🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 10 (тема 4)

  • 157 141
  • 1 832
  •   1
Отговори
# 960
  • Мнения: 2 514
Петя Раева не ми е позната никак, известна ли е с нещо?

Не е ли депутатката с книга за отслабване?

Същата

# 961
  • Мнения: 2 788
Петя Раева е видна ВИП-простакеса. Пак ще наблягат на сеир.

Разгеле, свърши мъката от тази седмица. 

Точно!
Твърди, че била юрист, ама не съм с това впечатление аз Simple Smile

# 962
  • Мнения: 2 514
Петя Раева е видна ВИП-простакеса. Пак ще наблягат на сеир.

Разгеле, свърши мъката от тази седмица. 

Гери Дончева пък е с претенции за аристократичен произход, Гъмов с такива не може да меле брашно, дано Ана-Мария и Наско са балансьори. Между другото аз мислех, че Ана-Мария ще стана Мис Плеймейт.

# 963
  • Мнения: 338
А Ана-Мария коя е?

# 964
  • Мнения: 2 514

Аз лично я познавам от сериала София ден и нощ, както и от една реклама и ми е симпатична.

# 965
  • Мнения: 338
Благодаря, mardji1 Simple Smile

# 966
  • Мнения: X

Първа подгла̀сничка на мис Норка на конкурса Плеймейт, т.е. и тя е плеймейтка Bowtie


Това си е точно по темата - Петя Раева, Ана-Мария Чернева и Ицо 100 манекенки Joy Joy Joy

https://gospodari.com/%D0%B8%D0%BD%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B2%D1%8E … -video134159.html

# 967
  • Мнения: 9 865
Петя Раеваааааа, сириъзли, ужас. Иначе е бивша депутатка от ДПС, с книгИ за отслабване, ресторант (в, който посрещаше Есил Дюран, туй от темата научих) и някакво ма-ло-ум-но уеб-предаване. Добре ще се посмея с тази, както и с Мария Чернева 113-тата годеница на принца (Христо Сираков). Герито Дончева пак ги е поканила в Титаник, дано тоя път да сервира супа-топчета, че консомето не ѝ го оцениха.

# 968
  • Мнения: 29 021
Анна Мария е десет пъти по хубава от тазседмичната плеймейт.....тя също беше участничка, по добре тя да беше спечелила вместо това ...... Sick Sick

# 969
  • Мнения: 338
Бре, тази Ана-Мария мулти талантлива била- в реклами, сериали, плейметства, Сираков не подминала... То той изобщо има ли някоя, което е подминал, ама това е друга не-кулинарна тема Wink Благодаря, че ме просветлихте Simple Smile
Дано атмосферата идната седмица е по-приветлива, в началото на седмицата вечерите така ме напрегнаха, че мислех да не гледам докрай Grinning

# 970
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Гледах Петя Раева,гледах, и се сетих на кого ми прилича-Елза Парини.Само,че последната ми харесва много повече.Много по-остроумна и духовита е от Петята. Grinning

# 971
  • Мнения: 6 697
Анна-Мария е не по-малко проста от Норчето, но с една идея по-сдържана.Гледала съм няколко интервюта с нея-с огромно самочувствие, постоянно повтаря как ще прави кариера(разбирай да си показва циците), в сериала София-ден и нощ играеше меко казано като дърво....Абе, ще я смелим, щом след Норчето оцеляхме...Simple Smile

# 972
  • Мнения: 29 021
Анна-Мария е не по-малко проста от Норчето, но с една идея по-сдържана.Гледала съм няколко интервюта с нея-с огромно самочувствие, постоянно повтаря как ще прави кариера(разбирай да си показва циците), в сериала София-ден и нощ играеше меко казано като дърво....Абе, ще я смелим, щом след Норчето оцеляхме...Simple Smile
Да но на външен вид не е така грубовата и сплескана физиономия като сегашната....иначе мозък.....явно не им трябва!

https://nova.bg/news/view/2017/10/21/196238/%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D … D0%B0%D1%82%D0%B0

# 973
  • Мнения: 6 304
И аз помислих Петя за травестит.

# 974
  • Мнения: 338
И аз помислих Петя за травестит.
+1:laughing:LaughingLaughing

Общи условия

Активация на акаунт