Щъркел, мартеничка, цвете, за ОКТОМВРИйското човече! - Тема 5

  • 70 303
  • 820
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 267
Mrs Bamboo, оправи ли се бебка?
Аз мисля да взема столче от Икеа. Евтино е, а ми се струва не лошо.
Днес е доста по- добре.Само веднъж повърна, но май защото аз я търкалях насам натам докато сменя омазания памперс.Утре се надявам вече да е приключило всичко.Кейти🌹
И аз мисля за Икеа, но смятам да захранвам на 5 месеца, той май не се регулира, а само седнало положение има...та още се чудя🤔

# 61
  • Мнения: 1 872
Ех, да имах и аз ден само с едно повръщане Sad Днес до преди разходката в 4 не беше връщал нито веднъж. Тогава се отпуши и си навакса с 6-7 струйки Sad Омръзна ми рефлукса Sad

# 62
  • Мнения: 833
Хитрушка е с 38,5’ температура от Синфлорикса днес...  Дадох й панадол и лепнах куул пач, и чакам да поспадне...

# 63
  • Мнения: X
Аман с тия болести и с тия ваксини вече. Бързо да се оправят дечицата !

Сега намерих моя хубостник напълно отвит и с боси крака и нищо чудно утре-вдругиден пак да е болен. Снощи заспа късно след много мрънкане и друсане и не го сложих в чувалче, за да не се събуди принца. И ето ти резултата, дано устиска и не се разболее пак...

# 64
  • Мнения: 627
И ние вчера бяхме на ваксини - две наведнъж. На първата не реагира, но на втората така се разплака, че чак и аз се просълзих. Още там сложихме куул пач и тази нощ не е вдигал темп. Дано така да си остане, но съм купила и Панадол за всеки случай.
Пожелавам от сърце всички бебчета да се оправят!много бързо

Последна редакция: пт, 16 фев 2018, 07:24 от Toni_sti

# 65
  • Мнения: 35 107
Жане, ти не го ли обличаш в гащеризони малчо? Аз моя основно в това о обличам и чорапите сис тоят на място. Особено откакто си откри краката и събуването на чорапите му станаха безумно интересни Simple Smile

# 66
  • Мнения: 4 005
И аз моя дребосък снощи го заварих отвит.Изритал завивката и разперил ръце като звездичка. Heartbeat
ММ цяла седмица е болен и седи в другата стая.Само за къпането слага маска да не зарзи бебчо.Моля се бебчо да е здрав.И аз,че да мога да си го гледам.

# 67
  • Мнения: X
Слагам му гащеризони, обаче имам няколко, които не са цели, а до глезена и снощи беше с такъв. Simple Smile
Преди 2-3 вечери му сложих едни ританки, пак го намерих по голи кълки, ама поне беше в чувалчето. Как е ритал, какъв зор са видели тия ританки, не знам Grinning

# 68
  • Мнения: 4 005
Моят дори и да е с цял гащеризон вече няколко пъти го заварвам с голи крака.Имаме няколко гащеризона,на които дупките с копчетата са по нарядко и незнам как успява да с изкара краката от там. Grinning

# 69
  • София
  • Мнения: 874
Хаха, моят като рита не се събува, но как повръщаа...
Аз го слагам в чувалче и вече не слагам допълнително одеалце, че той си го придърпва и започва да си завива през глава с него и се притеснявам. Само се чудя не му ли е студено, че нощем са му студени ръчичките.

# 70
  • Мнения: 35 107
Аз слагам одеалце. Голяма игра с него преди да заспи...
И как заспива забил муцуна в обиколниците, чак ме ядосва. Онзи ден от никъде не се виждаше диша ли, не диша ли. Добре, че беше с биба в устата и само тракаше с нея да го чувам Simple Smile
Вече не стои на възглавницата.

# 71
  • Мнения: 267
Всички болни да се оправят , че много тегава работа с болно дете у дома Hug
Беба вече добре.Снощи се наяде в 22:30 и сутринта я събудиха мъжете в 7:30, като излизаха по задачи.Те като стадо слнове се движат #Cussing outИначе си шшшъткат един на друг, да не я събудели JoyА тя милата, както съм я сложила в леглото, така  я намерих, без да е мръднала.
Направо шапка свалям на майките на деца с рефлукс HugАз ден и половина и всичко на всичко 5-6 повръщания щях да се побъркам, хем уж се водя стабилна мацка, не е като да се шашкам от паяци...примерно, това ми спря тока.Ако всеки ден е това...незнам!
Вече ми иде баткото да го изолирам до края на учебната година в другата стая!Само той ги носи тоя гадости #Cussing outИ си знае милия...пак ли аз я заразих Rolling EyesПисна ми!Той не беше боледувал и не знаеше какво е лекарство до година и половина, като тръгна на ясла, сестра му милата няма още 4 месеца то не беше грип, то не беше чревен вирус....ужас!

# 72
  • Мнения: 4 005
Пийкок и моя все го намирах диагонално в леглото забил глава в обиколника.Но ми хрумна да му слагам възглавницата от активната гимнастика,която предтавлява полукръг-за игра по корем.Слагам я около главата и така не вече  не може да мърда. Grinning

# 73
  • Мнения: 18 395
Mrs.Bamboo, радвам се, че сте закрепили положението. Аз на моята ученичка не й позволявам да се вре в бебето, да й пипа ръцете и лицето. Мъчно й е, защото и тя иска да я нагушка, ама ето - от декември за трети път е болна. Вчера ме гледа как се радвам на бебето и тъжно каза: “Сигурно е много хубаво да гушкаш бебенце...” Ама ми стига едно болно диване.

# 74
  • София
  • Мнения: 5 615
Бързо да се оправят дечицата! Да се махат всички грипове и настинки!

Зверчето и той с всички въртеливи деца. Намирам го във всякакви пози в леглото, включително и наобратно, както и диагонално с крака между решетките. Оставила съм една част без обиколник, където му е главата, защото се плаши като се събуди, трудно заспива така, а и на мен ми е удобно като отворя очи през нощта до го видя.
Оплаквам се, че пак измести деня и нощта. Заспива в 2ч и ей го още не е станал, а са минали почти 12ч от последното хранене. Та да помрънкам, пък дано се оправят нещата.

Общи условия

Активация на акаунт