🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 10 (тема 4)

  • 157 143
  • 1 832
  •   1
Отговори
# 930
  • Мнения: 3 158
Еха,даже и Алфредо проговори български LaughingВерно се прави на по-залюхан,отколкото е:)

# 931
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 920
Значи британецът е извикал Бояна в Лондон, той тръгва по света и тя остава сама да оцелява?! newsm78 Намекна, че е имало и мизерни моменти...

# 932
  • Мнения: 14 972
Алфредо се завихри.
А недоразумението пак мрънка. Какво пък сега не му е наред на То ?

# 933
  • Мнения: 3 158
А защо ТО се държа мило с парцалесата,дето как ли не го псува и всичко си пробва,за да я уважи,а сега-претенции-сухо,безсолно,кисело и т.н и т.н.-мухльо-само за скандали става

# 934
  • Мнения: 3 813
Даа, неговите филии с масло и незряло авокадо са нещо ОСОБЕНО пред свинско гювеч, салата и десерт, които тя сама приготви..

Онова нещо мрънка повече и от жена.

Борислава заслужава да спечели, единствената адекватна вечер.

# 935
  • Мнения: 10 740
Кисел джендър, не ТО Joy

# 936
  • Мнения: 5 490
Свинско филе НИКОГА не се пече дълго, защото се изсушава.

# 937
  • София
  • Мнения: 15 490
Най-приятната вечер от цялата седмица.И Кулагин и Нора не седяха един до друг.Но Нора пак говореше с пълна уста, а Кулагин мрънкаше.

# 938
  • Мнения: 14 972
Какво имаше в коктейлните чаши след десерта ?

# 939
  • Мнения: 11 576
Какво имаше в коктейлните чаши след десерта ?

Бейлис?

# 940
  • Мнения: 453
Много приятна вечер, само да не коментираше онзи, дори не мога да му запомня името, голямо мрънкало, не заслужава да изказва мнение особено след неговата вечеря. Борислава се справи много добре!

# 941
  • Мнения: 5 925
И все пак, двамата тази вечер са кротки. Личи, че Колагена са го шамарили. Пък и миската тази вечер мляска доста по-културно.

# 942
  • Мнения: 14 972
Какво имаше в коктейлните чаши след десерта ?

Бейлис?
И на мен ми заприлича .

# 943
  • Мнения: 8 977
Всеки се излага според възможностите си. Толкова за Кулагин

# 944
  • Мнения: 9 865
Най-позитивното нещо - домакинята сготви, 'наче, хубаво-лошо, сготви и с желание, и със старание.
Малко ястията са ми като домакинята - хем симпатично, хем сивичко (с изкл. на карфиолената пица, много обичам такава, но не точно с лютеница и толкова много сирене), все пак всичко беше доста приятно като цялостно представяне и идея.
На Борислава и на Алфредо май ми харесаха най-много вечерите, след това на Люси "редената вечеря", след това... не мога да класирам кой е по-зле Нора или Колаген.

Е, не, не ѝ научиха името на тая актриса и тва си е.

Общи условия

Активация на акаунт