Добър зъболекар в Бургас

  • 426 167
  • 846
  •   2
Отговори
# 615
  • Бургас
  • Мнения: 3 079
Мон... , от този кабинет аз лично не съм доволна.
След прегледа там посетихме д-р Калина Мирчева (работи в кабинета на д-р Карауланов, от която останахме много доволни- и като отношение и като работа!

# 616
  • Мнения: 22
Аз препоръчвам д-р Киро Калоянов. От 3г. аз и семейството ми ходим при него и сме изключително доволни. Работи много добре и безболезнено. Изключително внимателен с децата.

# 617
  • Мнения: 6 717
БургасДент са фабрика за пари, изтръсквааат те едно хубаво и някакси не почувствах грижа към пациента Tired Върни се по-назад там съм писала Rolling Eyes
Аз ходя при д-р Таня Димитрова, много съм доволна- внимателна, старае се да си свърши работата без да ми одере 10 кожи.Знам че работи и с деца  Peace

# 618
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Mного ви благодаря за отговорите   bouquet

# 619
  • Бургас
  • Мнения: 641
От Мирчева нямам преки впечатления, в смисъл само съм я виждала, но съпругът и - Карауланов ме излъга че имам 4 развалени зъба  Twisted Evil
Ходих при него септември и ми "оправи" 3 зъба. Ужасно груб е!!! След като приключи с тях и взе каквото може от здравна каса и допълнителни такси ми заяви че имам още 4 развалени - да отида след новата година за да ползвам каквото има по каса. Категорично му заявих че повече при него няма да стъпя. След месец (наистина ме травмира психически) отидох при Лозова за да си оправя и другите зъби. След преглед тя ми каза че не вижда проблеми. За всеки случай поисках и снимка - отново нищо не се видя.
Така че винаги търсете мнение на лекар, не на търгаш. Много са тези, които са по-скоро са фабрика за пари, отколкото лекари.

# 620
  • Мнения: 10
Ъпдейт- ходих при Карауланов. Доволна съм, но трябва лечение на зъба, защото има инфекция. Лошото е, че ми иска много пари,  а зъба ми е с временна вложка. Помагайте, просто не знам вече при кого да отида.. Cry

# 621
  • Мнения: 6 717
Каква инфекция има и колко много пари ти иска?

# 622
  • Мнения: 10
Каква инфекция има и колко много пари ти иска?

Гнойна инфекция на канала. Така разбрах аз. Било е пулпит, но след като ми махнаха зъбния камък, се отприщи една зверска болка. И днес ходих при него.
А иначе за парите мога да кажа, че са над 250 лв. Доста над.. Аз знам, че е добър специалист, то се вижда и по графика му, и по апаратурата, но и цените са ''приятни''.

Последна редакция: вт, 25 мар 2014, 03:22 от Mo-то

# 623
  • Мнения: 6 717
Оф, не са малко пари  Tired Ако можеш лекувай канала, защото после ако загубиш зъба е много трудно възстановяването.Моста или имплантите не са по-евтини.
За подобен проблем съм чувала добри отзиви за д-р Стефанов от Бургасдент, но там може и двойно да ти вземе, защото той пък дели с Буджева, чиято е клиниката.

# 624
  • Мнения: 10
Оф, не са малко пари  Tired Ако можеш лекувай канала, защото после ако загубиш зъба е много трудно възстановяването.Моста или имплантите не са по-евтини.
За подобен проблем съм чувала добри отзиви за д-р Стефанов от Бургасдент, но там може и двойно да ти вземе, защото той пък дели с Буджева, чиято е клиниката.

Ако ги имах парите, щях веднага да легна на стола и то с чиста съвест, че всичко ще е ок. А за Бургасдент знам, че са кожодери (поне така четох по- назад в темата).
Свалям му шапка на човека, че ме прие и то при запълнен график за две седмици напред..  И за 15 минути работа не усетих нищо, а при други съм умирала от болка при почистването, дори с упойка.

Последна редакция: вт, 25 мар 2014, 12:01 от Mo-то

# 625
  • Мнения: 0
Д-р Стефанов си има и собствен кабинет на ул.Македония.

# 626
  • Мнения: 6 717
Ха, ей това последното не го знаех   bouquet

# 627
  • Мнения: 10
Сега ме пратиха при Мария Томчева..  Отзиви от някой? Вече питам и разпитвам всички и навсякъде, че..

# 628
  • Мнения: 6 717
Не съм я чувала.

# 629
  • Бургас
  • Мнения: 172
Проблема при доктор Карауланов е ,че има много пациенти и часовете даже на започнат зъб се дават през две седмици.Това е прекалено дълго време.

Общи условия

Активация на акаунт