СофтУни Светлина

  • 85 693
  • 463
  •   1
Отговори
# 240
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
Не трябва!Първите 2 седмици не се учи.Игри и забави и опознаване най-вече

# 241
  • София
  • Мнения: 2 045
Здравейте, някой има ли инфо дали ще има организиран транспорт от училището и от кога ще стартира?

# 242
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
Да,ще има трябва да сте получили имейл по този въпрос

# 243
  • София
  • Мнения: 2 045
Имам мейл, в който е цитирано едно име на човек, който би трябвало да ми се обади. Няма друга информация.Нямам и позвъняване от въпросния господин. По тази причина си позволих да задам тук въпрос, но...

# 244
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
Тогава вие гоните Simple Smile Потърсете връзка с администрацията.

# 245
  • Sofiа
  • Мнения: 3 242
Да...имаме днес имейл. Учуди ме факта, че още на 01.09 трябва да са с униформата. Нищо не споменават за втори тест по английски... Не разбрах трябва ли да носят нещо,  освен  приложената декларация, маска, дезинфектанти...
Предполагам, че планират снимки да им правят на 1ви и за това ги искат с униформи. Не помня преди да е трябвало на 1ви да са с униформи, само на 15ти.
Направи ми впечатление, че от 15ти ще са вече от 8.30. До сега почваха от 8 и предполагам, че тези допълнителни 30 минути са за да им дадат повече време за пътуване до новата локация. Интересно ми е как планират да "разбъркват" класовете🤔

# 246
  • Мнения: 993
Да...имаме днес имейл. Учуди ме факта, че още на 01.09 трябва да са с униформата.
Предполагам, че планират снимки да им правят на 1ви и за това ги искат с униформи.

И аз така предполагам. А и някаква тържественост да има, все пак, като за първи ден Wink
От 2-и до 15-и няма специален дрес-код, нали? След като ще го раздават "свободно"... да си поносят още малко късите панталони. Времето ще е топличко.

# 247
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Добър вечер!
Родителите на десетокласниците имат група във Фейсбук. Има ли желаещи родители на деветокласници също да направим такава?
И още един въпрос: има ли деца, които ще отидат чак на 15.09 в училище (независимо от причините)?

# 248
  • Мнения: 17
Какво ще облекат от униформата  децата- панталон, риза, вратовръзка....елека или пуловера нужно ли е?

# 249
  • Sofiа
  • Мнения: 3 242
Какво ще облекат от униформата  децата- панталон, риза, вратовръзка....елека или пуловера нужно ли е?
Моят син най-вероятно ще е само с ризата и може би панталона или тъмни дънки.
@Оле затвори очички:)) може  би е добра идея да приобщим родителите на деветокласниците към съществуващата група във ФБ  и да я направим обща за училището?
Моят син тази година няма да пропусне периода до 15ти, но миналата година не ходи. Не беше проблем за ръководството, но той малко страдаше, че не ходи и пропусна този период, забавно и приятно им е. Сега го чака с нетърпение!

# 250
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
Доколкото знам късите панталони и поли и предизвикателно облекло е забранено в училище/след 15.09. със сигурност,преди това нямам спомен/

# 251
  • Мнения: 260
Добър вечер!
Родителите на десетокласниците имат група във Фейсбук. Има ли желаещи родители на деветокласници също да направим такава?
И още един въпрос: има ли деца, които ще отидат чак на 15.09 в училище (независимо от причините)?
                                                                                                                                                                                                                                Да, смятам, че ще е много полезна. Още по-добре ако бъде обща за родителите от всички класове.

# 252
  • София
  • Мнения: 2 884
Имате ли информация за транспорта? На първи си ги караме ние, а ще ги чакаме ли?

# 253
  • Мнения: 17
Днес получихме имейл, че ще има транспорт на 01.09.Чакаме обаждане от фирмата, за да се уточни часа. До 04.09 трябва да платим таксата, в административния отдел. Дали ще могат това да свършат децата, защото не зная ние ще имаме ли достъп до училището / предвид обстановката и указанията/.

# 254
  • София
  • Мнения: 2 884
Днес получихме имейл, че ще има транспорт на 01.09.Чакаме обаждане от фирмата, за да се уточни часа. До 04.09 трябва да платим таксата, в административния отдел. Дали ще могат това да свършат децата, защото не зная ние ще имаме ли достъп до училището / предвид обстановката и указанията/.

И аз получих мейл.
Вие с бусчето ли ще ги пратите на 1- ви?
Ще присъствате ли? Ще чакате ли до 13 ч?

Общи условия

Активация на акаунт