Крем за около очи - 8 тема

  • 115 199
  • 728
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 2 011
 Корейски са, и в ebay има избор. Аз ги купих от iherb, просто защото ми попаднаха пред очите, докато търсех нещо друго. Има и други видове.
Ползвала съм ги 4 поредни дни. Ако имам възможност бих ползвала сутрин и вечер, но едва ли.

# 166
  • Мнения: 2 487
Имат ли ефект наистина пачовете на Филорга ?
В българския сайт виждам че са намалени на 52.80  лв тъй като срока им изтича юни месец .
Вместо регулярната 88 лв , ако наистина действат бих си ги взела да ги пробвам , 🤔🤔🤔🤔

# 167
  • Мнения: 479
Здравейте! Някой да е доволен от Юсерин Аквапорин Актив Хидратиращ околоочен крем ?

# 168
  • Мнения: 345
Имат ли ефект наистина пачовете на Филорга ?
В българския сайт виждам че са намалени на 52.80  лв тъй като срока им изтича юни месец .
Вместо регулярната 88 лв , ако наистина действат бих си ги взела да ги пробвам , 🤔🤔🤔🤔


Ефектът е временен,щом престанеш-- отиваш на изходна позиция...

# 169
  • Мнения: 9 264
https://www.iherb.com/pr/Petitfee-Black-Pearl-Gold-Hydrogel-Eye- … -60-Patches/69148
аз имам тези от 2 год се зареждам редовно...
ефекта е че, сутрин когато съм подпухнала ...ги плясвами Wink докато се оправя , кафе това онова..30 мин минали и ги махам много добре ми спада подпухналостта
НО за тъмни кръгове досега не съм намерила `чудоТО

# 170
  • Мнения: 2 487
На мен не толкова за тъмни кръгове , колкото за дрениращ ефект ги търся ....

# 171
  • Мнения: 345
Имат ли ефект наистина пачовете на Филорга ?
В българския сайт виждам че са намалени на 52.80  лв тъй като срока им изтича юни месец .
Вместо регулярната 88 лв , ако наистина действат бих си ги взела да ги пробвам , 🤔🤔🤔🤔

Вземай ги на тази цена,не му мисли.
Аз ги купих на 84.Откровено споделям,че ефект има за деня,в който ги ползваш.Ако това се случи 2 месеца,може и да има по-дълготраен ефект.При мен не се получи  за 1 месец.Купих отново.И тъй като ми идва малко скъпичко,реших втората опаковка да я ползвам само когато ми предстои някакво събитие.Затова търся да допълвам и с други варианти в останалото време
.Тази зона около очите си иска непрестанна грижа дявол да го вземе, трябва да е светла,свежа.
Лайката е прекрасно нещо в тази посока ,както споделихте по-рано.Не зная как я пръскате,но аз съм си правила отвара и съм си слагала тампони ,има ефект.Излишната съхранявам в хладилник.Също и с магданоз.А тази,която се купува готова,съмнявам се ,че има консервант...
Хубав ден.

# 172
  • Мнения: 153
Всъщност да, прави сте... за 1-2 месеца стигат тези пачове на Филорга, зависи 1 или 2 пъти седмично ги слагаш.
Взех си и аз био вода от Лайка, ще пробвам да налагам тампончета под очите 1-2 пъти на ден през следващите дни и ще споделя впечатления. Simple Smile

# 173
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Имат ли ефект наистина пачовете на Филорга ?
В българския сайт виждам че са намалени на 52.80  лв тъй като срока им изтича юни месец .
Вместо регулярната 88 лв , ако наистина действат бих си ги взела да ги пробвам , 🤔🤔🤔🤔

Кой е този сайт? Може ли да дадеш линк Simple Smile

# 174
  • Мнения: 345
Имат ли ефект наистина пачовете на Филорга ?
В българския сайт виждам че са намалени на 52.80  лв тъй като срока им изтича юни месец .
Вместо регулярната 88 лв , ако наистина действат бих си ги взела да ги пробвам , 🤔🤔🤔🤔

Кой е този сайт? Може ли да дадеш линк Simple Smile

Козметика.бг

# 175
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Имат ли ефект наистина пачовете на Филорга ?
В българския сайт виждам че са намалени на 52.80  лв тъй като срока им изтича юни месец .
Вместо регулярната 88 лв , ако наистина действат бих си ги взела да ги пробвам , 🤔🤔🤔🤔

Кой е този сайт? Може ли да дадеш линк Simple Smile

Козметика.бг

Точно там гледам и цената е друга Rolling Eyes
https://www.kozmetika.bg/FILORGA/94250_%D0%95%D0%BA%D1%81%D0%BF% … OPTIM-EYES-PATCH/

# 176
  • Мнения: 2 487
Филорга.бг

# 177
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Поръчах. Благодаря Flowers Hibiscus

# 178
  • Мнения: 479
Има ли някой доволен от околоочен крем против тъмни кръгове, сенки? Направо съм отчаяна вече, не знам какво да ползвам ..

# 179
  • Мнения: 345
Аз пазарувам от  КОЗМЕТИКА . БГ

Тази вечер реших да разгледам и попрочета за околоочните кремове.
В момента се предлагат 194 продукта  , има за тъмните кръгове,има за дренаж,озаряване с кислород....особено по-скъпите обещават много.
Есента си взех крем за лице с вит Ц , и околоочен с черен хайвер на неизвестната до тогава за мен швейцарска марка WHERTEIMAR.Смело мога да кажа,че можете да и се доверите.Сега тя предлага ДЕЛИКАТЕН ГЕЛ ЗА ОЧИ  LES DELIKATS,обостри ми вниманието за следваща покупка. Признавам си,че аз ползвам крема една седмица,после започвам друг,после се връщам към първия ...карам смесено,а не бива,не му давам време за действие.
Разгледайте на финландската марка ЛУМЕНЕ, ползвала съм продукти,с две ръце гласувам ,чисти са откъм химия,и не са скъпи.Този околоочен ползвах, TIME FREEZE FIRMING EYE CREAM, правеше по-светло покритие,много ми хареса.
Исках да бъда полезна,затова споделих.И двете марки са с хубави продукти-първата скъпичка,втората поносима.

Общи условия

Активация на акаунт