Енгин Акюрек. Нови и стари проекти – Тема 366

  • 70 174
  • 737
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 23 327


Божее, как може да пазят такива интересни снимки досега.




Ние Енгин/Керим си го разпознаваме и без стрелката....   newsm10





Комисарят ще работи цяла нощ, а ние можем да си лягаме...
А, можело и да го сънуваме...
newsm10

Последна редакция: сб, 24 фев 2018, 22:54 от Марта_49

# 391
  • Пловдив
  • Мнения: 34 191


Здравейте Енгинки.
Днес, с обичайното чакане за нещо ново...
Успешен ден на всички.

# 392
  • Мнения: 20 905
Добро утро,



За уют в тази студена неделя, трима красиви мъже. Heart Eyes

Момичета,  Hug

Приятен ден.

# 393
  • Пловдив
  • Мнения: 34 191


https://www.instagram.com/p/BfmSAnwFPH6/?taken-by=ellaenela

Мнение на фен, относно публикациите за връзка на Енгин с Джансу:
Не знам за вас, но съм обидена на турската преса за това, което публикува за Енгин Акюрек. Всеки от нас, който го следва като актьор, както и като човек, всички знаем, че това, което публикува турският вестник, е грозно.
Ако някой се опитва да подобри репутацията на Джансу Дере, нека го направи по друг начин. Нейните "крещящи" снимки във връзка с Eнгин, са обида към него като човек. За нас е ясно, че Eнгин няма да се занимава с тях, което не означава, че сме безразлични към това. Някой се опитва да навреди на името му. "Някой" - мисля, че всички знаем кой сте. И аз съм много тъжна, че турската преса, както в случая на Туба Буюкюстюн, участва в тези мръсни неща.
Най-сетне осъзнайте това скъпи турци - тези две личности са вашето "златно съкровище". Затова любезно престанете да зацапвате имената им.




https://twitter.com/AkyurekLatino/status/967647044021170177

Вчера, феновете на Енгин от Engin Akyürek Latino са имали среща.
Те се надяват, скоро да видят плаката на "Поверявам ти децата", с дата на излизане по кината.
Става въпрос за киносалоните в Аржентина.

# 394
  • Мнения: 20 905



https://www.instagram.com/p/BfmSAnwFPH6/?taken-by=ellaenela

Мнение на фен, относно публикациите за връзка на Енгин с Джансу:
Не знам за вас, но съм обидена на турската преса за това, което публикува за Енгин Акюрек. Всеки от нас, който го следва като актьор, както и като човек, всички знаем, че това, което публикува турският вестник, е грозно.
Ако някой се опитва да подобри репутацията на Джансу Дере, нека го направи по друг начин. Нейните "крещящи" снимки във връзка с Eнгин, са обида към него като човек. За нас е ясно, че Eнгин няма да се занимава с тях, което не означава, че сме безразлични към това. Някой се опитва да навреди на името му. "Някой" - мисля, че всички знаем кой сте. И аз съм много тъжна, че турската преса, както в случая на Туба Буюкюстюн, участва в тези мръсни неща.
Най-сетне осъзнайте това скъпи турци - тези две личности са вашето "златно съкровище". Затова любезно престанете да зацапвате имената им.




https://twitter.com/AkyurekLatino/status/967647044021170177

Вчера, феновете на Енгин от Engin Akyürek Latino са имали среща.
Те се надяват, скоро да видят плаката на "Поверявам ти децата", с дата на излизане по кината.
Става въпрос за киносалоните в Аржентина.

smile3525
Кой е този "някой", свързвайки го и с Туба.Професионална ревност ли е, или друга. newsm78
Иначе "пресата" си пише за това, което и плащат. Thinking

Аржетинките да питат г-жа Дурак.Спомням си, че тя трябваше да се занимава с този въпрос. Thinking

# 395
  • Пловдив
  • Мнения: 34 191




Снимки от сета на КПА - 15 епизод.
Срещата на Йомер с калиграфа.

# 396
  • Мнения: 20 905


''Щастието е като парфюм- не можеш да предадеш
уханието му на друг, без да има мъничко по теб.''

