Кой ви помага повече?

  • 6 374
  • 106
  •   1
Отговори
Абстрахирайте се от всички моменти, в който не са гледали децата, както сте им казали, или са ви давали нежелани съвети, или са ви ядосвали с гримаси и подмятания. На кого разчитате повече при нужда?
Я да видим сега толкова ли са лоши свекървите..

# 1
  • Мнения: 1 210
Помагат по различен начин.
Едната понеже е безработна помага, когато дребния е болен.
Другата помага финансово.

Общо взето е по равно, защото си го гледаме сами, а преди това бавачка.

# 2
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Майка ми, но просто защото тя гледа през деня  Нели

# 3
  • Петрич
  • Мнения: 321
Разчитам най-вече на майка ми,защото свекарите не живеят в нашия град.

# 4
  • София
  • Мнения: 750
Най-много ми помага дъщеря ми - другите нещо ги няма.

# 5
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Гласувах с "по равно".
Майка я гледа всяка събота и неделя.А свекървата ни помага много финансово.От толкова работа,няма време да я гледа,но ако я помоля,никога не ми отказва.Гледа да си организира така нещата,че да ми помогне.Но аз и друг път съм писала,че със свеки нямам никакъв проблем Peace.

# 6
  • Мнения: 998
За съжаление майка ми не живее е БГ и за това няма как да ми помага, но пък свекърва ми е златна и мога да рзчитам по всяко време на нея!

# 7
  • Мнения: 7 474
Само майка ми!

# 8
  • Мнения: 2 910
Бабата на мъжа ми Hug Много е пъргава и печена и мога да разчитам за всичко на нея, гледа ми детето много добре и по- доволна не бих могла да бъда Hug

# 9
  • Варна
  • Мнения: 37
Майчето ми да ми е живо и здраво,макар че живее на 500 км от нас винаги намира начин да е до мен в нужда.А свекървата е на 10мин път от внучката си,но и напомняме по веднъж годишно(покана за рождения и ден),че  съществува. #Cussing out

# 10
  • Мнения: 5 228
Свекърва ми никога не е виждала дъщеря ми.

# 11
  • Мнения: 1 037
на мен свекърва ми ми помага повече,по простата причина,че майка ми не живее в Търново.Но гласувах с опция-СВЕКЪРВА МИ!

# 12
  • Мнения: 8 917
Абстрахирайте се от всички моменти, в който не са гледали децата, както сте им казали, или са ви давали нежелани съвети, или са ви ядосвали с гримаси и подмятания. На кого разчитате повече при нужда?
Я да видим сега толкова ли са лоши свекървите..
Аз винаги съм си хвалела моята свекърва Peace Помагаше ми страшно много - сега в момента не може, понеже си счупи крака лошо, но което си беше така - спор няма.

# 13
  • Мнения: 1 520
Единствено майка ми ми помага.
Свекървата е в чужбина, нищо че викаше че ще се върне да гледа внучето.

Така ми е по-добре. Не се оплаквам.  Peace

# 14
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Ако трябва да гледа някой детето, а ние с мъжа ми трябва да излезем викам свеки, но финансово изцяло помагат само моите родители  Grinning

# 15
  • Мнения: 1 202
По равно. PeaceВсяка събота и неделя е на гости в бабите като ги редува.
Но понякога малко повече свекървата защото когато е първа смяна на училище и аз съм на работа синковеца отива в тях.

# 16
  • Мнения: 3 360
И двете НЕ ми помагат.....Но не се оплаквам Laughing

# 17
  • София
  • Мнения: 3 679
Ами всъщност почти никой не ни помага - и майка ми и свекърва ми живеят в други градове. Гласувах със свекърва ми, понеже тя досега колкото пъти съм я помолила е гледала детето без да роптае или мрънка, за разлика от майка ми...

# 18
  • Мнения: 5 643
И двете поравно. Свеки го гледа при нужда, взема го от градината и т.н. Последно го гледа уикенда, за да пътуваме.
Майка ми е далече, но зимата го гледа по 3-4 месеца и лятото през лятната ваканция, защото свеки работи.

