Интимно обезкосмяване - моля ви за съвет

  • 25 882
  • 101
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 298
ДийпРед,
аз ходя на козметик близо до Руски Паметник - на ул. "20 април". Салончето е доста скромно, но козметичката е много добра. Казва се Зоя - тел. там е 8519588. Цената за цялостно интимно обезкосмяване е 8 лв. И това е много добре  Grinning

# 76
  • Мнения: 3 372
тази кола маска не е ли прекалено болезнена, аз само при мисълта и изтръпвам......особено там най-отдолу Sick

# 77
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
тази кола маска не е ли прекалено болезнена, аз само при мисълта и изтръпвам......особено там най-отдолу Sick
Много по-безболезнена от домашно скубане с епилатор или кола, бррр.

# 78
  • Мнения: 3 372
тази кола маска не е ли прекалено болезнена, аз само при мисълта и изтръпвам......особено там най-отдолу Sick
Много по-безболезнена от домашно скубане с епилатор или кола, бррр.

аз и това не съм правила Embarassed до сега само със самобръсначката действам Embarassed не ми харесва резултата, но другото ми се струва много болезнено

# 79
  • Мнения: 57
as predi 2 sedmi4i sabrax kouraj i si epilirax ra4ete...za krakata oste me e strax 4e boli..niakoi savet?
 probvax s lidocain krem no ne deistva..

# 80
  • Мнения: 2 768
От години се поддържам с кола маска, но не съм доволна  Confused Ефекта е прекрасен, но само първата седмица. От там нататък започва едно никнене на порции, придружено със зачервяване, пъпки, обърнати косми...изобщо става по-зле. И ква става тя - една седмица на плаж, три не. Сега обмислям вариянта да си купя една такава машинка и да действам с нея, да видим какво ще покаже.

# 81
  • София
  • Мнения: 639
as predi 2 sedmi4i sabrax kouraj i si epilirax ra4ete...za krakata oste me e strax 4e boli..niakoi savet?
 probvax s lidocain krem no ne deistva..
zdrasti Simple Smile
nqma stra6no da proba6 i za krakata, 6tom wednaj si si naprawila na racete moga da ti kaja po moq predcenka razbira se 4e na racete powe4e boli. Zatowa saberi kuraj i deistwai posle 6te ostane6 dowolna  Simple Smile

# 82
  • Мнения: 13 512
От години се поддържам с кола маска, но не съм доволна  Confused Ефекта е прекрасен, но само първата седмица. От там нататък започва едно никнене на порции, придружено със зачервяване, пъпки, обърнати косми...изобщо става по-зле. И ква става тя - една седмица на плаж, три не. Сега обмислям вариянта да си купя една такава машинка и да действам с нея, да видим какво ще покаже.



В такъв  случай вземи и си направи есента  фотоепилация  .Има значение и къде си правиш кола маската. Ако те интересува, ще ти дам повече инфо.

# 83
  • Мнения: 57
neli_vl dnes si opitax Rolling Eyes
 epilirax si i dvata kraka do kolenata no po nagore ne moga..strasno mnogo me boli Stop
 diate saveti..probvax s lidocain krema ama nisto..i s spirt anestezol..po turpimo no nad kolenata ne moga... #Cussing out
 

# 84
Аз искам да ви се оплача,че по какъвто и начин да си махам космите(епилация,коламаска,бръснене) винаги ми стават краката на червени точки и по късно ми разстат много подкожни косъмчета,които немога да махна освен да разчопля кожата(а се сещайте каква красота са после тези места Cry)та въпроса ми -ако има някой с такъв проблем как се справя?

# 85
Понеже темата се отнася за интимните части там проблема е същия.

# 86
  • Мнения: 147
Аз с дамската бръсначка на жилет почиствам интимните части (на контра) Embarassed, а след това мажа с лосиона за намаляване на окосмяването на Ейвън и така по-веднъж всяка седмица и косъмчетата не се появяват бързо. На мен не ми се появяват пъпчици и нямам никакви проблеми там долу Flushed

# 87
  • Мнения: 952
Аз искам да ви се оплача,че по какъвто и начин да си махам космите(епилация,коламаска,бръснене) винаги ми стават краката на червени точки и по късно ми разстат много подкожни косъмчета,които немога да махна освен да разчопля кожата(а се сещайте каква красота са после тези места Cry)та въпроса ми -ако има някой с такъв проблем как се справя?
ами аз сега ги третирам местата с обърнатите косми с ексфол. лосион на Биотрейд и после мажа с един лосион за суха кожа на талодерма.Ефект още няма но почнах скоро, така че ако искаш пробвай и ти.Има и друго мазило казва се Керапил на фирма Лед струва около 15лв уж го дават за врастнали косъмчета, но до него още не съм опряла newsm78

# 88
  • София
  • Мнения: 639
neli_vl dnes si opitax Rolling Eyes
 epilirax si i dvata kraka do kolenata no po nagore ne moga..strasno mnogo me boli Stop
 diate saveti..probvax s lidocain krema ama nisto..i s spirt anestezol..po turpimo no nad kolenata ne moga... #Cussing out
 

Здрастй:)
ами то там е по болезнено да така е  Simple Smile, но аз като опъна хубаво кожата ме боли по малко/или поне така си мисля/, но ако там косамчетата са ти по дълги ще те посаветвам да ги минеш първо с бамобрасначка и после като тръгнат да растът след 2-3 дни, почни весеки ден да ги минавах и след 2-3 дни ще постигнеш желания резултат. А ако сега са ти къси просто ти минавай пак 2-3 дни не е задължително да ги оправиш за един ден.
Успех, защото ще си доволна от крайния резултат. Heart Eyes

# 89
  • Мнения: 4 176

Единствено-бръснене и епилатор. Peace
Извинявай, но каква е разликата между кола маска и епилатор? Понеже казваш , че кола маската била вредна  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт