Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 21 тема

  • 144 066
  • 739
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 13 008
Аз забравих вече:) Месец мина:) Имах една раничка от отворен шеф, която ме беше поразтревожила, но вече се затвори, хвана струпче, което се бели. Дано не остане допълнителен белег. На мен на дневен ред ми е борбата с белезите. Другото е повече от добре.
И тях ще оправя, но си иска време и постоянство.

Забравих да се похваля, че правя комбиниран курс Вела шейп и Венус Легаси, за заглаждане и против целулит. Дано има ефект, че сега като не мога да спортувам активно, не е много окей положението:) Някой правил ли е такава комбинация и има ли отзиви?
ВШ е 30 Мин само бедра, а ВЛ 60 Мин пак на бедра. Дали стига? Нещо Вела швйпа малко ми се вижда?

# 661
  • Мнения: 3
Някой има ли отзиви за д-р Балабанов в Благоевград?
Ходих при него за поставяне на ХК в устните преди 2 години, останах доста доволна! И преди няколко месеца забелязах, че все по-добре започнаха да му се получават работите! 😊

# 662
  • Мнения: 3 191
Reya -благодаря ти. Аз вече му се доверих, слагах ботокс, филър в гневната и назолабиалните.  Ще мина скоро на корекция де, че в гневната резултата не е задоволителен и комемтирахме, че може да се наложи корекция. Иначе съм доволна, говорихме, нещата са така както ги исках.

# 663
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
Момичета, след уголемяване на бюста кога най-рано бихме могли да се върнем на работа, условно, ако всичко е наред, разбира се, а то ще е Simple Smile ? Предполагам, че колкото е по-малък бюстът, толкова възстановяването ще е по-бавно? Може би така травмата за тъканите е по-голяма? Изчетох доста теми назад и от това разбрах, че всеки има нещо като праг, който не бива да бъде преминаван. Ще се радвам отново да обсъдим темата, тъй като доста ме вълнува в момента, повече от всякога. 🌷

Ако трябва да се обобщи някак - аз бих казала 3 седмици поне - до месец. След 3 седмици се свалят шевовете, след месец е допустим спорт, но всичко е индивидуално. Ако имаш възможност да почиваш 3 седмици - дай си ги. Не се оперираш всеки месец, подходи с внимание Simple Smile



Жаки, преди, когато правех Вела шейп - терапевтът казваше, че процедурата е до 20 минути, за да може освободеното да се преработи от черния дроб. И следващата да е поне през ден.  Това е било през 2011г. Да не забравяме, че има и вакуум и при повече от него рискуваш преразтягане на кожата. Според мен слушай терапевта Simple Smile Аз имах синини в началото.

Аз правих едни мезотерапии и след последната спрях процедурите - за да видя дали ефектът ще се задържи без тях ... и засега няма нужда. Наесен мисля да направя още една мезотерапия и предполагам, че това ще е възможният максимум при мен.

# 664
  • Мнения: 13 008
Алена, това за топенето на брича имаше ли ефект? Аз вече откачам с моите! Колкото и да сваля си стоят и ми вадят очите. Но не знам да си губя ли времето и парите с апарати и боцкане или на есен да реша кардинално въпроса с лазерна липосукция на брич. Ако е второто при кого и колко струва, идеи?

# 665
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
И аз се бях засилила към лазерна липосукция и го обсъждах с док. Неговата препоръка за моя случай бе - да пробвам първо с мезотерапия и беше прав.

Лазерната липосукция я гледах в Скин системс - цената беше около 3000 лв. Вкарва се фина канюла, в нея има оптично лазерно влакно, движи се и се унищожават мастните клетки. След това няма аспирация - излишното минава през метаболизма и се изчиства. Като дискомфорт дават лек оток, синини ... Препоръчва се за малки зони,  разбирай - глезени, колене, ръце, но можеше и брич и дупе - разбира се - малки Simple Smile . Аз на това се бях засилила и док ме насочи към мезотерапията. При нея с игла се вкарват липолитици на зоните, които посочиш. Вътре започва да ври и кипи, пари, боли, надува се, доста се надува - за около 3 дни. След това постепенно затихва за около месец. Има синини, болка, като от натъртено. Първите дни ходех с по-дълги ризи. Добрият резултат се вижда след месец. Аз на брича правих една процедура (около 600 лв) и ще направя още една есента. Цената зависи от инжектираното количество. Ако зоната е голяма - ще отиде повече продукт. Но той не иска да товари много зони едновременно да няма шок за организма. На мен ми се струва, че и двата метода правят едно и също, но с различни способи.

Относно ефекта - за няколко месеца вече - без да правя процедури - ефектът се запазва.

# 666
  • Стара Загора
  • Мнения: 828
Момичета, след колко време се вижда резултат от мезотерапия на околоочния контур с дерморолер. Правих досега три процедури през две седмици, но резултат никакъв не виждам. Имам бръчици под очите и леки торбички като се усмихна. Незнам дали си струва да продължавам или да се насоча към друга процедура.