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Майка ми, респ. нашите.
Другите все едно не съществуват за внуците си, както и за мен   Crossing Arms

# 20
  • Мнения: 148
Гласувах за свекърва ми, тя е със златно сърце. Да ми е жива и здрава, винаги помага и никога дума напряко не ми е казала.

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 330
съпругът ми ми помага-след работа и в почивните дни,но нямаше такава опция.
свекито дори не дойде на изписването на детето,а сега камо ли да идва да помага.
майка ми е болна за съжаление,въпреки че се опитва да помага ,но не може.... Tired

# 22
  • Мнения: 5 476
Майка ми!  Peace

# 23
  • Мнения: 6 155
Единствено майка ми.  Heart Eyes Свекърва ми никога с нищо не ми е помогнала Twisted Evil

# 24
  • Мнения: 3 405
Я да видим сега толкова ли са лоши свекървите..

Моята свеки не е лоша, даже е страхотна Simple Smile
Но и тя и майка ми са далеч от нас и гласувах с последната опция.
И двете са еднакво загрижени за нас, няма разлика Simple Smile

# 25
  • ново
  • Мнения: 6 024
Майка ми Hug, мога да разчитам на нея и брат ми за абсолютно всичко Heart Eyes

# 26
  • на село
  • Мнения: 3 965
Свекърва ми Simple Smile имам и по -голямо доверие от колкото на майка ми.
Другият човек  на когото можех да разчитам беше татко, но него вече го няма  Cry...

# 27
  • Мнения: 2 000
Майка ми. Но и свекито помага когато може Simple Smile

# 28
  • Мнения: 5 370
ооооо, свеки е просто злато-нямам думи.
Моята майка също ми е помагала, ама тя е на 250 км. оттук.
Нейната приказка е такава-дай да ти почистя, обърша, измия, наготвя-ама от детето ме е страх. И е нормално, защото рядко се воиждаме.

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Е на мен само свеки ми помага  с гледането на синът ми в събота и неделя няма как да и ги пращам и двамата защото са малки ,а майка иска да си живее живота и не и се занимава с деца

# 30
Майками ми помага колкото може сега,свекито не презнава второто ми дете(не е на нейното име) #Cussing out, но за първото се редуваха двете.

# 31
  • out of space
  • Мнения: 8 574
На майка ми разчитам почти ежедневно, но пък свекървата поемаше Гергана през цялото лято, надявам се да вземе и малкия поне за месец.

Отговорих поравно, въпреки че май не е съвсем така, но едно е всеки ден по няколко часа, друго е 3 месеца денонощно.

# 32
  • Мнения: 4 668
С чиста съвест и с ръка на сърцето казвам , че никоя не ми помага изобщо . Не сме в лоши отношения , но явно не им се занимава . Идват да видят малкия за половин - един час , много рядко , ако ни се наложи нещо спешно го гледат за повече , в смисъл 3 - 4 часа .
Имало е случаи да ми се реве и няма на кой да го оставя за 15 мин.  Banghead Като кажа обаче , че от есента ще търсим бавачка и двете скачат " ама как така ще го гледат чужди хора ?"
Малко ми е мъчно като слушам разни приятелки да казват : " Мама дойде днес и ми изглади , или сготви или т.н. " или " Свекървата го гледа , ходихме до Гърция за два дни ... "  smile3518 , а аз си спомням как въпреки , че карах много тежка бременност не ми помогнаха и за момент за почистването , за подреждането на нещата на бебо , а всичко аз с големият корем ...

# 33
  • Мнения: 765
 Последна опция , ама аз така предпочитам.

# 34
  • Мнения: 14 654
по равно

# 35
  • Мнения: 3 760
Гласувах с "майка ми", но това е свръх некоректно като се има предвид, че свекърва ми отдавна е починала. Свекър ми също...

# 36
  • Мнения: 2 220
Никоя, защото и двете са на около 300 км. от тук. Като ходим на гости гледат детето, но аз така съм свикнала всичко да си правя сама (с мъжа ми), че просто нямам нужда...

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Свекърва ми.Майка ми живее извън София, а пък и честно казано по-не се справя.

