Добър зъболекар в Бургас

  • 425 865
  • 846
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 030
опитай при д-р Даковски ,аз като теб много се стрхувам затова ще ги правяя с пълна упойка ,той предлага тази услуга Simple Smile
Е, чак пък пълна упойка за зъби Sunglasses

# 16
  • Мнения: 70
опитай при д-р Даковски ,аз като теб много се стрхувам затова ще ги правяя с пълна упойка ,той предлага тази услуга Simple Smile

Кои,Мацалиева ли..... #2gunfire,не сам виждала по некадърна зъболекарка,ламтяшта за пари.Всашност добре ште е да си направите после и едни кравни изследвания,че не се знае с какво може да ви зарази като работи с едни и сашти ръкавици,а и много често без такива, двама пациенти едновременно,без дори да се измива,а да не говорим че трябва дори да ги сменя #Cussing outне забравяите че хипатитите,спина и много от гъбичните заболявания се предават точно така...а колко ште чакате.....е как като си записва часовете на всеки 15 мин......за нея е важно не качеството а количеството.Дано сте по здрави после. hahaha newsm78 Peace

# 17
  • Мнения: 81
много сам доволна от Милена Стоянова.разбрана и точна внимателна е много

# 18
       Д-р Станимира Великова не сам била при по-добра и по-старателна зъболекарка.

# 19
д-р Малина Пачева!
за повече информация ето линк :http://dr-pacheva.hit.bg/

# 20
ако искаш облужване на високо ниво д-р Митев

# 21
  • Мнения: 58
За мен най-добрият зъболекар е д-р Георги Стойнов, невероятно съвестен!!! Работи със здравната каса, кабинета му е в Зорница

# 22
ако искаш облужване на високо ниво д-р Митев


За нищо на света не ходете при "доктор" Митев. Прави операция на баща ми за изваждане на мъдрец. След операцията ни каза че не е могъл да извади корените на зъба, но така се процедирало нали. Е ние се учудихме малко, но нали не ние сме специалистите. След два месеца нещата не се оправиха и отидохме при друг вече наистина СПЕЦИАЛИСТ, който беше изумен от това че са му оставили корените. Последва втора операция, на която се оказа че не само корените не са извадени, но и почти целия зъб си стоеше. И това не е всичко на следващия ден при прегледа му изкараха и една забравена марля от първата операция, която ДВА МЕСЕЦА е стояла 2gunfire:
Е на вас оставям да избирате дали да ходите при него

# 23
Здравеите,наи-отвратителната зъболекарка е Русева на Калофер 8,не може да си представите за какво чудо става въпрос.Нахална,безпардонна,язвителна,груба ,подиграва пациента,обижда,с една дума КУЧКА.

# 24
  • Мнения: 19
Препоръчвам ви Д-р Валя Рандева. Страхотно внимателна и компетентна. Не взема скъпо и има модерен кабинет.
Кабинета и се намира зад Строителен Техникум - една нова сграда с много медицински кабинети.
Тел. 056 834534
Успех  Peace

# 25
  • Мнения: 19
А да и работи със здравната каса, ако някой смята че това ще го стопли  Laughing

# 26
  • Мнения: 14
Dr. Macalieva davam za neq xilqdi to4ki..
Tova enaj svqstnata jena i stomatolog.
Nesam vidqla dosega zabolekar da zvani na pacienta si po pet pati na den za da go pita kake..
Na majat mi mu se naloji operaciq na madrec i se vastanovi za otricatelno vreme.
Cqloto semejstvo sme pri neq i sme stra6no dovolni ot neq i ot brat i.

# 27
yzida,въобще не съм съгласна с мнението ти..мисля,че не си особенно компетентна по този въпрос!цялото семейство сме при мацалиеви и сме ужасно доволни! а и аз не знам в бургас да има такъв кабинет - със два стола и всичко останало!и самият факт,че няма свободни часове месеци наред говори достатъчно добре за професионализма и на двамата.  Simple Smile отивайте там..няма да съжалявате!!! а за такива като yzida препоръчвам стоматолози,коита задължително роботят със здравната каса и имат по един пациент на 2 дни,който задължително след това си умира от болки (от личен опит) и ако мога да вмъкна - има манипулаций,които не могат да бъдат извършвани С ръкавици!  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 850
            Момичета знаете ли в Бургас да има частна стоматологична клиника?
Благодаря предварително и хубави почивни дни  Grinning

# 29
Когато търсите, не забравяйте да гледате за хигиената, защото нещо не са се научили много-много. Карайте ги да ви вадят чисти инструменти. Казвам ви това, защото аз лепнах хипатит Б от един. (ами ако беше СПИН?)
По-добре търсете зъболекар със мед.сестра, тъй-като на нея и е основно задължение грижата за инструментите.

Общи условия

Активация на акаунт