Добър зъболекар в Бургас

  • 426 912
  • 846
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 94
За Вас е ясно, имате 5 поста и всичките са само за това! Иска ми се да прочета реално мнение от момичетата тук....  bouquet Моя близка ми препоръча др. Стоянка Илиева! Някой с мнение за нея???

Здравейте, моля да ми препоръчате добър специалист за смяна на корони на 2 предни зъба! Интересувам се от специалист с възможно най- добра техника, по възможност лазер и най-вече да е приятен, а не някой бурсук, защото ми е омръзнало да ми взимат парите и да ми се зверят насреща! Отделно от това се интересувам и от добър зъбоклекар, който работи по ЗК за полагащото ми се за годината лечение на зъб! Много благодаря!
  bouquet


За качествена стоматология,мила ти препоръчвам Естетикдент на д-р Цонев.Това е до III-Поликлиника

# 571
  • Мнения: 836
За Вас е ясно, имате 5 поста и всичките са само за това!

Това за мен ли се отнася?! Извинявам се, че и аз си задавам въпросите по интересуващата ме тема! Хайде да държим на приятелския тон  Peace

# 572
  • Бургас
  • Мнения: 4 082
За Вас е ясно, имате 5 поста и всичките са само за това! Иска ми се да прочета реално мнение от момичетата тук....  bouquet Моя близка ми препоръча др. Стоянка Илиева! Някой с мнение за нея??? 
ако е д-р Илиева на ул. Пробуда, от няколко години ходя при нея и съм супер доволна, последно правихме няколко керамични коронки - мъжът й е зъботехник и станаха прекрасни

# 573
  • Мнения: 94
За Вас е ясно, имате 5 поста и всичките са само за това!

Това за мен ли се отнася?! Извинявам се, че и аз си задавам въпросите по интересуващата ме тема! Хайде да държим на приятелския тон  Peace

Е откъде-накъде да е за Вас? Аз съм цитирала автора.
За тази др.Илиева се отнася, благодаря за отговора!Ако е удобно да ми споделите цена за коронка???
Благодаря!

# 574
  • Бургас
  • Мнения: 4 082
аз си правих керамична последно миналата година - 450 лева всичко, металокерамичните бяха по-евтини, но аз не исках да има метал

# 575
  • Мнения: 94
аз си правих керамична последно миналата година - 450 лева всичко, металокерамичните бяха по-евтини, но аз не исках да има метал
Благодаря отново!
Засега съм се спряла на нея и Карауланов!

# 576
  • Мнения: 2 216
.

Последна редакция: ср, 15 яну 2014, 11:42 от Gianna

# 577
  • Мнения: 102
да повдигна темата и аз с въпрос относно ориентировъчни цени в Бургасдент.
Също - добър ортодонт в Бургас? В Бургасдент не виждам в екипа или бъркам?

# 578
  • Мнения: 0
Здравейте,има ли доволни или недоволни от д–р Ивайло Радев?

# 579
  • Мнения: 6 729
Препоръчайте ми стоматолог за поставяне на импланти в Бургас, моля.

На мен също, моля Simple Smile

# 580
  • Мнения: 17
Момичета, имам питанка за два кабинета

- единият е на Д-р Станеви - зад Краставицата

- другият Денталелит на Калоян

имате ли някакви впечатления?

# 581
  • Мнения: 6 729
да повдигна темата и аз с въпрос относно ориентировъчни цени в Бургасдент.
Също - добър ортодонт в Бургас? В Бургасдент не виждам в екипа или бъркам?


Това е клиника на д-р Буджева.Вчера говорих с моя позната която си е правила при нея мост, взела й е 900лв. за мост от 3 зъба, т.е. по 300 лв на зъб.За друго не питах.

# 582
  • Мнения: 2 216
Препоръчайте ми стоматолог за поставяне на импланти в Бургас, моля.

На мен също, моля Simple Smile

Препоръчвам ви да не си правите импланти в Бургас.

# 583
  • Мнения: 6 729
Аз се и отказах вече.

# 584
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 564
хо-хо-хо 300лв. на зъб , наистина живеем в най-добрия град за АГ-та и зъбари .....
Не проумявам ,наистина не проумявам ,масово заплатите са 400-500лв. ,какви са тези цифри  ooooh!!!!

Общи условия

Активация на акаунт