# 38
  • Мнения: 1 883
Свекърва ми -  bouquet много е свястна женицата и винаги се отзовава на мойте прищевки  bouquet

# 39
  • Мнения: 5 622

 Като изключим факта, че милата ми майчица е много далеч от мен (цял океан ни дели  Cry ), тя и само тя винаги ми е била на разположение. Само на нея мога да разчитам за каквото и да било. Свекърва ми не ми помага изобщо. Взима детето един път седмично вечерта и си го взимаме на другия ден на обяд. Това за мен не е помощ. А и тя не го прави за да ми помогне, а за да се порадва на детето.....


Така, че майка ми ми е най-най-близкия човек и винаги мога да разчитам на нея  Hug  Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 1 410
Само майка ми ни помага, но тя е със свободна професия, работи вкъщи и има възможността да я взема винаги, когато има нужда (а и без нужда Wink). Почти всяка седмица я взема за събота и неделя, а сега ще започне и по два дни в седмицата, за да имам време да уча.

Свекърва ми не ми помага по никакъв начин. Тя си има своя живот и си го живее. Тя е на метода - който има деца, да си ги гледа (въпреки, че нейните не тя е гледала, но това е друга тема). Модерна жена, какво да се прави, не всички може да са такива. Laughing

# 41
  • Мнения: 46 573
Майка ми.

# 42
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Майка ми. Тази година обаче не е в БГ и много ми липсва. Свеки само големия взима от време на време(веднъж месечно за 2-3дни).Малката си я гледам сама, дори таткото е по-рядко в къщи.

# 43
  • Мнения: 4 390
Последна опция.

Домакинската работа предпочитам да си я върша аз, не обичам друг да ми се пречка.
Детето пък не позволява да бъде обгрижвано от друг, в резултат на което за 3 години няма и 3 пъти да съм я оставяла за по няколко часа при майка ми. Tired

Свекърва ми живее в чужбина. Идва си веднъж годишно в едномесечен отпуск.


# 44
  • Мнения: 7 430
Никой - за сега, но като се приберем в Бг ще живеем с нашите  Peace

# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Майка ми - но това е предвид разстояниета. Тя идва вкъщи всеки ден и страшно много ми помага. Свекървата е на село - просто не може да ми помага толкова. Но за сметка на това доста повече е гледала каката. Миналата година почти цялото лято детето беше при нея.  Като се замисля всяка ми помага по свой собствен начин ...  bouquet

# 46
  • Мнения: 1 107
На свекърва ми - по простата причина, че мама си е в Пловдив.

# 47
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Помага ми майка ми Laughing особено когато Коко беше по-малък  а свекървата взема баткото на няколко седмици  по веднъж за едно преспиване у тях.Иначе според свеки живея далече за да ми помага. Mr. Green / в един град сме де/

# 48
  • Мнения: 23 153
Майка ми,да е жива и здрава.Бившата свеки живее далече/на другия край на Бг/пък и на нея и нямам доверие.Тя себе си не може да опази/постоянно се наранява,гори,порязва от невнимание/,пък камо ли детето.Племеничката като беше малка замалко да падне с проходилката по стълбите,защото свеки оставила вратата отворена.Много е разсеяна,пък и не сме в добри взаимоотношения.Настоящата свекърва е готина и винаги гледа да помогне.Пепоагам,че ако имаме дете с вторият ми мъж,ще помага.

# 49
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Майка ми, защото търся основно нейната помощ- мога да и се доверя 100 %. Към помощта не свекърва ми гледам много резервирано.

# 50
  • Мнения: 5 299
Майка ми ми помагаШе много, но свекърва ми живее в друг град, и просто е невъзможно да ми помага. Иначе би го правила с удоволствие.

# 51
  • Мнения: 356
            Майка ми ми помага изцяло, но тя живее на горния етаж и детето си отваря входната врата и се качва, когато си поиска при нея. В един град живеем със свекърва ми, но тя работи на две места и мога да й оставям детето само през почивните дни. Досега не ми е отказала помощ, дано да мога да разчитам на нея през лятото, когато се образуват сборни групи в яслите...

# 52
  • Мнения: 2 922
Най-много ми помага свекърът ми  Rolling Eyes, тъй като взема детето от ясла всеки ден и го гледа, докато отидем да го вземем.
Иначе майка ми, а и нея първо моля, ако имам нужда. Свекърва ми също никога не би ми отказала помощ.

