Мами,помагайте!

  • 1 424
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 686
Пробвай и бебешките от серията на Jonson.

# 16
  • Мнения: 6 155
А с бебешки шампоан пак ли го има проблема? Rolling Eyes

# 17
Пробвай с Eucerin, мисля че с тях няма да имаш проблеми. За повече инфо прочети това - http://www.fashion.bg/news/Euce%E3in.php  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 5 475


Аз използвам vichy decros,има два типа за мазен пърхут и за сух.Много е добър!  Peace

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
До Dayli

Откакто мъжът ми ползва SELSUN BLUE яма никакви проблеми с пърхута, а имаше много.
Това е медицински шампоан английски пробвай и едва ли ще помислиш за друг против пърхут. Струва 11,00лв. и има за различни типове коса.
Пиши дали си доволна после
Успех!

# 20
  • Мнения: 730
Еййй,мацки страхотни сте,ще пробвам,но не знам с кое да започна,благодаря ви много.А бебешки шампоан не съм пробвала,само сапун,ама от него косата губи блясъка си.

# 21
  • Мнения: 730
До Dayli

Откакто мъжът ми ползва SELSUN BLUE яма никакви проблеми с пърхута, а имаше много.
Това е медицински шампоан английски пробвай и едва ли ще помислиш за друг против пърхут. Струва 11,00лв. и има за различни типове коса.
Пиши дали си доволна после
Успех!


да,страхотен е,но трудно се намира вече.

# 22
  • Мнения: 8 917
Много ми е капризна кожата,включително и на главата.Ако ви кажа колко шампоани съм сменила...........Нито един не улучвам.Пробвала съм с тези на AVON,Пантен,Wash and go,Head and shoulders,Лореал,Гарние,Елсев.......и т.н.Появява ми се пърхут от всички,мих се с низорал,изчезна и после пак наново.В чудо се виждам вече.Пробвах да се мия с бебешки сапун-по-добре е но косата е без блясък,а ми е гъста и хубава.Ако някой знае нещо да казва,много ще съм благодарна.
Гледачката ми ми препоръча само и особено за пърхут шампоанана Красная линия newsm78  Не съм го пробвала, защото нямам, но тя е супер доволна Peace

# 23
  • Мнения: 870
До Dayli

Откакто мъжът ми ползва SELSUN BLUE яма никакви проблеми с пърхута, а имаше много.
Това е медицински шампоан английски пробвай и едва ли ще помислиш за друг против пърхут. Струва 11,00лв. и има за различни типове коса.
Пиши дали си доволна после
Успех!

Майка ми е много доволна от този шампоан, от всички други има пърхут.

Общи условия

Активация на акаунт