Къванч Татлъту - минали и бъдещи проекти и партньори-71

  • 83 386
  • 741
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 4 642


     Добро утро в понеделник - първият ден от Страстната седмица!

     Настроение и здраве!


     


     Значи, ще чакаме 5-6 дни и ще имаме снимки от състезанието на Къванч! Много ми харесват хора, които спортуват активно. И особено, ако това са по-екстремни спортове. А Къванч ги може няколко, дори!


     

     
     А това фото много ми харесва и му отива!


     

# 676
  • Мнения: 3 241
Привет!

Последна редакция: пн, 02 апр 2018, 10:45 от ValentinaP

# 677
# 678
  • Мнения: 18 654
привет Hug
Вале wavey
Фенче Heart Eyes няма спор, че рускините реагират много бързо с превод на новини Peace
може да пишат тъпотии и да ме дразнят...ама за преводите съм им благодарна Peace/както и половината форум РС Laughing/
Орси Hug спорта и високия адреналин си е в кръвта на Киво Heart Eyes, такъв му е натюрела Wink Peace

изчаквах да видя, дали ще се появи нещо ново....

довечера в 21.00 ще имаме рекламка, най накрая Wink

Терзи Simple Smile



е и това предстои..... щом е тренирал 3 месеца #Crazy значи му е голяма страст ooooh!
Цитат
Кыванч Татлытуг станет пилотом картинга , и примет участие в картинговых гонках , которые пройдут по трассе Стамбул Тузла 7-8 апреля . Но главная цель Кыванча Татлытуга - это ралли.. По его словам, знаменитый актер действительно интересуется автомобильными гонками. Он уже участвует в картинговых гонках для обучения и дальнейшего преобритения опыта . Кыванч в течении трех месяцев получает уроки у известного пилота-ралли на проложинном маршруте по которому проходит чемпионат Турции в İzmit Körfez Pisti'nde.



хубава седмица, успешен, позитивен месец април!!!













Последна редакция: пн, 02 апр 2018, 14:01 от Airra

# 679
  • Мнения: 4 642

довечера в 21.00 ще имаме рекламка, най накрая Wink



хубава седмица, успешен, позитивен месец април!!!




    











    Благодаря за календара, Аюричка!

    За рускините съм съгласна. Те си имат там голяма диаспора, явно  и добри източници на информация и новинии от там се осведомяваме и ние.

# 680
  • Мнения: 18 654

довечера в 21.00 ще имаме рекламка, най накрая Wink



хубава седмица, успешен, позитивен месец април!!!




    Благодаря за календара, Аюричка!

    За рускините съм съгласна. Те си имат там голяма диаспора, явно  и добри източници на информация и новинии от там се осведомяваме и ние.



от където се осведомявм аз, от там и рускините, даже доста често ми се случва аз да хващам първа новината и да я пращам на Тамара от ВК Wink
Скрит текст:
ама съм много скромна Mr. Green Joy Joy



днес е Световен ден на осведомеността за аутизма!!



Последна редакция: пн, 02 апр 2018, 14:47 от Airra

# 681
  • Мнения: 18 578
 wavey Да видим тази снимка с добро качество - Терзи  bouquet

Айре  Heart Eyes е, най-после, ти позна, че ще я пуснат април  Peace Нямам търпение!  Praynig
Благодаря за календара!  bouquet
Орси,така е, много често подругите благодарят на Айрето за материалите, които намира и те ги превеждат  Peace
Поздравче  Hug

# 682
  • Мнения: 18 654

Орси,така е, много често подругите благодарят на Айрето за материалите, които намира и те ги превеждат  Peace
Поздравче  Hug



въх засрами ме Joy Joy
мерси за клипчето Heart Eyes

на рускините не може да им се отрече , че са много наблюдателни и умеят да събират и намират ценни снимки
тук например са направили колекция от колите му Wink















# 683
# 684
# 685
# 686
  • Мнения: 18 578
Терзи  bouquet Вай вай вай ... разкошни са! Heart Eyes
Красотичката ни  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: пн, 02 апр 2018, 21:44 от queen_fenka

# 687
  • Мнения: 18 654














ооо тук много готин Heart Eyes Heart Eyes







Фенче Heart Eyes Wink Peace

Последна редакция: пн, 02 апр 2018, 22:05 от Airra

# 688
  • Мнения: 18 578
Айри  Heart Eyes ммм ... благодаря, голяма прелест са и двамата, ама очите ми все в Киво  Laughing Heart Eyes

Лекинка!  Hug

# 689
  • Мнения: 18 654
Айри  Heart Eyes ммм ... благодаря, голяма прелест са и двамата, ама очите ми все в Киво  Laughing Heart Eyes

Лекинка!  Hug
обаче тоя път на Роми са обърнали повече внимание, но й отива де, ролята на звезда Peace
а нашия си го знаем Wink Heart Eyes
надявам се да има още едно клипче със снимките, които Мави пуснаха отделно Whistling Praynig

лека Hug

Последна редакция: пн, 02 апр 2018, 22:47 от Airra

Общи условия

Активация на акаунт