# 53
  • София
  • Мнения: 3 421
  Моят отговор го няма - мама и татко. И двамата са чудесни родители, изключително всеотдайни. Обожават децата ни. Няма да започвам да ги хваля, защото трябва да пиша мноооого дълго.
  
  
  

# 54
  • Варна
  • Мнения: 176
Най-много ми помага таткото  Heart Eyes
Бабите и двете се натискат да помагат, но повече ме дразнят - имаме си музикални различия и с двете страни Twisted Evil  Twisted Evil

# 55
  • Мнения: 4 473
Майка ми е на 47г, живее на 500км от нас и работи. Свекърва ми е на 67г, живее на 100км от нас и е пенсионер (разполага с времето си). Май е излишно да казвам как съм гласувала. Tired

# 56
  • Мнения: 5 103
Майка ми.

# 57
  • София
  • Мнения: 7 100
Мога да разчитам на майка ми винаги, винаги и за всичко, тя е златна. Когато малкият беше на 2.5 месеца трябваше да се върна на работа и тя пое детето.

# 58
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
По равно Peace.

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 709
Абстрахирайки се от всичко мога да кажа, че най-много ми помага съпружеското тяло. Майка му е починала още докато той е бил дете. А моята майка през първите 3 години на сина ми ми е помагала известен брой пъти, но от тогава не сме се виждали, освен в съда.  Cry Така, че аз отбелязах последната опция.

# 60
  • Мнения: 515
Гласувах с последната опция.

Не, че не ми е помагала майка ми... Оставяли сме я с приспиване у тях средно-месечно 1-2 пъти,(а някои месеци и сме пропускали) и бързаме на другия ден да си я видим щерката.

Майка ми когато не е на работа - помага на сестра ми.

На свекърва ми (тя е вПловдив - пък и гледа племенницата) я оставихме един път - за следобедният сън.

Не е лесно. От зимата ли, от какво ли - напоследък сдавам багажа. Tired


# 61
  • Мнения: 134
Никой не ни помага, сами си я гледаме.

# 62
  • София
  • Мнения: 625
И двете ми помагат.Кой както може!Безотказни са винаги и много им благодаря Hug  bouquet

# 63
  • Мнения: 8 505
Живеем далеко от тях.Последна опция.

# 64
  • Мнения: 3 932
И двете ми помагата#ха много, когато си бяхме в БГ.

# 65
  • Мнения: 798
Ами аз и преди съм споделяла 4е свекърва ми е пекана и мога да раз4итам на нея за всичко. Сега в момента тя / и свекър ми/ пове4е , да не кажа най-ве4е ми гледат детето когато се наложи, или искаме да излезем. Майка ми е много заета и по4ти не може да го гледа. Те пък ни помагат финансово. Затова съм гласувала по равно Grinning

# 66
  • София
  • Мнения: 1 062
Гласувах майка ми, въпреки че и свеки помага винаги при нужда. Майка ми пое Калоян от първия ден в къщи с мен, а от втория месец изцяло тя, защото се наложи да се върна на работа.И от свекървата не мога да се оплача - при нужда дори остава да спи у нас за да гледа малкия.въобще аз и бебето сме късметлии с две отзивчиви баби Laughing

# 67
  • Варна
  • Мнения: 2 171
И двете ми помагат.Кой както може!Безотказни са винаги и много им благодаря Hug  bouquet

Същото! Майка и татко обаче помагат много повече, защото свекърва ми е с прекаран тежък инфаркт и се притеснявам да оставям за по-дълго/уикенд или преспиване дори/ Мишо, защото свекърът ми не помага особено, а детенце е тежичко. Отделен е въпросът, че възпитателните методи на родителите ми са ми по-близки и предпочитани...

# 68
  • Мнения: 364
майка ми- без нея няма как!

# 69
  • Мнения: 966
майка ми живее в София,а свекърва ми е инвалид.Така че аз си знам че мога да разчитам само на съпруга си.