# 667
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
Какъв продукт се прилага? В студиото каква информация ти предоставиха относно това кога във времето следва да се забелязва ефект? След процедурата мястото зачервява ли се?

Торбичките не ми се вярва да се повлияят особено, а бръчиците - докато има мимика - ще ги има и тях. Може с продукт (серум) мястото да се понапомпа, така, че бръчиците да се поизпълнят, но вероятно прилагания продукт  не върши тази работа. Ако целиш пълно изглаждане - само ботокс ми се струва, че би те удовлетворил, защото блокира миниката и зоната се релаксира. Ако целиш и грижа за зоната, можеш да правиш подобни терапии. Аз съм правила intraceuticals с  Atoxelene серума, който е с ХК и е по-гъст - за околоочния контур и на клепачите също, около устните - там, където има нужда от напомпване. Вкарва се с кислород под ниско налягане. Но се правят няколко процедури. Съвместимо е с ботокс. Аз в момента имам ботокс в тази зона и мястото изглежда, акто "Морето на спокойствието" Simple Smile Ще видим до кога Simple Smile

# 668
  • Стара Загора
  • Мнения: 828
Продукта е на Филорга - серум с ХК. Ами козметичката каза, че още след първата, втората процедура ще има видим ефект, но няма. Наясно съм, че не могат да изчезнат напълно, но поне леко да се позагладят ... Остават още две процедури, понеже трябвало да са пет на брой. Ще реша дали да направя и останалите две или да отида направо при дерматолог с който да говоря за някакъв друг метод или направо за ботокс. И да, след процедурата мястото се зачервява, но отшумява на другия ден.

# 669
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
Струва ми се добре сега да се консултираш с дерматолог, за да прецениш дали да продължиш с дермаролера или да предприемеш нещо друго Simple Smile

# 670
  • Стара Загора
  • Мнения: 828
Да, така ще направя. Благодаря a.l.e.n.a Simple Smile

# 671
  • Мнения: 364
Чувала съм познати, че Хидрафешъл е хубава процедура. Но е скъпичка, особено ако трябва да направиш няколко, за да имат ефект..Бях срещала информация  в нета за Хидра Пийл.. дали става дума за същия метод, защото цената е по-поносима?

Имаш ли представа какви са цените и може ли някъде да разгледам за да си запиша евентуално час предварително, че съм с две бебета? Simple Smile

# 672
  • Мнения: 2 841
Момичета, след уголемяване на бюста кога най-рано бихме могли да се върнем на работа, условно, ако всичко е наред, разбира се, а то ще е Simple Smile ? Предполагам, че колкото е по-малък бюстът, толкова възстановяването ще е по-бавно? Може би така травмата за тъканите е по-голяма? Изчетох доста теми назад и от това разбрах, че всеки има нещо като праг, който не бива да бъде преминаван. Ще се радвам отново да обсъдим темата, тъй като доста ме вълнува в момента, повече от всякога. 🌷
Аз се върнах на 6-ят ден,малко тегаво ми беше в началото ,защото ме понаболяваше гърба на 4-5 час,ама на 10 ден всичко отшумя

# 673
  • Мнения: 100
Аз сложих 2 ампули от 0,55 мл. според етикета, които обаче реално са по 0,6 мл.  Платих 600 лв. За Juvederm Volift става въпрос. Попитах защо не Voluma, но каза, че с Voluma в устните ставало грозно. Не се възпротивих Stuck Out Tongue Closed Eyes след като съм решила да се доверя Simple Smile Хиалуронидазата я прескочихме - топчето, което не му харесваше го разби с игла (не боли). При поставянето на филъра се е пукнало и едното от топчетата на долната устна, а другото което също ми е от динамичния фоилър - масажирам и почти го няма. Като ходя следващ път - ще преговарям да го набоде и да се разнесе, като масажирам Simple Smile След динамичния Теосиал имах 2 топчета на долна устна от към лигавицата и едно на горна, което не съм забелязала, но на док му пречеше и настояваше, ако работи - да се оправи.

И аз слагам Волифт в устните вече втора година, в началото много бързо ми изчезваше, но сега се понатрупа Simple Smile) Много ми харесва, че е мек и стои естествено. Вече не слагам цяла ампула от 1мл, а по-малко, но не знаех, че има и от 0.55мл Simple Smile)))

# 674
  • Мнения: X
Помощ момичета! Вчера си сложих 1мл. Teosyal Kiss в устните и ефекта е ужасен. Вчера и днес съм с огромен оток на горна устна, въобще не стои добре, целите пропорции на лицето ми се промениха.. изпадам в паника.. Моля хора, които са си слагали да ми помогнат как да я резорбирам по-бързо или това, което виждам е отока от процедурата, а не крайния ефект??? Не знам какво да правя, за пръв път си слагам и много ме е страх да не изглеждам така 4-5 месеца... моля ви помагайте

Общи условия

Активация на акаунт