Отговори
# 630
  • Мнения: 980
И аз имам такива момени на паника и черни мисли. Както си стоя и съм добре и изведнъж почвам само да мисля как не е наред,нещо е станало,нищо няма да видим при лекаря 😏 Добре че мъжа ми е по-здравомислещ и ме успокоява.
Аз ползвам силицилов спирт, защото взеха да се появяват 2-3 пъпки.
Момичета, как са ви кръстовете? Моя от 2 3 дни започна да ме боли,даже снощи много се въртях, защото не мога да си намеря поза,в която да не опъва 🙄

# 631
  • София
  • Мнения: 167
На някоя от вас появявало ли се е светло-кафеникаво течение? На обед ще отида до спешното отделение на Майчин дом да видя дали има проблем...

# 632
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 279
Имам бяло течение и то от време на време, но ме дразни. Днес ще отида до АГ-то да видим какво ще каже.

# 633
  • Мнения: 2 173
На някоя от вас появявало ли се е светло-кафеникаво течение? На обед ще отида до спешното отделение на Майчин дом да видя дали има проблем...

Аз снощи бях там с кръвоизлив. Светло червена кръв. Еднократно. Не можаха да установят от какво е. Докторът, който ме прегледа заподозря миома 4см. От което щях да падна от магарето... Толкова прегледи имам за последните месеци и никой не я видя. Сега лежа с една торба дуфастон и но шпа.

# 634
  • Мнения: 61
Здравейте момичета днес се събудих и при ставане от леглото ме сви стомаха и прокървих какво може да е това силно съм притеснена кръвта не нихо кафява нито алено червена

# 635
  • Варна
  • Мнения: 298
Кафеникаво течение, червеникаво, розово за всяко едно отивайте веднага на лекар!Аз поради тази причина лежа вече една седмица вкъщи. Може и нищо да не е, но за ваше успокоение! Simple Smile

# 636
  • Мнения: X
Аз пак да кажа, мен преди две седмици прокървих и три дни лежах в болница, заради полип. Образувал се е след забременяването. Отвреме-навреме имам кафеникаво зацапване от него. Пия един куп лекарства и основно лежа. Надявам се да падне сам.
От лекарствата ми се вие свят. Налага се да ям за да ги пия, а съм с ужасно гадене. От няколко дни и повръщам.

# 637
  • Мнения: 2 622
Моите зацапвания не успяха да установят от какво са. Цервикалният канал е затворен, няма отлепване на сака, уж всичко изглежда нормално. Обаче...греда.

# 638
  • Мнения: 541
Относно всякакъв вид кървене и аз съм за ходенето на лекар или да се види от рано защо се получава така или за чисто успокоение.

Какви кремове за лице ползвате ?Моя свършва и много се чудя какъв да взема . Мисля за по топлото време да взема на биодерма с фактор , но като ежедневен не съм сигурна . Важно е сутрин и вечер да се мие лицето с леки измивни продукти без парфюми и сапун, но е важна и хидратацията след това.

За тялото си взех Мустела за превенция на стрии и мисля леки масажи да правя само на краката срещу появата на още целулит или просто за добро кръвообращение .
Вие какви процедури си правите ?

# 639
  • Мнения: 61
Обадих се на АГ и ми изписа дуфастон утре съм на преглед и каза да не се притеснявам и това

# 640
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 279
Използвам основно авен и юриаж за лицето. Мажа си цялото тяло с Palmers, обаче много бързо се мажа и чакам да попие.

# 641
  • София
  • Мнения: 3 725
Здравейте, на мен днес ми се наложи да ида на работа да обучавам заместничката си и така се ядосах на нещо, че се притесних да не стане нещо. Явно докато не минат тези критични три месеца, няма да има мира.
В приложението на телефона ми изписа, че е време да си взема кремове против стрии. Мамите, които са раждали вече могат ли да споделят какви са използвали? Аз четох, че много хвалят Мустела и Bio Oil, една приятелка се е мазала и с обикновено кокосово масло от аптеката и също е доволна.
Maria Dimova на Palmers кокосово масло ли ползваш?

# 642
  • Варна
  • Мнения: 2 270
Момичета за теченията, нека лекар види за всеки случай.
За стриите аз имам доста от предната бременност, хем се мазах... Явно кожата ми не е еластична. До преди да родя имах точно една стрия, но като се видях след раждането, беше ужас. Те вече са бели, но още се виждат за съжаление. Дано при вас да не се появяват.

# 643
  • Варна
  • Мнения: 298
С предната бременност се мажех още от началото  с крем за целулит и стрии на Elancyl  и въпреки така прехвалената козметика се нацепих до кокълчетата на краката... Ген!! Попринцип дълго време съм тренирала танци, но кожата ми е много податлива явно.. този път още не съм мислила с какво, но то след тогава незнам колко още може да се появят, то няма място вече.. 😆🙁

# 644
  • Мнения: 2 622
Здравейте, на мен днес ми се наложи да ида на работа да обучавам заместничката си и така се ядосах на нещо, че се притесних да не стане нещо. Явно докато не минат тези критични три месеца, няма да има мира. 

На нас ни се наложи да се сбогуваме с колега, който си отиде внезапно. По закона за всемирната гадост, на мен се падна да работя с него в последните му месеци. Беше здрав, прав човек, спортен тип, оставаха му 2 месеца до пенсия. Какво да ти кажа...

Общи условия

Активация на акаунт