# 70
  • Мнения: 11 556
Гласувах по равно въпреки,че сама си гледам децата.Но ако ми се наложи мога да разчитам еднакво и на двете. Peace

# 71
  • София
  • Мнения: 15 254
Свекърва ми. Когато се налага да излизам разчитам изцяло на нея да гледа Иво.
Майка ми не живее в София. Да кажем, че това е причината.

# 72
  • София
  • Мнения: 726
Свекърва ми (майка ми има голямо желание, но е на 300 км от нас). Свеки гледа детето, глади (е, и съвети дава, ама то няма пълно щастие).

# 73
  • Мнения: 656
Майка ми!

# 74
  • Мнения: 1 059
Определено майка ми. За толкова време свекървами го е гледала максимум 1 час общо и финансово негога да кажа че ни помага.

# 75
  • някъде
  • Мнения: 4 956
Засега свекървата ми помага повече, защото живеем заедно, но като се роди бебчето ще идва и майка ми да помага! Peace

# 76
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Въпреки, че майка ми е тук само за 1 месец в годината ми помага много повече от свеки, която си е тук постоянно Twisted Evil

# 77
  • Мнения: 2 255
На никого не разчитам  Rolling Eyes и двете "ремаркета" са си мои непрестанно  Joy

# 78
  • София
  • Мнения: 1 352
На мен ми помага повече свекърва ми - взима децата за уикендите, идва вечер у нас да ги гледа когато трябва да излизаме през седмицата, кани ни редовно на вечеря у тях. Докато децата бяха по малки ми помагаше и в домакинството - идваше да изглади, да простре, да избърше прах или просто да постои с дребосъците докато аз изляза да свърша нещо на вън. Майка ми... Думи нямам, само по телефона - "добре ли сте", "здрави ли сте"...

# 79
  • Мнения: 1 425
Само и единствено майка ми помага. Свекърва ми живее в друг град и не се сеща за нас, без значение, че от Добрич до Варна се стига за 35 мин. Дори не идва да вижда Вики, нищо че носи буквичката й.
Аз нямам доверие на свекърва ми да й оставя детето да го гледа, защото тя не познава навиците й, не знае какво обича, какво не..

# 80
  • Мнения: 313
Когато се е налагало ми е помагала майка ми  Wink

# 81
  • Мнения: 5 647
Свекърва ми, защото живее близо до нас.

# 82
  • Мнения: 1 446
Свекърва ми го гледа за да работя. Майка ми помага с каквото може.

# 83
  • Мнения: 6 472
Едната гледа едното, другата другото, аз на работа Whistling Майтапа на страна - мога да разчитам еднакво и на двете Hug

# 84
  • Мнения: 2 556
Помагат ни родителите на мъжа ми. Свекърва ми е просто златна. Гледа децата, когато се наложи, ако сме на гости, готви специално за мен каквото харесвам (и заради мен само прави вишновка, която никой друг не пие, а аз много обичам). Колкото и да я хваля тази жена, все ще е малко.

Нашите са обратната страна на медала, но това си е изцяло техен избор, важното е да са здрави и щастливи. От тях искам само като не помагат, поне да не пречат и Слава богу, вече май го постигнах  Simple Smile

# 85
  • Мнения: 2 609
Гласувах "по равно", макар че в момента майка ми гледа дядо и немога да разчитам на нея, но такива са сега обстоятелствата. По принцип, мога да разчитам и на двете, като имам нужда. На свеки през седмицата, защото е пенсионерка, на мама през почивните дни, защото работи. Simple Smile

# 86
  • София
  • Мнения: 5 828
И двете по равно, свекървата повече ми гледа детето, а майка ми ми помага с други неща.

# 87
  • Мнения: 3 334
и двете ми помагат по равно,но по-спокойна се чуствам,когато майка ми се грижи за малката!

# 88
  • Мнения: 2 441
Когато през март в детската градина се подготвяше тържеството за мама шестгодишното ми чедо ми казваше предварително стихчетата на някои от децата в групата. Един ден ми рецитира някакво стихче от сорта - мама шета, баба помага на мама, аз само се преча - и ме попита "А какво значи баба да помага на мама". No comment.

