Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 21 тема

  • 143 915
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 025
Vespova,как си след пилинга?Кофтито е,че трябват няколко процедури.
Преди време една лекарка ми каза,че според нея ефект има само от дълбокия пилинг,другите били слаби и не се справяли.
И аз се чудя какъв е ефекта при този, като няма лющене  newsm78 Ако е само да се почисти най горния слой...мерси. Скъпо идва  Laughing

# 61
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
Може би подвежда наименованието "пилинг" и се създава очакване за зачервяване и белене. Аз четох за тази процедура, като стана въпрос тук - от любопитство. До колкото си спомням - върху зоните, които ще се обработват се  нанася карбонов продукт - гел или пудра. Това за пудрата го запомних, защото ми стана чудно - пудрата как се задържа или къде - в кои зони се прилага. То е измислено, но ми стана чудно. След това по карбона се обработва с лазер. От взаимодействието на тъмния карбон и лазерната енергия се  генерира топлина и клиентът следва да усеща затопляне - само на повърхността на кожата, не в дълбочина. Няма аблация. Така от топлината се цели активиранена фибробластите да произвеждат колаген, а от реакцията - порите се почиства много добре.

Процедурата таргетира - чувствителни кожи, на които по-агресивни процедури няма да им понесат, също намаляване на мастната секреция и свиване на порите. Хората, които нямат такива проблеми, вероятно ще регистрират обновяване на повърхностния слой на кожата.

Не зная с каква идея процедурата е била препоръчана на съфорумката - дали защото има проблеми с пори и мастната секреция или защото е по-лека и неинвазивна процедура. Може би е споделила, но не си спомням.



Днес ще правя и една друга процедура с машината за блефарото - plasma shower - на цялото лице е. Вчера ми я презентираха преди да вляза на LPG. Не е скъпа и имам подарък - ваучер за намаление, та - да я видим Simple Smile Има и кампания с подаръци от Lierac за ползващите инжекционни процедури и покрай мезото и аз в кюпа
Тамън записах час за третото ми prp и администраторката помисли, че искам plasma shower. Аз не знаех какво е. Ще разкажеш нали?  Grinning

Аааа, разбира се Simple Smile Прави се с другия накрайник на машината за неоперативна блефаропластика. Процедурата е много приятна, няма дискомфорт. Накрайникът се движи по лицето и сетивата друго не регистрират. Това, което ми обясниха, като ми предложиха процедурата беше, че има лек пилинг ефект и се отваря кожата - може да се добави вещество. Днес, като я правихме д-р Михайлов подчерта и стерилизиращия ефект - т.е. подходяща е за акнеична кожа. Това което четох допълнително, като се прибрах е, че работи с нискотемпертурна армосферна плазма - затова не пари, не боли. Йонизираните радикали работят по кожата в 4 посоки:

1. стерилизиране на кожата - антибактериален ефект, почистване и лек пилинг;
2. озаряване - потиска/разрушава меланиновия пигмент, депигментация;
3. регенерация - стимулира се производството на колаген и еластин;
4. временно се отваря кожата, за да поеме в-во - то може да е за хидратация, против пигментация, за стягане ...

Веществото не прониква толкова дълбоко, като при мезотерапия, но пак е ефективно за слоя, до който достига Simple Smile Това, което усетих след процедурата е на допир - полирана кожа Simple Smile

# 62
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
Chicci, попитах - за една процедура ми прилагат  2 шишенца Слим или Целуформ. Т.е. на всеки крак по 1 шишенце Слим или Целуформ и 1 ампула конжонктил.

Сега бричовете ми са, ката камъни - твърди, болезнени, парещи, огромни - направо тройни. След всяка процедура - усещането е, че ме втриса.

# 63
  • Мнения: 2 114
Chicci, попитах - за една процедура ми прилагат  2 шишенца Слим или Целуформ. Т.е. на всеки крак по 1 шишенце Слим или Целуформ и 1 ампула конжонктил.

Сега бричовете ми са, ката камъни - твърди, болезнени, парещи, огромни - направо тройни. След всяка процедура - усещането е, че ме втриса.

Благодаря ти. Значи хич не е безболезнено. Може би след belkyra-та ще се подложа и аз.

Олиото е на филорга, да. Още не съм го тествала.

# 64
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
Ами чак такъв зор не ми е, но док го е усетил доста болезнено, дори ми добави лидокаин. За мен е нещо търпимо и не е кой знае какво Simple Smile До няколко дни преминава Simple Smile

Кога ще правиш belkyra?

