ме впечатли днес пастата на Форевър. Имам сливица с нарушена структура и събира храна. Оттам езикът ми е бял, защото по тази храна започват да се развиват бактерии. Имах стафилокок. Лекарите не искат да вадят сливицата, била функционална, защото се подува от храната и по някоя време я изкарва сама.
Та четох, че жабурене с алое би помогнало за белия език. Но да се жабуря с тази никак евтина напитка, която по-добре да си изпия, не ми се стори ОК. Започнах да си мия езика с пастата с алое, вижда се определено разлика, отколкото с обикновена.
Забелязах днес налепи храна по "здравата" ми сливица :О С какво ли не бърках и не натисках, за да ги изкарам, но без успех. Накрая ми дойде някаква идея да си намажа сливицата с пастата с алое, поне малко да дезинфекцира положението. Оставих така минута-две и почти всичко от сливицата си излезе само :O :O :O :O :O
Определено смятам да започна с алое фърст.

# 657
  • Мнения: 142
Здравейте, добри ли са отзивите за този крем за лице на Forever?

# 658
  • Варна
  • Мнения: 1 529
djuliv,
Здравей,

Този крем е хубав не само за лице Simple Smile Хидратира много добре кожата.
С какъв тип кожа си?
Може би е подходящ за нормална/суха кожа. Гъст е и за смесена/мазна кожа може би ще дойде една идея по-тежък. Поне при мен е така и си го смесвам с Алое джели и Фърст (със смесена кожа съм).

# 659
  • Мнения: 142
djuliv,
Здравей,

Този крем е хубав не само за лице Simple Smile Хидратира много добре кожата.
С какъв тип кожа си?
Може би е подходящ за нормална/суха кожа. Гъст е и за смесена/мазна кожа може би ще дойде една идея по-тежък. Поне при мен е така и си го смесвам с Алое джели и Фърст (със смесена кожа съм).
Много, благодаря 😉

Общи условия

Активация на акаунт