Хорас Браун, американски автор

# 397
  • Пловдив
  • Мнения: 34 191


http://telefe.com/kara-para-ask/exclusivos/mira-las-mejores-foto … de-engin-akyurek/

Тelefe, която в момента излъчва КПА в Аржентина, написа:
"Мръсни пари и любов" - ексклузивно
Вижте най-добрите снимки на Енгин Акюрек
Познахте ли го в "Каква е вината на Фатмагюл?"?
Вие се влюбвате всяка вечер, като смелия и честен полицай Йомер Демир в "Мръсни пари и любов".

Следват 12 снимки.

# 398
  • Мнения: 23 327


Здравейте момичета  Two Hearts

Хубав и релаксиращ ден!
Студено е - значи е време за чай, кафе и среща с приятели.

Мнението на фена /без да зная националност, религия, етност/ обобщава здравомислието.
Но турската преса наистина е срам за страната си заради ето това ровене в личния живот на своите известни личности.
Колко пъти писаха информация от първа ръка за Берен С. че и в ефир изнасяха някакви глупории. Е, на това му се казва - каквото се казва. Хич, не ги интересува как ще се почувства дадения човек.
Ами за другите - същото.
Сега са се хванали за две имена и то на хора които най-много пазят личното си пространство от вмешателство.
Тези които са избрали да са център на внимание и са на "ти" с пресата и папараците - са си го избрали сами.

Но на драскачите някой трябва да им потърси сметка. Ама то това тяхното май е народопсихология - кой,
 къде, как, с кого...

# 399
  • Пловдив
  • Мнения: 34 191


Компания D Yapım започна подготовката си за производството на три нови проекта за канал Д.
Заглавието на първия сериал -  Üç Mektup/Три писма. Вторият сериал е римейк на японската 11 серийна драма "Икономката Мита". Драмата разказва историята на икономка, която работи в семейство Асуд, грижи се за 4-те деца загубили майка си и живеят с баща си. Подробности за третия проект все още не са известни. Сценариите за първите два са готови.




Канал Д нямат грешка - следващата седмица финализират два проекта: "Мерием" на 30 епизод и "Моите дъщери" на 13/с участието на Тувана Тюркай.
Очакваме по канал Д проектите с Енгин, с Кенан И., "Босфорска рапсодия" на г-жа Йозлем като продуцент...
Работата е шашардъ.

# 400
  • Мнения: 2 293
Здравейте момичета.



Спокойна и усмихната неделя.
Да имаме новини и снимки. Аз се връщам да ви чета.
                                                         Повече почивка и по - малко работа днес.  Hug Hug Hug

# 401
  • Мнения: 23 327

То специално този сезон - всичкото им е така. И не само на Канал Д - ама те са лидери. Захванаха 100 /образно казано/ сериала и сега "бастър копче". Хората тъкмо се ориентират и загледат нещо - те вече го спират. И за да няма разочаровани зрители, фенове, а и  ТВ екипи - да се знае предварително - това е историята и тя ще бъде представена в толкова епизода. Без излишни разклонения и нелепости в сценария при евентуален интерес - правенето на 2,3 и повече сезони. Не разбраха ли вече какво се иска от тях... Пфу, обикновените зрители разбраха - те хич.

Последна редакция: нд, 25 фев 2018, 13:32 от Марта_49

# 402
  • Мнения: 20 905


Зима навън, зима в перспективата за скорошен сериал.но надявам се, да е за добро. Heart Eyes
Цитат
Без излишни разклонения и нелепости в сценария при евентуален интерес - правенето на 2,3 и повече сезони
newsm10 Паричките обаче са много примамливи. Wink
Цитат
Заглавието на първия сериал -  Üç Mektup/Три писма.
Този беше "заподозрян". Thinking
Цитат
Подробности за третия проект все още не са известни.
Проектите следват един след друг, но кой ще бъде добър за нас/Енгин е въпросът. Thinking

# 403
  • Мнения: 23 327


Момичета, да ви покажа откъде май започнаха писаниците за "отношенията" Енгин/Джансу. И колкото и смешно да звучи - от едни развързани връзки. Джансу само това гледа на сцената и си се смее... А Енгин пълната сериозност. И ето ти - новина...

# 404
  • Пловдив
  • Мнения: 34 191






Бурак е в Анкара от вчера.
Промотира новата си книга - стихосбирка - "Отзад напред".

Общи условия

Активация на акаунт