# 65
  • Мнения: 2 114
Ами чак такъв зор не ми е, но док го е усетил доста болезнено, дори ми добави лидокаин. За мен е нещо търпимо и не е кой знае какво Simple Smile До няколко дни преминава Simple Smile

Кога ще правиш belkyra?


Имам час за март месец. Ще ви ъпдейтвам за прогреса си. Дано ми се оформи добре челюстта. Blush

# 66
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
Аз питах д-р Михайлов за тази процедура - приятелка ме помоли. Потврди, че процедурата е много добра - подобна на това, което аз правя, но за съответната област.

Ти бориш мастни натрупвания там?

# 67
  • Мнения: 2 114
Аз питах д-р Михайлов за тази процедура - приятелка ме помоли. Потврди, че процедурата е много добра - подобна на това, което аз правя, но за съответната област.

Ти бориш мастни натрупвания там?

Да, лекувах хормонален проблем и ми останаха наследство от него.Искам добре оформен контур в тази област. До 5 процедури се правят. Забравих през колко дни.

# 68
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
О, не са малко, мислех, че се правят 1-2 процедури Е, то зависи от количеството тъкан за ликвидиране и как организмът реагира. Предполагам след всяка процедура ще се прави оценка как да се продължи Simple Smile През колко време се правят?

Сега след мезото на брича - не мога и масаж да си направя - толкова е отекло и болезнено. ММ вижда и синини, които аз ме виждам, но пред огледалото не е много светло, пък и в гръб да се гледаш ...  Но реших да не ползвам Хепароид Зентива, за да не попреча някак на процесите. Ше съм в чудене какво да обличам - дълги ризи, широки поли и т.н.

# 69
  • Мнения: 33
Здравейте момичета. Има теми за това но са с доста стара информация а са излезнали доста нови технологии, бих искала актуална информация. Искам да направя процедури с лазер, но видовете и клиниките се доста  и ви моля за помощ!
Моля да споделите къде сте правили такива процедури и какви са ефектите.

# 70
  • Мнения: 2 114
О, не са малко, мислех, че се правят 1-2 процедури Е, то зависи от количеството тъкан за ликвидиране и как организмът реагира. Предполагам след всяка процедура ще се прави оценка как да се продължи Simple Smile През колко време се правят?

Сега след мезото на брича - не мога и масаж да си направя - толкова е отекло и болезнено. ММ вижда и синини, които аз ме виждам, но пред огледалото не е много светло, пък и в гръб да се гледаш ...  Но реших да не ползвам Хепароид Зентива, за да не попреча някак на процесите. Ше съм в чудене какво да обличам - дълги ризи, широки поли и т.н.

Понеже моята кожа си е чуствителна, моята лекарка ми каза, че ще прецени индивидуално през какъв интервал от време да ми ги прави, като видим след първата процедура как ще реагира кожата ми. Но тя е така със всичко, което ми прави. Например, никога не ме е карала да правя разни серии от мезотерапии или PRP през две седмици или по-кратък период от време. Обикновено като ми боде лицето предпочита да има мининум 30 дни интервал до следващия път. Понеже аз съм много настоятелната като си записвам часове, все гледа да ме забави поне малко повече. Simple Smile
Ще дам инфо след първата процедура, да видим. И за мен е интересно колко и как ще се случат нещата.

Пожелавам ти бързо възстановяване и да се похвалиш с повече от задоволителни резултати!

# 71
  • Мнения: 759
Можеш ли да споделиш коя е твоята лекарка Simple Smile

# 72
  • Мнения: 2 114
Можеш ли да споделиш коя е твоята лекарка Simple Smile

Ако въпросът беше към мен ти писах на лични. Не че е тайна, де. Доста от момичетата знаят къде и при кого ходя. Просто така съм решила по някакви съображения. Simple Smile

# 73
  • Мнения: 1
Здравейте, не знам дали темата е за тука, но още не мога да разуча сайта иии така.... Та имам един въпрос.. Скоро искам да си слагам силиконов бюст (на 20г съм) и много бих искала да изкажете мнения и при кой хирург да се насоча да отида... Тоест кой е най-добър.. както и цени ако може да споделите.. И ако може малко повече информация да напишете .. Примерно през колко години Г/д се подменят, пречат ли за кърменето и т.н .. Мерси предварително!!!!

# 74
  • Мнения: 2 730
Реших се за филър най-накрая спрях се на Redensity eyes, но при Валянова има свободни часове чак средата на март. На друго място ми предлагат Restylane. Но аз като търсачката инфо за този филтър не намирам продукт който да е специално за зоната под очите, както е Redensity eyes. Някой има ли опит с тези филъри, не знам как да процедирам

Общи условия

Активация на акаунт