Добър зъболекар в Бургас

  • 426 675
  • 846
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 0
И аз искам да споделя мнение тъй като обиколих доста стоматолози-за мен д-р Душепеева д-р Въжарова и д-р Чило са просто машини за пари ходила съм и при д-р Мацалиев- средно ниво.Изчетох цялата тема  и съм от хората които ходят на стоматолог когато ножът опре до кокъла защото от ранна детска възраст припадам при стоматолози.Мамите които ходят при тези стоматолози ходят за рутинни процедури а аз имах напреднала пародонтоза и д-р Душепеева реши да ми извади зъбите защото така печели а впоследствие се оказа че не могат да бъдат спасени но е можело процесът да се забави с 10 години с едно добро лечение.После продължих по приятелска препоръка при д-р Въжарова и тя ми доизкара останалите зъби-въпреки че е детски лекар реши че е много добра и при възрастните -направи ми луда металокерамика която приличаше на напръстник а на майка ми металокерамиката падна на първата седмица а за протезите не ми се говори-не можех да си събера горната и долната устна и приличах на Бъгс Бъни а тя ми вреше огледалото  и казваше че имам страшна усмивка.Съответно протезите на всяко отваряне на устата хвърчаха напред и при няколко скандала с майка ми че аз съм лиглата а докторката е кадърна леля ми надникна в устата ми и се оказа че д-р Въжарова ми е оставила долу корен и върху негое вземала мярка за протезата та тоя корен подпира протезата.Вие си направете изводи .Анавсякъде съм ходила на частно .Сега съм с протези въпреки че не съм стара

# 226
  • Мнения: 0
Доволна съм от д-р Живков в СОЗОПОЛ-мисля че така се казваше-малко далеч но щом съм опряла до там -значи си е заслужавало

# 227
  • Мнения: 0
д-р Станимир Живков -Созопол улЯни Попов №8-имам телефони но не зная дали са актуални.На мястото на металокерамиката с която приличах на вампир от д-р Въжарова ми изработи чудесно малко зъбче ивече 2 невероятни протези и никой не разбира че съм с протези-взема перфектно мерките и работи с чудесна зъботехничка,освен това е голям шегаджия и страх при него няма.Графикът му също е чудесен и при все че има много хора не се чака много-за разлика от Мацалиеви където със записан час чакаш още 2 часа и не се спазва часът.Писах всичко това за да помогна на хора с моите проблеми да избегнат лутането и ръсенето на пари и губене на време.Искам да отговоря и на един пост по-напред-не сме дребни душици че пишем тук а сме ходили по мъките и ръсили пари а вместо да ни лекуват адекватно-се обучават в/у нас-дребни душици са тия дето не лекуват а се чудят как да ни одерат и нищо човешко не е останало в тях

# 228
  • Мнения: 425
търся добър ортодонт. препоръчаха ми в кабинета на д-р Дончев.работи в с Славейков. който знае адреса и тел. да пише.да сподели мнение

Др донев 0898594899: 887325
кс Славейков бл76 вх5  ет1

Водихме щерката за профилактичен преглед само,но няма все още нито един кариес и затова нямам впечталия за работата му

# 229
  • Мнения: 6
Знаете  ли,дали в стоматологията има денонощно дежурство?

# 230
  • Мнения: 10
За д-р Живков от Созопол и аз съм чувала само добри отзиви, бил много добър специалист. На мен ми идва малко далеч, за това ходя при д-р Карауланов. Работи много добре. Моят проблем е парадонтит и имам голямо подобрение.

# 231
  • Мнения: 36
благодаря rossenna свързах се и имам записан час за ортодонт  който идва от София.ще споделя впечатление.

# 232
  • Мнения: 3 016
Доволна съм от д-р Живков в СОЗОПОЛ-мисля че така се казваше-малко далеч но щом съм опряла до там -значи си е заслужавало
И аз съм много довола от него .Направил ми е няколко зъба .Работи много бързо.

# 233
  • Мнения: 0
Мерси за инфото Simple Smile
Избах си д-р Бахов и отидох при него. GrinningПрави ми пулпит-вадене на нерви и пломба, а след това си направих и едно мостче.Останах много доволна Вече нищо не ме боли и се усмихвам широко,а преди не можех-хи хи хи.Доволна съм от цените,те са почти като навсякъде,две пломби ги минах по каса, а и пича ме накефи как ми обяснява всичко което прави и най-важното -не ме боля въобще.Много е внимателен.Смятам да заведа майка си  има зъби за вадене, а казват че имал лека ръка.Ще ви уведомя какво е станало

# 234
  • Мнения: 0
Между другото като си бъбрихме с д-р Бахов ,се оказа че в момента е преключил обучението си и вече е започнал да слага импланти.Обучавал се е в Италия и Франция.Ако някой се интересува

# 235
  • Мнения: 101
Препоръвам д-р Росица Андреева - кабинетът й е до Транспортна болница; тел. 0887 242 175
Изключително спокойна и внимателна е, работи и с деца.

# 236
  • Мнения: 0
А аз не ви препоръчвам д-р Радков. Така ми излекува един зъб, че стигнах до хирург. Лекарите, които са сбъркали професията си, нека просто се откажат.
Аз все още не съм попаднала на добър зъболекар в Бургас, професионалист, който да работи с ново оборудване и да е наясно с нововъведенията в стоматологията. Каквато и манипулация да ти се извършва, в 21 век не трябва да усещаш никаква болка!!!
Няколкото зъболекаря, които имах нещастието да посетя, правеха жалки опити за лечение, абсолютно неадекватни, свързани с нетърпима болка, а повечето намираха решението във ваденето на зъба, няма зъб - няма проблем. Да не говоря, че апаратурата, с която работят е остаряла и допотопна, като тях самите!
Ще ви бъда много благодарна, ако ми препоръчате стоматолог със съвременна техника и познания!!!

# 237
  • Мнения: 40
Моля ви Бургазлии споделете ми мнението си за д-р Сазанова и д-р Сазанов ???   bouquet
Имам проблем с предните два зъба и се налга изграждане или поставяне на метал керамика.  За такава процедура също ако е удобно да ме насочите към добър специалист ,защото все пак са предни зъби и ми омръзна да се срамувам от усмивката си.
Пообиколих няколко кабинета и засега най-добро впечатление ми направи д-рСазанова
Ето мойте впечатление на някого ако са полезни.
Д-р Чило ул.батак за мен е мн добър във вадене на зъб(имам един такъв)мн бързо и лесно.
Д-р Стела Стойчева ул.калофер 18 взима много пари иначе е мн любезна и приятна.
Една която дори името и незапомних ,но кабинета й се намира в лазур на ул.калофер 11 или 12 просто отвратително отношение и гледане на джоба!

Благодаря на всички отговорили !!!!!!!!!

# 238
  • Мнения: 1 030
Взех си ваучер за д-р Милена Стоянова, като опциите са 2 - почистване на зъбен камък или фотополимерна пломба. Нямам никаква информация за стоматолога, някак не ми се рискува да отида за пломба. Моля да споделите впечатления, ако сте ходили

# 239
  • Мнения: 5 539
Аз ходих преди 2-3 седмици за пломба, доволна съм. Жената се постара да ми направи хубава пломба, макар че на 1-2 пъти доста ме заболя.
Не е най-добрият зъболекар на който съм била, но става.

Общи условия

Активация на акаунт