ÇUKUR - "Ямата" с Арас Булут Ийнемли - ТЕМА 3

  • 95 983
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 2 532
Днес отново новини с глобата за прословутата целувка от 1 еп.
Целувката на Ямач и Сена с 260 000 турски лири глоба,била прекалено откровена.



Много страх от любов в тази Турция!
А били подписала Истанбулската конвенция  newsm62

# 47
# 48
  • Мнения: 1 571
Днес отново новини с глобата за прословутата целувка от 1 еп.
Целувката на Ямач и Сена с 260 000 турски лири глоба,била прекалено откровена.



Много страх от любов в тази Турция!
А били подписала Истанбулската конвенция  newsm62


като са я подписали какво? изобщщо не мисля че ще се съобразяват с нея!

# 49
  • Мнения: 5 456
Ердоан изборите от референдума подмени, ...

# 50
# 51
  • Мнения: 13 292
Синан, мерси за трея! Hug

Естествено не дават нищо от това, което ме интересува. И втория ще е - вай, вай, вай Вартолу умря! Confused Чак в понеделник ще се разбере какъв е бил плана на Ямач. Какво поиска от Аличо, Желето и Меке. За Аличо поне разбрахме, че няма да е с личното му участие, а с друг от приятелите боклучари.
А така чакания от мен момент - Идрис разбира за Манго - може и да го оставят за другия понеделник. Rage

# 52
  • Мнения: 9 540
 Hug Hug Hug


Аз имам две теории:

1. Джелясун удря Вартолу точно преди да се качи колата. Някой бездомник, приятел на Аличо, заема мястото му с неговите сако и пистолет. Целта е просто да заблудят Идрис, а и всяка жертва е оправдана в името на това да спасиш брат си. А и надали Ямач е очаквал хората на Бейефенди да се намесят.  Thinking Ролята на Меке, предполагам, бе да посрещне Желето и Вартолу, когото да скрие и пази.

2. Убиват Вартолу. Колкото и да не искам да повярвам, знам на какво са способни турските сценаристи, достатъчно пъти съм казвала "няма начин този да умре". Оказва се, че винаги има!  ooooh! ooooh! Та, ако убият Салих, ето тогава ще започне истинската война. Но между Ямач и Идрис! Особено, след като дъртия разбере, че Вартолу е сина, който търси, а Ямач е знаел и премълчал!  Whistling Whistling


Но както казах, комшийските сценаристи са винаги пълни с изненади и всичко може да излезе по поне още трийсетина начина, кой от кой по невероятен!  Mr. Green Mr. Green

# 53
  • Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 3 827
Inter Medya пое международното разпространение на Чукур.

http://intermedya.tv/products/cukur-the-pit/cukur-the-pit-promo-intermedya.mp4





# 54
  • Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 3 827
Резюме на 17.Епизод

Погребението в дома на Вартолу ще наруши равновесието завинаги. Срещите лице в лице в Чукур ще бъдат още по-сурови. Гостът, който ще пристигне в Чукур, ще има въздействието на разразила се буря. Всички в това число Ямач, Сена и Идрис не са наясно какво ще ги сполети. В Чукур започва динамичен период, в който равновесието ще се разклати

































Последна редакция: пт, 16 фев 2018, 21:00 от Sinan Mustafov_397437

# 55
  • Мнения: 1 109
 smile3525 за новата тема.

# 56
  • Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 3 827
16.Епизод - БГ Субтитри

# 57
  • Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 3 827


Последна редакция: сб, 17 фев 2018, 19:23 от Sinan Mustafov_397437

# 58
# 59

Общи условия

Активация на акаунт