Откраднат живот - ТЕМА 32 Критична точка 3...

  • 40 984
  • 782
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 9 624
Ох, тоз Милошев, водел се по настроенията, има хумор човека Joy

Да вземат днес да ни пуснат и Тони с неговото послание за сезона, какво се стискат не разбирам Smile
Аз бях му зачислила Зори, но не искам да ни я мъчат пак, че да и търсим отново мъж Grinning ще съм доволна какъвто и да го играе Калин

Дона, това с без чувства ще видим до кога ще изкара, особено като са настоятелни и двамата братя Bowtie

# 601
  • Мнения: 2 364
Mилошев, предполагам, е толкова запознат с настроенията на зрителите, колкото и с имената на младите актьори  Joy
Hали се разбрахме, че Kалин не е достатъчно висок за Зорница Joy Hе ми е от любимците на мен. Определено Батко ми е много по-интересен, а ставам все по-любопитна и за играта на Mалчо  Grinning

# 602
  • Мнения: X
Вярно, че не сме видели на Тони посланието още. А добре облечения бзинесмен и неприлично младата му жена ги пазят в дълбока тайна явно Grinning Grinning Поради невисокия ми възторг от Марио (не ме бийте, моля), те двамата са ми доооооста любопитни.

абе защо ли си мисля, че поне с настроенията трябва да езапознат....все пак рейтинг, това онова...Но то от "трябва " до "е" има ехееее разлика

# 603
  • Мнения: 9 624
Продължавам да се чудя как ще ги сватосат Зори и Марио, сякаш и двамата няма да търсят тази връзка, за нея знаем защо, за него не съм сигурна, но все пак ще се привлекат Simple Smile Приятелството й с Малчо ще ми е интересно, как ще започне и най-вече как ще продължи предвид това с брат му.

# 604
  • Мнения: 3 818
Майче, моята кристална топка казва, че Марио ще бъде привлечен от нещастието на Зорница. И няма да тръгне с - "уауу, каква яка мацка", влюбен съм, а по-скоро ще види в нея един добър и измъчен човек и ще проговори в него закрилническото и желанието да се погрижи за нея.
Тони пък смятам, че ще тръгне баш с "уааууу, каква яка мацка" и ще бъде доста по-настоятелен и "нахален".

Дона, според мен другата нова двойка не ни ги представят, за да не ни се разфокусира интереса и за да поддържат интригата поне с част от новите. След като братята вече почти ги познаваме, другите ще са ни интересни да ги видим директно в действие. А и не съм сигурна дали те ще влязат от първия епизод, според мен, след като братята влизат още веднага, двойката ще изчака някой друг епизод преди да се появи.

# 605
  • Мнения: 6 159
Майче, и аз си го бях пожелала, но след фазата на отрицанието на Батко, смятам, че ми дадоха по-хубав подарък в крайна сметка Heart Eyes Кой каза, че съм влюбена в Батко? Flushed Sunglasses
За  Батко  може да те предизвикам на дуел - от 100 м със саби  Joy
Колкото за Калин - какво ще подскача около  нашето височко момиченце  newsm78
Виж , Баткото  е нещо друго - висок , с глас ... Heart Eyes , дано да може и да играе добре , че ако разчитаме на сценариите  ooooh! /поне до тук / .

# 606
  • Мнения: 3 818
Ели, защо така с лошо, ще се разберем тихо и кротко, ще си го поделим Bowtie Аз в интерес на истината, Батко от сега го жаля, защото подозирам, че нашето момиченце ще му разкаже играта, преди да осъзнае, че Батко е добро момче Joy

Аз вчера си пуснах един епизод от онзи сериал, в който Батко е главен герой - Отплата. Да ти кажа, няма да останем разочаровани от играта му Wink

# 607
  • Мнения: 6 159
Мечтая си за малко  временце , за да подпукам "Отплата"-та .Хванах само 1-2 епизода и така потъна . Бях го забравила .

# 608
  • Мнения: 2 653
Майче, и аз си го бях пожелала, но след фазата на отрицанието на Батко, смятам, че ми дадоха по-хубав подарък в крайна сметка Heart Eyes Кой каза, че съм влюбена в Батко? Flushed Sunglasses
За  Батко  може да те предизвикам на дуел - от 100 м със саби  Joy
Колкото за Калин - какво ще подскача около  нашето височко момиченце  newsm78
Виж , Баткото  е нещо друго - висок , с глас ... Heart Eyes , дано да може и да играе добре , че ако разчитаме на сценариите  ooooh! /поне до тук / .

Мисля, че сценаристите добре напипаха нашия пулс и не ни осигуриха нов, напудрен красавец- мачо, който да се появи и да изтрие спомена за Банков, защото щеше да е почти невъзможно, а ни предложиха топъл, не толкова красив, но приятен образ, който да е пълната противоположност на Банков.
Настроила съм се да се получи Heart ExlHeart ExlHeart Exl

# 609
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 830
Не знам какво се биете горе, ама няма смисъл. Да сте били по-широко скроени преди броени теми Simple Smile

Зорница само да почне накриво и я подхващам. Това, че някой те е наранил, не означава че трябва да си го връщаш на следващия.

# 610
  • Мнения: X
Абе нея само я нараняват. То де да беше един Sad Лично според мен предишния със 7г връзка повече й е разказал играта. А и искам да я видя без ореола на светица.

Пффф, в последно време се чудя как се включа в темата, с тия братя Sad

# 611
  • Мнения: 3 818
Мириел, твоят любимец Калин нали си е тук, ти защо посягаш на Марио? Stuck Out Tongue Winking Eye

# 612
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 830
Хахах, ами тук си е, но толкова не ги искахте новите, толкова негативизъм се изсипа върху тях, че си ги прибрах. Какво ги налазвате?

# 613
  • Мнения: 3 818
Всеки има право на втори шанс. Дори и ние Grin Бъди милостива, Мир, пък аз обещавам да пляскам Зорето зад вратлето, ако прави глупости Innocent

# 614
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 830
Ще ви следя реакциите първите епизоди и ще обмисля, но съм добра душа Simple Smile В случая Зорито трябва да ме спечели, за да я искам за Марио. Жена, която е била втора жена във връзка и е търпяла това седем години и след това се остави да бъде въвлечена във втора такава... хм, да гледа какво прави сега.

Общи условия

Активация на акаунт