# 89
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
На майка ми и само на майка ми разчитам, ако се наложи да се гледа дребния

# 90
  • Мнения: 1 063
Съвсем чистосърдечно си казвам:свеки!Майка ми живее далеч от нас и се виждаме рядко smile3518.

# 91
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Определено на майка ми. Освен че много ми помага и винаги като я викна да гледа децата е на линия, я смятам за най-добрата ми приятелка и спокойно споделям всичките си проблеми с нея.

# 92
  • гр.Банкя
  • Мнения: 287
За съжаление майка ми не живее е БГ и за това няма как да ми помага, но пък свекърва ми е златна и мога да рзчитам по всяко време на нея!
и при мен е абсолютно същото. Peace

# 93
  • Мнения: 291
майка ми живее на 500 км. от мен и няма възможност много да ми помага, но каквото е по силите й го прави. Свекърва ми е златна жена, за нея просто нямам думи. Heart Eyes

# 94
  • Мнения: 188
и двете много ми помагат   Whistling

# 95
  • Мнения: 426
А аз как да гласувам? На мен най- много моята баба(на майка ми майката) и сестра ми. Ако не са те не знам. Миналата година правихме ремонт 3 месеца и през цялото време сестра ми гледаше детето. После почнах работа на половин работен ден Дида беше на 9месеца и баба се занимаваше с нея.Сега от 2 месеца работя редовна смяна всеки ден и пак баба ми.Свекярвата не е виждала детето от месец като живеем през един блок. А майка ми всяка свободна минута взима детето.

# 96
  • Мнения: 415
Когато забременях с второто дете се преместихме при свекървата, за да си помагаме /тя живее сама/. Докато се настаним обаче, от притеснение ли, от какво ли - вдигна кръвно, получи инсулт и се парализира  ooooh!
Сега разчитам само на майка ми, която е просто супер   bouquet

# 97
  • София
  • Мнения: 36 064
Когато се е налагало - майка ми.
 

# 98
  • Варна
  • Мнения: 478
Единствено и само разчитам на майка ми.Свекърва ми идва 2 пъти на месеца за по един час и си отива.

# 99
  • Мнения: 2 274
   И двете по равно! Свеки преди да замине за Испания дори повече се грижеше за малкия, защото майка ми ходеше на работа! Сега малкия всяко лято е при майка ми, а свеки помага финансово доста! Дано са ми живи и здрави и двечките+дядовците  Hug! Много са ми добрички и много си ги обичам!

# 100
  • Мнения: 1 370
Няма да гласувам, защото майка ми не е при мен. Но с ръка на сърцето казвам, че ако беше тук, тя щеше да е моята отмяна. Миналата година си бяхме в Бг за 5 месеца, честно ви казвам, бях забравила, че имам дете. Свекърва ми е тук, но вижда сина ми, само когато й ходим на гости

# 101
  • Мнения: 1 181
определено на майка ми! Че и на баща ми. На свеки не разчитам - тя работи по цял ден, почти без почивки. Ама честно казано дори и когато има време пак не идва да ни види камо ли нещо да помогне.

# 102
  • Мнения: 1 489
Помага ми майка ми,но аз нямам свекърва(починала е)

# 103
На мен наи-много ми помага татко Heart Eyes.Той е пенсионер и всеки божи работен ден идва и извежда детето на дъъълга разходка, според него аз имам нужда от време само за себе си, да си почина и да се осамотя или да пия кафе с приятелки. Почивните дни ни оставя с мъжа ми да си го разхождаме заедно.Ако по какъвто основателен и неоснователен повод имам нужда от детегледач той винаги е на линия.Всички съседи го познават и ми завиждат. LaughingДори и продавачката от бебешкия квартален магазин го признава за най-добрия дядо  bouquet.

# 104
  • Мнения: 48 034
на мен майка ми,но само финансово,и то конкретно за парното,и жилището в което живеем(нейно е)
свеки-писала съм я по другите теми,с какво..пречи Mr. Green

# 105
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  И двете живечт далече от нас,но помагат,когато и с каквото могат,не мога да се оплача.В моментат каката ни е при свекървата/вече месец/ и детето е много доволно.Харесва му там и въобще не иска да се връща  Sad  Hug

# 106
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Майка ми, другата баба е починала отдавна.

Общи условия

Активация на акаунт